Race 07

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2007 vas. dec. 16 11:20

Megvan valakinek a treljes :think:...és aki tud is vele neten menni megmondhatná hogyan kell használni ezt a Steam nevű progit :confused2:

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 vas. dec. 16 11:43

Blitzer Martin @ Vas. Dec. 16, 2007 11:20 am írta:Megvan valakinek a treljes :think:...és aki tud is vele neten menni megmondhatná hogyan kell használni ezt a Steam nevű progit :confused2:
steam-ben kell csinálnod accountot ami ingyenes, de ahhoz hogy játszani tudj eredeti cd kulcs szükséges.....
Kép

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2007 vas. dec. 16 18:56

Blitzer Martin @ 2007 Vas. Dec. 16 11:20 írta:Megvan valakinek a treljes :think:...és aki tud is vele neten menni megmondhatná hogyan kell használni ezt a Steam nevű progit :confused2:
Neten csak a demo-val lehet játszani,inditani kell a dedicated servert és 1-2 beállitás után már fönt is vagy a neten (te vagy a szerver és hozzád lehet csatlakozni)
Én kiprobáltam és müködik csak nem mindig fogadja el hogy én legyek a szerver.
Ha sikerül csinálnod szólj és eggyeztetett idöpontba játszhatunk,ha gondolod.
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO3

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 kedd dec. 18 18:59

Kép

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Re: Race 07

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 csüt. jan. 03 14:16

milano @ 2007 Szer. Okt. 03 18:53 írta:Újabb WTCC játék.. én most szedtem le, próbálta valaki? Nekem sikerült z M3-as BMW-vel driftelni rendesen! Valaki játszik vele? ;)
Hello!

Nekem az előző van meg, az nekem nagyon bejött, sőt a gépem is meg van hozzá, de a STEAM-en megnéztem a gépigényét és azt mondtam, hogy majd ha lesz újabb gépem, majd akkor játszok vele.
Az előzőtől miben különbözik? Fejlesztettek benne valamit? Gondolok itt a fizikára, a kamera állásokra, stb. a grafikája tényleg nagyon szép lett-de hát amint mondtam vas is kell hozzá.

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 csüt. jan. 03 18:50

cruiser26 @ 2008 Csüt. Jan. 03 14:16 írta:Hello!

Nekem az előző van meg, az nekem nagyon bejött, sőt a gépem is meg van hozzá, de a STEAM-en megnéztem a gépigényét és azt mondtam, hogy majd ha lesz újabb gépem, majd akkor játszok vele.
Az előzőtől miben különbözik? Fejlesztettek benne valamit? Gondolok itt a fizikára, a kamera állásokra, stb. a grafikája tényleg nagyon szép lett-de hát amint mondtam vas is kell hozzá.
Ha az elözö megvan,és megy akkor a 07 is fog menni,forumokon azt irták hogy jobban van optimalizálva mint az elözö.

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2008 csüt. jan. 03 19:02

cruiser26 @ Csüt. Jan. 03, 2008 2:16 pm írta: Az előzőtől miben különbözik? Fejlesztettek benne valamit? Gondolok itt a fizikára, a kamera állásokra, stb. a grafikája tényleg nagyon szép lett-de hát amint mondtam vas is kell hozzá.
ha azt szeretted ezt imádni fogod! :D jobb a fizika a hangok is,bár annál jobbat nehéz csinálni... sok betét futam van ami jóval több autót jelent.kamera állások:van egy plussz ami a műszerfal elején van.pálya több van benne és van egy pár variáció is szóval lehet körözgetni elég rendesen.

