WRC - BlackBeanGames

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Paya
RBR Fan aktív tag

Re: WRC - BlackBeanGames

Hozzászólás Szerző: Paya » 2010 szomb. szept. 25 19:55

Toth Alex írta:valaki legyen szíves hogy küldjön a játékból egy x3daudio1_7.dll-t...
megköszönném!
pill és megy!

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2010 szomb. szept. 25 19:56

Toth Alex írta:valaki legyen szíves hogy küldjön a játékból egy x3daudio1_7.dll-t...
megköszönném!
Én is kérnék szépen! :rolleyes:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2010 szomb. szept. 25 19:57

megköszönném!
nem a játékban van hanem a dll files.com ról kell leszedni és betenni a win /system mappába

de itt a link http://www.dll-files.com/pop.php?dll=x3daudio1_7
Kép

Paya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Paya » 2010 szomb. szept. 25 20:04

Hlavacsek Istvan írta:
megköszönném!
nem a játékban van hanem a dll files.com ról kell leszedni és betenni a win /system mappába

nem találtam a játékban!
Hlavinak köszönhetően remélem sikerül megoldani a problémátokat!

a system32 mappában megtaláltam!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paya 2010 szomb. szept. 25 20:06-kor.

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szomb. szept. 25 20:05

no, beállítottam mindent, nem annyira szar mintha 2x ilyen szar lenne... egy bajnokságot azért letolok majd a teljessel...
kiszámíthatatlan picit szerintem a fizikája... viszont keresztbe menésre tökéletes... csak nem nagyon húzza ki az elejét nagy szögből...
szóval nem katasztrófális, de a reálistól rohadtmesszevan!
Egészség legyen, meg nyomaték!

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szomb. szept. 25 20:08

Hlavacsek Istvan írta:
megköszönném!

de ekkor sincs hang és kilép mikor indulna a gyors!
http://rallyheart.hu
8. Kincses Kupa S2000 1.hely
Kép

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2010 szomb. szept. 25 20:17

Toth Alex írta:
Hlavacsek Istvan írta:
megköszönném!

de ekkor sincs hang és kilép mikor indulna a gyors!
dettó..
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szomb. szept. 25 20:29

nem tudom miez...
de ekkora egy tré fejlesztő csapatot mint ez, nem elég h késik a game majdnem 2 napot, és nem is a hivatalos odlalon jelenik meg a demo, hanem a kiírt dátum után 1 nappal az olasz oldalakon...
és még elsem indul.. mert directx problémák vannak... csak nem értem h nekem directx 11-em van és nem jó neki az gáz..
és még arcade is.. egy Hivatalos WRC játék..
hát kajak röhej...
Kép

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2010 szomb. szept. 25 20:31

Nem hivatalos WRC játék, hanem hivatalos licenszel rendelkező játék ;)
de ettől eltekíntve tényleg elég tré :(

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 szomb. szept. 25 20:33

Mike83 írta:Letöltöttem,a dll nekem is kellett azt is leszedtem,elindult hang nélkül,jó lassú menüvel,minden beállítgatás nélkül inditok egy gyorsot,kb 5 percnyi töltés után alt+f4 majd letöröltem az egészet. Lehet kevés a gépem hozzá,de az biztos nem ez miatt fogok bele venni cuccokat :D
:offtopic:
...ha mégis meggondolnád magad, szólj! ;) Segítek, irányelvként: egyik kollégámnak 4 magos rendszert (4@3,6GHz proci), 4GB rammal, 1TB vinyóval, HD3850-es VGA-val (ez a rendszer leggyengébb, de legegyszerűbben fejleszthető része!) 113-ból sikerült összedobni (nem új, de garis alkatrészekről beszélek...)!
Esetleg egy lightosabb konfig alapja lehet EZ a deszka, EZZEL a procival, amiből 2 magosat csinálok és így indul a felállás 23k-ról, itt mindkét alkatrész új, deszka 3 év, proci 2 év garival! ;)
:offtopic:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára goyo 2010 szomb. szept. 25 20:41-kor.
KépKép
KépKépKép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 szomb. szept. 25 20:33