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 csüt. jan. 03 23:34

fsasa @ 2008 Csüt. Jan. 03 18:50 írta:Ha az elözö megvan,és megy akkor a 07 is fog menni,forumokon azt irták hogy jobban van optimalizálva mint az elözö.
Mondjuk a steam-en a minimum gépigény leírása alapján (szerintem ott a hivatalos gépigénynek kellene lennie) el kell hogy fusson, igaz minimum grafikán. Mondjuk nem sír a szám, mert nekem nagyon tetszik a Race 2006-os változata, sőt először ebben szeretnék nagyon jó lenni. Sok-sok kihívást találok a játékban, főleg hogy nekem az eredeti van meg, amiben a Caterham-Racing is benne van (ezt kaptam az öcsémtől részben a szüli napomra, részben karácsonyra).
Szerintem az elöző rész is nagyon élethűre sikerült, nagyon sok minden tetszik benne. Mondjuk nem is csodálkozok rajta, hiszen a SIMBIN készítette.

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 csüt. jan. 03 23:43

VJ @ 2008 Csüt. Jan. 03 19:02 írta:ha azt szeretted ezt imádni fogod! :D jobb a fizika a hangok is,bár annál jobbat nehéz csinálni... sok betét futam van ami jóval több autót jelent.kamera állások:van egy plussz ami a műszerfal elején van.pálya több van benne és van egy pár variáció is szóval lehet körözgetni elég rendesen.
Ha nem gond a kérdés, akkor Neked milyen a konfigod? Nálad hogy fut el? Márcsak azért kérdezem, hogy érdemes-e próbálkoznom a feltevésével. (Igaz erről már kaptam infot, nem azért írom, hogy a másik ember szavát kétségbe vonjam, de én olyan vagyok hogy ha valami érdekel és nem tudom, akkor minél több ambertől próbálok infot szerezni).
Szóval több benne a pálya. Tehát, akkor a FIA-nál hivatalosan is a tavalyi bajnokságban több volt a helyszín.
Melyik a kedvenc autód, illetve mennyire értesz az autó beállításához?

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 pén. jan. 04 00:15

Blitzer Martin @ 2007 Vas. Dec. 16 11:20 írta:Megvan valakinek a treljes :think:...és aki tud is vele neten menni megmondhatná hogyan kell használni ezt a Steam nevű progit :confused2:
Hello!

Én megpróbálok segíteni, de nem biztos, hogy jó amit mondok! Mennyire ismered a programot?
Szóval, a steam egy ingyenes program ami egyben egy böngésző is és azon keresztűl tudsz vásárolni a Valve-től (nem mindeygik bankkártyával!!!!) játék programokat. Arra nagyon kell vigyázni, hogy ahova installálod, oda fogja Neked az adott játékot/játékokat feltelepíteni, úgy hogy a STEAM könyvtárában készít az adott programnak egy saját könyvtárat. Én egyszer a Half-Life2-őt (ami nem eredeti volt!!!) szintén olyan verzióban tudtam beszerezni, hogy elsőnek a STEAM-et kellett felrakni, itt is természetesen vigyázni kellett, hogy hova telepítetted, mert utána nem lehetett a játékot bárhova telepíteni.
Ha telepítetted a STEAM-et és Te meg akarod venni a játékokat, akkor ugyan úgy kell készítened egy account-ot, ami természetesen felhasználói névvel és jelszóval védett (remélem helyes fogalmaztam az account-ot illetően!). Miután Te a bankkártyáddal (persze ha tudsz vele fizetni!!!) megvásároltad az adott programot, akkor kapsz az e-mail címedre egy visszaiagzolsát (1 jó tanács! Azt addig ne töröld ki, amíg Te a bankodtól meg nem kaptad a havi jelentést, hogy mennyi pénzed van a kártyádon, mert abban benne kell lennie a banki tranzakciónak, hogy Te fizettél a Valve-nek pontosan, és ha lenne valamilyen probléma, akkor tudsz reklamálni!!!), hogy sikerült a fizetés, és akkor a STEAM segítségével a Valve szerveréről töltöd le a játékot: letöltés alatt mnár installálja is a fent leírt módon, tehát a STEAM könyvtárban elkészített könyvtárba.
Nálam úgy van, hogy nekem van egy 250 GB-os vinyóm és azt több partícióra osztottam: rendszer, gamez, filmek, munka, stb. A STEAM a gamez partícióra van telepítve, és amikor a a játékaimat telepítem (persze bejelentkezés után), akkor a STEAM könyvtárba automatikusan elkészíti a játék könyvtárát és abba telepíti fel.

Remélem tudtam segíteni!

Jó játékot! Persze azért kérdezd ki másnak a véleményét is és kérjél mástól is tanácsot, mert azért én is írhatok le baromságokat!

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2008 pén. jan. 04 17:20

cruiser26 @ Csüt. Jan. 03, 2008 11:43 pm írta:Ha nem gond a kérdés, akkor Neked milyen a konfigod? Nálad hogy fut el? Márcsak azért kérdezem, hogy érdemes-e próbálkoznom a feltevésével. (Igaz erről már kaptam infot, nem azért írom, hogy a másik ember szavát kétségbe vonjam, de én olyan vagyok hogy ha valami érdekel és nem tudom, akkor minél több ambertől próbálok infot szerezni).
Szóval több benne a pálya. Tehát, akkor a FIA-nál hivatalosan is a tavalyi bajnokságban több volt a helyszín.
Melyik a kedvenc autód, illetve mennyire értesz az autó beállításához?
mér lenne gond...
nekem E6300 2giga ram radeon x800xl ami lényeg és ezen nagyon jól megy,de a demó is jó alapot ad a tesztelésében a konfignak,mert az is kb annyit kér.pályák.06 07-es teljes szezon plussz variációk és még külön pályák is azon felül.kedvencem a chevrolet lenne,de sajnos azzal nem lehet olyanokat menni,mint a leonnal.nem játsszok neten de lemerném fogadni,hogy leon és bmw párbaj van mindíg.leon-t szoktam használni és ahhoz egész jó beállításokat is össze tudok hozni.mostanában nem játszottam vele szóval ha kéne plussz segítség akkor szólj rám,hogy vegyem fel a kesztyűt kicsit :) segítek szívesen

twyster
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: twyster » 2008 szomb. jan. 05 07:04

Segítsetek pls!!! leszedtem a gémet, feltettem, crackeltem, és mikor rákattintok az ikonra, megjelenik a tálcán az ikon majd eltűnik és nemfog semmi sem történni :( :( ha kell leírom a konfigom! :help:

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 szomb. jan. 05 10:54

VJ @ 2008 Pént. Jan. 04 17:20 írta:mér lenne gond...
nekem E6300 2giga ram radeon x800xl ami lényeg és ezen nagyon jól megy,de a demó is jó alapot ad a tesztelésében a konfignak,mert az is kb annyit kér.pályák.06 07-es teljes szezon plussz variációk és még külön pályák is azon felül.kedvencem a chevrolet lenne,de sajnos azzal nem lehet olyanokat menni,mint a leonnal.nem játsszok neten de lemerném fogadni,hogy leon és bmw párbaj van mindíg.leon-t szoktam használni és ahhoz egész jó beállításokat is össze tudok hozni.mostanában nem játszottam vele szóval ha kéne plussz segítség akkor szólj rám,hogy vegyem fel a kesztyűt kicsit :) segítek szívesen
Hello!

Kösz! Elfogadoma segítséget, főleg a 2006-os játékhoz, mivel az van meg és azzal játsszok. Mivel nekem a következő a konfogom:
-processzor: AMD ATHLON Socket 93 3200+ (1 magos)
-alaplap: ASUS A8N-E
-memória: 1 GB (2x512 modul kit) Corsair ValueSelect DDR1: 400 MHz
-videokártya: GIGABYTE nVidia 6600GT 128 DDR3 RAM-mal
-vincseszter: Western-Digital 250GB SATA2, 16 MB Cache memóriával
-A többi meg apróság: billentyűzet, stb.
Szóval ezen a RACE (2006) szépen elfut, igaz kellene a videokártyának 256 RAM. Ezzel a konfiggal a RACE07-etet nem fogom kipróbálni. Ehhez kellene a 2 magos proci, meg egy erősebb videókártya (7600GT 256 RAM-mal, illteve jobb több rammal, akár SLI-megoldással is) meg 2 GB DDR2 RAM.