Nekem gond nélkül elindult (Win7), viszont a Force EX-en nem bírtam a gombokat, pedálokat a játékban belőni, bill-el meg az RBR-t se bírom. Holnap megpróbálom a Gaming Software-en belül belőni, de azért ez így szívás...
Első dolgom volt, hogy Motion Blur-t kikapcsoltam d3
Kép
Kép

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szomb. szept. 25 20:34

nekem is win7-em van.. nem értem mi a baja..
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 szomb. szept. 25 20:37

Próbáld meg újra rádobni a DirectX-et hátha segít
http://majorgeeks.com/DirectX_End-User_ ... d2924.html
Toth Alex írta:nekem is win7-em van.. nem értem mi a baja..
Kép
Kép

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 szomb. szept. 25 20:41

Toth Alex írta:nem tudom miez...
de ekkora egy tré fejlesztő csapatot mint ez, nem elég h késik a game majdnem 2 napot, és nem is a hivatalos odlalon jelenik meg a demo, hanem a kiírt dátum után 1 nappal az olasz oldalakon...
és még elsem indul.. mert directx problémák vannak... csak nem értem h nekem directx 11-em van és nem jó neki az gáz..
hát kajak röhej...
Szerintem a hozzáállásod elég gyerekes, mondhatni röhejes, már ne is haragudj meg! ;)
1. Manapság ki tartja be a határidőket? Ebben az esetben ez szerintem egy full reklámfogás, nagyon is tisztába vannak vele, h. milyen TÖMEG várja ezt a gamét, ezért igenis kutya "kötelességük" csigázni az érdeklődést! Sajnos ez van, "üzletérdek"!
2. Mivel nem a hivatalos oldalról szedted le, miért állítasz fel a gyártóval kapcsolatban bármiféle elvárást, kritikát? (majd amikor onnan leszedhetjük hibásan, akkor... d3 )
KépKép
KépKépKép

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2010 szomb. szept. 25 20:42

win7 alatt g27-tel nem tudok kalibrálni a controller settingsben. Csak ha keyboardon van, ha wheel1-en, akkor nem lehet változtatni.
Így nekem nem lehet féket, gázt kalibrálni a kormányhoz.. Ha valaki tud segíteni, köszi előre is...
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szomb. szept. 25 20:47

goyo írta:
hát kajak röhej...
Szerintem a hozzáállásod elég gyerekes, mondhatni röhejes, már ne is haragudj meg! ;)
1. Manapság ki tartja be a határidőket? Ebben az esetben ez szerintem egy full reklámfogás, nagyon is tisztába vannak vele, h. milyen TÖMEG várja ezt a gamét, ezért igenis kutya "kötelességük" csigázni az érdeklődést! Sajnos ez van, "üzletérdek"!
2. Mivel nem a hivatalos oldalról szedted le, miért állítasz fel a gyártóval kapcsolatban bármiféle elvárást, kritikát? (majd amikor onnan leszedhetjük hibásan, akkor... d3 )
jó vmilyen szinten neked is igazad van, de bazzeeee :D
Kép

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szomb. szept. 25 20:53

KÖSZ CODE!!! MÁR JÓ MINDEN!
Kép

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2010 szomb. szept. 25 21:05

goyo írta:
hát kajak röhej...
Az első válaszodhoz,köszi, de nem azzal van a gond,hogy milyen gépem legyen hanem a miből-el :D De ha lenne is miből se lenne érdemes fejlesztenem :D

A másik.

Bocsi de sztem a te hozzállásoddal van a baj,ha elfogadott dolognak tekinted azt hogy: és most idézek:
"Manapság ki tartja be a határidőket?"