Akkor légyszíves vedd fel a kesztyűt, ha nem gond-ha van rá időd. Mivel a BMW a kedvencem (sajnos SUBARU NINCS :( ), ezért arra szeretnék jó beállításokat összehozni. Annak is nagyon örülnék, ha a setup-ról lenne egy általános leírás, hogy mi mit jelent és mire jó. Szerintem az autó beállítása ugyan olyan nehéz lehet, mint az RBR-ben! Nekem az olyan apróságok tetszenek, mint pl.: oldalsó tükrök és a belső tükör élethűsége, a pilóta lába mozog, amikor gázt adsz + kuplung használat, stb. Szívesen kipróbálnám a Logitech G25-tel, de azért nem vagyok elkenődve, mert megvan a Logitech Formula Force EX. Ez is jó kis kormány-szerintem. Tényleg, most jut az eszembe (tudom nem ehhez a támához tarozik), de ehhez a kormányhoz tartozik a következő funkció?: egyszerre használoma féket és a gázt (nem tudom mi a pontos neve), és azt hogyan lehet beállítani?

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 szomb. jan. 05 11:05

twyster @ 2008 Szomb. Jan. 05 07:04 írta:Segítsetek pls!!! leszedtem a gémet, feltettem, crackeltem, és mikor rákattintok az ikonra, megjelenik a tálcán az ikon majd eltűnik és nemfog semmi sem történni :( :( ha kell leírom a konfigom! :help:

Tudom, miről beszélsz! Bár a megoldást nem tudom. Én 2 játékkal is így jártam: a Colin McRar Rallí05-tel-a gond az volt (a hivatalos honlapon olvastam egy apró betűs részben, és ezért jó hogy nem vettem meg eredetiben!!), hogy a játék nem támogatja az nForce-os chip-készletű alaplapokat. A másik játék pedig a F.E.A.R. volt, fel telepítettem, elindult a menü, ahol kiválsazthatod a különböző teendőket (install, play, uninstall, stb.) és egy nagy fekete képernyő és a gép aztán teljesen lefagyott. Szerintem kérdezd meg sebgutkopf-ot, tőle már sok mindet meg kérdeztem a számítógépek terén, mivel stupid-end-user vagyok.
Viszont az is lehet, hogy a crack-elt játék nem úgy fut ahogy kellene, pontosan a feltörés miatt, próbálj ki olyan verziót, amit más csapat tört fel-persze ezt is mástól hallottam.

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 szomb. jan. 05 11:09

twyster @ 2008 Szomb. Jan. 05 07:04 írta:Segítsetek pls!!! leszedtem a gémet, feltettem, crackeltem, és mikor rákattintok az ikonra, megjelenik a tálcán az ikon majd eltűnik és nemfog semmi sem történni :( :( ha kell leírom a konfigom! :help:

Hello!

Tudom NEM EHHEZ a támához tartozik és segíteni sem igazán tudok (az előbb írtam), de egy kérdésem lenne:
A SUBARU a képen egy makett, vagy 3D Studio MAX-szal készítették, vagy egy valós autóról egy fénykép?

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 szomb. jan. 05 13:41

cruiser26 @ Szomb. Jan. 05, 2008 11:09 am írta:Hello!

Tudom NEM EHHEZ a támához tartozik és segíteni sem igazán tudok (az előbb írtam), de egy kérdésem lenne:
A SUBARU a képen egy makett, vagy 3D Studio MAX-szal készítették, vagy egy valós autóról egy fénykép?
Valós autó! ;)

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 szomb. jan. 05 17:28

offline mod??

Ja és nem csak a race.exe-t hanem harted.exe-t is másold át a HARTED mappából,...és nagyon sokat tölt azért a fekete képernyö,..esetleg a másolás után egy ujrainditás.

twyster
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: twyster » 2008 szomb. jan. 05 19:09

igen, az offline MOD :) köszi, mindjárt megis nézem :respect:

twyster
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: twyster » 2008 szomb. jan. 05 20:08

Na megnéztem nemmegy :( ezek után már nemis izgat a gém... Azért köszi a segítséget :D

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 szomb. jan. 05 23:42

Bóta Róbert @ 2008 Szomb. Jan. 05 13:41 írta:Valós autó! ;)
Köszi! Nagyon jó a fénykép! És a rejtély is megoldódott (nekem).:):)

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2008 vas. jan. 13 11:03

cruiser26!
a sima race nincs fent,de szerintem meg kéne egyezzen az ebben lévő 06-os bmw azzal ami abban van.keress meg msn-en és átküldök egy-két setupot.addig csinálok párat

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 vas. jan. 13 16:44

VJ @ 2008 Vas. Jan. 13 11:03 írta:cruiser26!
a sima race nincs fent,de szerintem meg kéne egyezzen az ebben lévő 06-os bmw azzal ami abban van.keress meg msn-en és átküldök egy-két setupot.addig csinálok párat
Ok! Kösz! Felvettelek MSN-re!:)
Üdv.

Lámer Rally Team

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 vas. jan. 13 17:20

Blitzer Martin @ 2007 Hétf. Okt. 08 13:29 írta:76%-nál járt reggel....erre tesóm kikapcsolja a gépet :mad: :box: ....már letöltött volna....ígymeg most indítottam el megint 76-ról:(
Hali!

Hát így jártál! :D :D :D Jobb, mintha a vinyód szállt volna el!
Üdv.

Lámer Rally Team

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 vas. jan. 13 17:30

Rallyboy @ 2007 Csüt. Nov. 01 19:03 írta:jaja ezt sok programhoz, játékhoz használják de nem mindenhol válik be..itt talán jo lesz..

a demoban ti mennyire mélyültetek el..mert én annyi beállítási lehetőséget találtam h kicsit hányingerem is lett :D még csak most ismerkedtem egy 10percet vele de nagyon tetszik.. remélem ma még jobban meg tudom nézni és akkor akár játszhatnánk is vele. :)
Hali!

Játszottam ezzel a programmal az öcsémmel neten keresztül. Majd megkérdezem tőle, és talán így tudok segíteni.
Üdv.

Lámer Rally Team

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2008 szomb. ápr. 26 21:00

SteveDoki @ 2007 Csüt. Okt. 18 18:27 írta:Magyarítás a Race07Offline-hoz. Csak az offline-hoz!

link
Nekem olyan problémám van,hogy nem akar müködni :rolleyes: az miért lehet :confused2:
McCrash

SteveDoki
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: SteveDoki » 2008 vas. máj. 04 13:04

jgy @ 2008 Szomb. Ápr. 26 22:00 írta:Nekem olyan problémám van,hogy nem akar müködni :rolleyes: az miért lehet :confused2:
Hát sajnos fogalmam sincs. Nekem ment. :rolleyes:

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 hétf. máj. 12 17:14

A SimBin támogatásával elkezdődött egy world camp.
http://v-wtcc.com/
Üdv.

Lámer Rally Team

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 csüt. márc. 19 18:18

Monzában ezzel a Race07 el mi a jó idő pl seat,bmw??

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2009 szer. okt. 07 15:19

http://www.race-game.org/raceon/index.htm
letöltöttem, kipróbáltam.
A race07 eddig is a kedvenc szimulátorom volt RBR és GTR2 mellett. Most ezt a Simbin-esek megfejelték a 08-as WTCC és STCC valamint pár amerikai pálya és autó hozzáadásával.
A legjobban ami tetszik, a TDi Leon valóban TDi ;)

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2010 csüt. ápr. 22 07:25

Race On-t hogy lehet magyarositani...???????????????

köszi... :rolleyes:
Kép

borteto
Vendég

Hozzászólás Szerző: borteto » 2010 pén. máj. 07 17:18

Hali!