Ez egy nagy baj... Szal sztem nem kéne röhejesnek tekinteni olyan hozzáállást ami elvárja egy ekkora cégtől a határidők betartását. ;)
Kép

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2010 szomb. szept. 25 21:22

Összegzés: EZ EGY FOS.. rosszabb mint a videókon.. :boa: :boa: :boa: :boa:
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 szomb. szept. 25 21:25

De buta egy játék.. A pályáktól a hányinger jön rám, legalábbis a jordántól, lófasz kreativitás jellemzi. A hangok gagyik, a fizika is colinos kb, a grafika is lófasz, pedig 2010et írunk. Az f12010nél legalább a grafikára fel lehetett írni egy piros pontot. Ennél még a grafika is hoki. Pedig mindent bekapcsoltam a menübe indítás előtt.
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 szomb. szept. 25 21:51

Neked semmi nem jó d3 (A grafika alatt ne BE hanem KI kell kapcsolni dolgokat hogy jól nézzen ki ;) )

Más: A kormánnyal küzdők a Profilerben pipálják ki a "Report Combined pedals" részt, azzal sikerült nekem a pedálokat beállítani a játékban ;)
Szasz Lorant írta:De buta egy játék.. A pályáktól a hányinger jön rám, legalábbis a jordántól, lófasz kreativitás jellemzi. A hangok gagyik, a fizika is colinos kb, a grafika is lófasz, pedig 2010et írunk. Az f12010nél legalább a grafikára fel lehetett írni egy piros pontot. Ennél még a grafika is hoki. Pedig mindent bekapcsoltam a menübe indítás előtt.
Kép
Kép

Adam Jonas
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010 szomb. szept. 25 22:02

Akiknek nem indul el a játék X3Audio1_7.dll hibával, azoknak itt a megoldás:

http://www.microsoft.com/downloads/en/d ... laylang=en

Letöltitek, feltelepítitek, s ennyi. :)

De egy vicc lett ez a game... első nagy mellbe verés a számomra, amikor állítanám be a felbontást, s csak 1280*980 szerepel... Másnak állítólag van nagyobb felbontás is, nekem Radeon HD 4850-en nem ad a játék.

Másik "vicces" dolog, amikor próbáltam volna a kormányt beállítani.... és nem lehet! :D
Kép

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 szomb. szept. 25 22:13

Mike83 írta:
hát kajak röhej...
Az első válaszodhoz,köszi, de nem azzal van a gond,hogy milyen gépem legyen hanem a miből-el :D De ha lenne is miből se lenne érdemes fejlesztenem :D

A másik.

Bocsi de sztem a te hozzállásoddal van a baj,ha elfogadott dolognak tekinted azt hogy: és most idézek:
"Manapság ki tartja be a határidőket?"

Ez egy nagy baj... Szal sztem nem kéne röhejesnek tekinteni olyan hozzáállást ami elvárja egy ekkora cégtől a határidők betartását. ;)
Ekkora cégtől? Nos, ez a cég innentől kezdve nálam :wc: itt sincs!
Tojtam volna én nagy ívbe a határidőre! Azt mondtam volna, ne haragudjatok EMBEREK, RALLYFANOK, de ez nem úgy sikerült, kell még 2-3 hónap, h. igazi legyen!
Bocsánat, de fel kell rúgjuk a határidőket!

Azt hiszem elég nagy hangot adtam eme game védelmére! Sajnálom, h. megtettem!
Igazából semmi gond nincs, fölszaladt szépen, grafikát, felbontást felhúztam fullra, nálam nem szarakodott a hang sem, a beállítás "kicsit" szopós, sajna be kell kapcsolni a Profilerben a "Game settings"-nél az "Allow game to adjust settingset" és rögtön jó lesz a vezérlés! ...de semmi más! :fear2:
Ez egy vicc az RBR-hez képest! Az RBR-ben sem v.mi fényes a hang, de esküszöm, 2003-ban jobbat alkottak, mint ennél! A többiről már inkább nem is nyilatkozom, óriási csalódás számomra a játék! Hogyan engedhette a WRC így meggyalázni a nevét, nem tudom!
Jaa és a készítők hogyan merték egyáltalán azt nyilatkozni, h. a Dirt2 vetélytársának szánják! :offtopic: Azért ott elég korrekt hangokkal és fizikával találkozhat az ember, nagy kár, h. a Rallye ott kisebb hangsúlyt kapott és rámentek a sóelemekre!
NEM ÉRTEM EZT! GYALÁZAT, komolyan mondom! :help1:

Sajnálom, h. ezt kell írjam, de beigazolódott minden negatív komment! Mindannyiótoktól elnézést kell kérjek! :respect:

Ez a játék ennyit ért, 30 perc! Megyek és RBR-ezek egyet, nehogy rosszat álmodjak! ;)
KépKép
KépKépKép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 szomb. szept. 25 22:13