Ezt a Hungaroringen kipróbálták, és működik. Szimulátorpad... állvány, vagy mittudomén! De használható, ha valakinek gondja van a kormány rögzítésével a játék alatt. :D
http://gigamad.hu/magazin/speedblack_asztal_helyett
Börte

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 szomb. máj. 08 12:42

Valaki mondjon nekem valamelyik pályán jó időt :D WTCC kocsival :D köszi :)

Adam Jonas
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010 szer. jún. 23 23:32

Andrasko Istvan írta:Valaki mondjon nekem valamelyik pályán jó időt :D WTCC kocsival :D köszi :)
Ha még aktuális:

- Brands Hatch: BMW E90: 1:33.8 ; Seat Leon TDi: 1:34.0 ; Seat Leon TFSI: 1:34.1
- Valencia: Seat Leon TDi: 1:41.083
- Monza: Seat Leon TDi: 1:59.1

A Seat Leon TDi a RACE On-os, szóval gyári kocsi. :) Ha szükséged lenne még időre, akkor írj, s megnézem a játékba a legjobb köridejeimet. :)
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 csüt. jún. 24 16:57

Adam Jonas írta:
Andrasko Istvan írta:Valaki mondjon nekem valamelyik pályán jó időt :D WTCC kocsival :D köszi :)
Ha még aktuális:

- Brands Hatch: BMW E90: 1:33.8 ; Seat Leon TDi: 1:34.0 ; Seat Leon TFSI: 1:34.1
- Valencia: Seat Leon TDi: 1:41.083
- Monza: Seat Leon TDi: 1:59.1

A Seat Leon TDi a RACE On-os, szóval gyári kocsi. :) Ha szükséged lenne még időre, akkor írj, s megnézem a játékba a legjobb köridejeimet. :)
Elfogadom nyugodtan az összes időt, csak hogy tudom hova kell még fejlődnöm :D
De olyan sokat még nem játszottam....De majd most...Már nincs fenn RBR...aztán gyíííí :D

Adam Jonas
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010 szomb. jún. 26 17:33

Ahogy ígértem, az idők gyári pályákról:

Zandvoort 2007 - 1:24.213 - BMW 320si E90 2007
Estoril - 1:48.151 - Seat Leon TFSI
Brno 2007 - 2:11.220 - Seat Leon TFSI
Curitiba 2007 - 1:23.554 - BMW 320si E90 2007
Imola 2008 (RACE On) - 1:53.761 (Practice idő) - BMW 320si E90 2008
Imola 2008 (RACE On) - 1:52.5 (Time Attack idő) - BMW 320si E90 2008
Brands Hatch 2008 (RACE On) - 1:33.782 (Time Attack) - BMW 320si E90 2008
Brands Hatch 2008 (RACE On) - 1:33.900 (Time Attack) - Seat Leon TDI
Valencia 2008 (RACE On) - 1:41.083 - Seat Leon TDI

A Tima Attack-ba lévő körülmények (tapadás, hőmérséklet, stb.) kb. megegyezik a kvalis körülményekkel, tehát ezeken jobb időt lehet elérni, mint a sima gyakorláson (practice). Ahol emlékeztem a TA-s időra, ott azt odaírtam. Imola 08-on a rpactice-os körömben pl. még van 1 csomó, szóval prac-on lehetne menni olyan 1:53.0-t is BMW-vel. :)

Zandvoort-os és Estroil-os köreim eléggé kezdetlegesek, mivel 1 éve mentem rajtuk, amikor megvettem a játékot. :)

Adok viszont egy oldalt, ahol találsz rengeteg köridőt, rengeteg pályán, kategóriánként lebontva. :)

RACE 07 Hotlaps

Ui.: ha kb. tudod azokat a köridőket, amit fent leírtam, akkor nyugodtan elkezdhetsz gondolkodni online futamokba is, mivel ezek az idők kb. a top8-ba bőven elegendőek. :)
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 vas. jún. 27 08:52

Adam Jonas írta:Ahogy ígértem, az idők gyári pályákról:

Zandvoort 2007 - 1:24.213 - BMW 320si E90 2007
Estoril - 1:48.151 - Seat Leon TFSI
Brno 2007 - 2:11.220 - Seat Leon TFSI
Curitiba 2007 - 1:23.554 - BMW 320si E90 2007
Imola 2008 (RACE On) - 1:53.761 (Practice idő) - BMW 320si E90 2008
Imola 2008 (RACE On) - 1:52.5 (Time Attack idő) - BMW 320si E90 2008
Brands Hatch 2008 (RACE On) - 1:33.782 (Time Attack) - BMW 320si E90 2008
Brands Hatch 2008 (RACE On) - 1:33.900 (Time Attack) - Seat Leon TDI
Valencia 2008 (RACE On) - 1:41.083 - Seat Leon TDI