Code_79 írta:Neked semmi nem jó d3 (A grafika alatt ne BE hanem KI kell kapcsolni dolgokat hogy jól nézzen ki ;) )

Más: A kormánnyal küzdők a Profilerben pipálják ki a "Report Combined pedals" részt, azzal sikerült nekem a pedálokat beállítani a játékban ;)
Szasz Lorant írta:De buta egy játék.. A pályáktól a hányinger jön rám, legalábbis a jordántól, lófasz kreativitás jellemzi. A hangok gagyik, a fizika is colinos kb, a grafika is lófasz, pedig 2010et írunk. Az f12010nél legalább a grafikára fel lehetett írni egy piros pontot. Ennél még a grafika is hoki. Pedig mindent bekapcsoltam a menübe indítás előtt.
Igen? Pl a hi-resolution textures,motion blur, wet effects,dynamic shadows, fog/bloom, depth of field, particle effects. Ezekre gondolsz? :) Konkrétan ennyi az összes beállítás amit kapcsolgatni lehet, és ezekből mindnek kipipálva kell lenni, hogy a lehető legszebb legyen. :) Mindent úgy állítottam be, hogy a legspécibb legyen, hülye azért nem vagyok. :D
A játék meg persze, hogy nem jó, mert egy rakás szar, az f12010el együtt.
2hete felraktam először életemben az rFactort, hozzá a fsone2009es módot, és azóta is azzal játszom, rbr-t is hanyagolom. Ennyit arról hogy mi jó meg mi nem jó nekem Gergő. :D
Kép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 szomb. szept. 25 22:54

F1 2010 teszt

Tag korrekt dolgokat ír, valahogy én is így tapasztaltam. "Ehez képest az F1 2010-ben annyi a szimulátor tartalom, mint térdkalácsban a mazsola." :D

http://overdrive.web4.hu/cikk/f1-2010-teszt
Kép

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2010 vas. szept. 26 05:48

Finom leszek, köze sincs ahhoz, amit vártam... :(
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2010 vas. szept. 26 09:21

Sziasztok!
Nekem DFP kormányom van és nem tudom beállítani!
A demón belül konfigolni nemlehet mert zöldről nem vált át szürkére.
Konfigolás nélkül pedig folyamatosan nyomja a gázt csak akkor veszi el ha a féket benyomom kb 2 mm-re!
Valaki esetleg tudja a megoldást?
Köszi!
KépKép

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2010 vas. szept. 26 11:41

HSasa írta:Sziasztok!
Nekem DFP kormányom van és nem tudom beállítani!
A demón belül konfigolni nemlehet mert zöldről nem vált át szürkére.
Konfigolás nélkül pedig folyamatosan nyomja a gázt csak akkor veszi el ha a féket benyomom kb 2 mm-re!
Valaki esetleg tudja a megoldást?
Köszi!
Sasa!Én tudok megoldást!Töröld le az egészet és megkíméled magad egy óriási csalódástól. ;) Ezt a játékot........ :boa: :boa: KB:10 percig volt a gépemen :boa:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 vas. szept. 26 12:34

azt lehet tudni mi az alap gépigénye?
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 vas. szept. 26 12:51

Hát én kellemesen csalódtam...
Sokkal roszabbra számítottam, állítottama kormányon stb stb annyira nem gáz, mint ha 2x olyan gáz lenne....
Igaz nem egy rbr, sőt köze sincs hozzá, de azért ellehet vele játszani.

Valaki nem tudja, hogy lehet az FFB-t kikapcsolni? profillerben lehúztam teljesen mindent, de játákban mindig rángat..
Kép

Paya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Paya » 2010 vas. szept. 26 14:19

Toth Alex írta:Hát én kellemesen csalódtam...
Sokkal roszabbra számítottam, állítottama kormányon stb stb annyira nem gáz, mint ha 2x olyan gáz lenne....

Valaki nem tudja, hogy lehet az FFB-t kikapcsolni? profillerben lehúztam teljesen mindent, de játákban mindig rángat..
húzd ki a powert,mást nem lehet! :D

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 vas. szept. 26 14:40

valaki légyszives írja már le, hol tudom beállítani a kormányt...... nem nagyon vagyok képbe ezzel a game-val, billentyűvel meg nem vmi király.... azt a report combined pedalsot kipipáltam, de semmi... help valaki! köszönöm!
Kép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 vas. szept. 26 15:11

Toth Alex írta:Hát én kellemesen csalódtam...

Egy kicsit bohóckodtam ma vele én is, mentem 3-4kört! Tetszett, hogy ilyen Loeb, Latvala, Solberg ellenfelek voltak kiírva a jobb felső sarokba. Tegnapi álláspontomon kicsit változtatnék, annyira tényleg nem vészes a játék, de ezzel nem fogok játszani az is biztos, RBR-től igen messze van, de a délelőtti jordániás bohóckodás tetszett. :)
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 vas. szept. 26 15:29

Én így állítottam be a Force EX-em így nem rángatott annyira:
Kép
A kocsit még nem bírtam értelmesen beállítani, talán azért nekem RBR-hez képest nehezebben bírtam kezelni. :rolleyes:
Kép
Kép

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 vas. szept. 26 15:44

én úgy szoktma játszani hogy teljesen leveszem az erőt... és full könnyű a kormány.
amíg el nem indul a gyors addig jó minden, de aztán mégis erő meg minden van...
nyomorékosság...
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 vas. szept. 26 15:49

kezdjetek el a difikkel variálni! egész jó lesz! bár olyan a mozgása mintha 3 tonna lenne az autó, de azért párszor fél órát az újdonság erejével el lehet játszadozni majd a teljessel...
jamaikában a 4:45 az jó?

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 vas. szept. 26 15:58

mivan? :D Nem jordánia? :D :P
Én 4.26-ot mentem ;)
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 vas. szept. 26 16:18

akkor jordánia... j betű azt kész :D
és akkor nem jó :D csak gondoltam ha elsőre a gépet sokkal megvertem, hátha :D úgy látszik mennem kell még 1-2t :D

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2010 vas. szept. 26 17:17

Nem tudtam vele játszani, Shader 3.0 kell hozzá ...

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2010 hétf. szept. 27 10:58

Hát, nem mondom, hogy jó, de szimulátorabb, mint a colin széria - viszont a teljes verzióban ennél jobb kormánytámogatás kell legyen, mert ez így katasztrofális.
Kíváncsi leszek rá aszfalton - ott még tud kicsit javítani és sokat rontani az összképen..

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 hétf. szept. 27 14:34

Falcon77 írta:Hát, nem mondom, hogy jó, de szimulátorabb, mint a colin széria - viszont a teljes verzióban ennél jobb kormánytámogatás kell legyen, mert ez így katasztrofális.
Kíváncsi leszek rá aszfalton - ott még tud kicsit javítani és sokat rontani az összképen..
Szerintem a Dirt2 "szimulátorabb", csak ott meg sajna soványka a Rallye, viszont a Rallycross részén lehet élvezkedni, az elég fincsi, csak sajna ott is kevéske a pálya!
Azért azt ajánlom mindenki figyelmébe, csapasson egy kicsit v.melyik cimbivel hálóban! Nagyon nagy feelinget ad, legalábbis mi öcskösömmel, sógorommal élvezkedtünk rajta elég sokat! :respect:
KépKép
KépKépKép

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2010 kedd szept. 28 19:46

Én nem tok vezetni. Legalábbis arra utal, hogy alacsonyabb sebességnél pl. mikor elindítanám keresztbe, akkor kigyorsításkor megforgok.
Másik:
Logitech DFP beállításánál érdekesen csak a gázt tudtam beállítani, féket hiába nyomtam, nem jelzett semmit. Szakaszon kipróbáltam, van fék dögivel, de jött aztán a fekete leves. Hallottam már VB-s összefoglalókban, vagy hol, hogy ezek a WRC-k nem tolerálják a balláb féket. De annyira, hogy nem is reagálnak szinte egyáltalán. Először azt hittem, a Logitech Controller Panelben, vagy miaz, ott kell bekapcsolni a Report Combined Pedals (egy tengely a gáz és a féknek - ballábfék alapból kizárt). kipróbáltam, nem jó. Viszont visszakapcsoltam, alacsony sebességnél működött a ballábfék, de akkor olyan erős alapból az ótó, hogy képes full fék és full gáz mellett jobban gyorsulni, mint egy Skoda Fabia 1.2?
A finn szakasz tetszett, csak navigálást előre kell állítani, mert már régen későn mondja a kanyart.
A fizika tényleg elég ratyi, az RBR-hez képest, de nem is az az ellenfele.
A hangok szerintem még az RBR-ben is komolyabbak.
Én komolyan reménykedem, hogy ez csak egy demo, és a végleges változatban majd jobb lesz minden. A remény hal meg utóljára.
Néztem a fájljait, MIX-ben vannak a nagyobb dolgok (annak idején Red Alert-ben láttam ilyen formátumot). Majd egyszer lehet megpróbálom kicsomagolni.

kicsit off: Tegnap kipróbáltam az RX-es, BTB-s http://www.filefront.com/17200791/ouninpohja-35km.rar/ pályát. Hát akkorát már régen nem élvezkedtem, mint azon a szakaszon, eredeti VB-s Fnn szakasz 33km-es és az sokkal nagyobb nyomott hagyott bennem, mint a WRC játék. Utoljára Colin2-ben volt ilyen feelinges egy finn szakasz.
on
HRC (Hungarian Rally Challenge) szervező
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

kocsis_balazs_
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kocsis_balazs_ » 2010 szer. szept. 29 07:58

Szasz Lorant írta:F1 2010 teszt

Tag korrekt dolgokat ír, valahogy én is így tapasztaltam. "Ehez képest az F1 2010-ben annyi a szimulátor tartalom, mint térdkalácsban a mazsola." :D

http://overdrive.web4.hu/cikk/f1-2010-teszt
Nemrég töltöttem le a játékot, de hiba miatt nem indul el. (Memóriacimkében talál valami problémát) valakinek esetleg ötlete ?
MRBR - Kincses Rally Team R2 N3 - Lada Kalina

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 szer. szept. 29 13:07

baromkodni jó kis játék lesz :cool2:
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2010 szer. szept. 29 17:14

Ifj. Geringer Zoli írta:baromkodni jó kis játék lesz :cool2:
ha már baromkodás, bocsi az offért, de én most ezzel baromkodom:
http://www.youtube.com/watch?v=oQs4NFBTxd8

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szer. szept. 29 19:53

http://www.youtube.com/watch?v=6Y5O759vWeQ

Én ezzel "baromkodok" mostanába :lollypop:
Kép

Paya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Paya » 2010 szer. szept. 29 20:05

Toth Alex írta:http://www.youtube.com/watch?v=6Y5O759vWeQ

ez nagyon jó kis proginak néz ki!
milyen a fizikája?érdemes letölteni?

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szer. szept. 29 20:36

Paya írta:

világ legjobb szimulátora...
Van egy crackelt verziója az 1.2.0.0 letudod szedni innen: http://thepiratebay.org/torrent/4543418/iRacing
De amúgy pénzes játék van sokkal újabb verziója de cska akkro tdusz vele játszani ha fizetsz.
több infó: iRacing.com

Sokan mondják, hogy ez nem az egyik legjobb szimulátor, hanem ez a szimulátor! ;)
Kép

Paya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Paya » 2010 szer. szept. 29 21:25

Toth Alex írta:
Paya írta:

világ legjobb szimulátora...
Van egy crackelt verziója az 1.2.0.0 letudod szedni innen: http://thepiratebay.org/torrent/4543418/iRacing
De amúgy pénzes játék van sokkal újabb verziója de cska akkro tdusz vele játszani ha fizetsz.
több infó: iRacing.com

Sokan mondják, hogy ez nem az egyik legjobb szimulátor, hanem ez a szimulátor! ;)
ok,köszi!igaz ezt nem tudtam leszedni,de egy másik torrent oldalról lejött.most megy a töltés,holnap meg a próba! :)

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 szer. szept. 29 21:33

oké:D
amúgy a torrent letöltés-re kell kattolni:D nekem siekrült:D
jah és majd a kormáynt nehéz belőni jóra.
Kép

Válasz küldése