A Tima Attack-ba lévő körülmények (tapadás, hőmérséklet, stb.) kb. megegyezik a kvalis körülményekkel, tehát ezeken jobb időt lehet elérni, mint a sima gyakorláson (practice). Ahol emlékeztem a TA-s időra, ott azt odaírtam. Imola 08-on a rpactice-os körömben pl. még van 1 csomó, szóval prac-on lehetne menni olyan 1:53.0-t is BMW-vel. :)

Zandvoort-os és Estroil-os köreim eléggé kezdetlegesek, mivel 1 éve mentem rajtuk, amikor megvettem a játékot. :)

Adok viszont egy oldalt, ahol találsz rengeteg köridőt, rengeteg pályán, kategóriánként lebontva. :)

RACE 07 Hotlaps

Ui.: ha kb. tudod azokat a köridőket, amit fent leírtam, akkor nyugodtan elkezdhetsz gondolkodni online futamokba is, mivel ezek az idők kb. a top8-ba bőven elegendőek. :)
HA már itt tartunk....
Lennél olyan kedves és leírnád, hogy mi módon lehet ONLINE játszani? :D

Adam Jonas
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010 vas. jún. 27 10:29

Persze :)

Tehát hogy online játszani tudj, ahhoz az online verziót kell feltelepíteni, amihez viszont telepítened kell a Steamet, és a játékhoz adott kulccsal regisztrálni majd a Steam profilodban. :) Egyik szükséglet, hogy megvedd eredetiben a játékot.

Amikor telepíted az online verziót, megkérdezi, hogy akarsz-e Steamet telepíteni. Rányomsz az ok-ra, feltelepíti, majd ha még nincs Steam account-od, akkor létrehozol egyet.

A játék - én úgy gondolom - nem őrült drága, olyan 3-4 ezer Ft-ért maximum meg lehet venni a RACE 07 + GTR Evo packot (múltkor én a RACE On-t vettem a megjelenés után nem sokkal 8 ezer Ft-ért, azóta ennek az ára is esett vagy 1,5-2 ezret [RACE On bolti vertió = RACE 07 + STCC + RACE On] ).

Ha felraktad az online verziót, akkor a főmenüben elérhetővé válik majd a Multiplayer opció, ahol tudsz szerverekhez kapcsolódni. :)
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2010 vas. jún. 27 19:34

Más módja nincs az online lehetőségnek? :rolleyes:

Adam Jonas
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010 vas. jún. 27 20:11

Major Csabi írta:Más módja nincs az online lehetőségnek? :rolleyes:
Sajna nincs, mivel a játékhoz kapott kulcsot regisztrálnod kell a Steam rendszerbe, amely mindegyik játékhoz egyedi kód. :rolleyes:
Kép

Ricsikee
Vendég

Hozzászólás Szerző: Ricsikee » 2010 hétf. júl. 26 11:46

Sziasztok:D Nekem egy cd key kellene mert feltettem belépnék már és azt kéri...légyszives segitsetek:Delőre is köszi:D ;)

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 pén. máj. 20 09:42

Érdemes kipróbálni ezt a gamet??
Mert szégyen de én még nem próbáltam, pedig ez se mai darab.
Amiért kérdezem:http://simracing.hu/sim_hirek/simbin-ga ... -fokuszban :lollypop:
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 pén. máj. 20 09:45

Tusy írta:Érdemes kipróbálni ezt a gamet??
Amiért kérdezem:http://simracing.hu/sim_hirek/simbin-ga ... -fokuszban :lollypop:
naná hogy érdemes
GTR-t próbáltad?

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 pén. máj. 20 09:51

Major Csabi írta:
naná hogy érdemes
GTR-t próbáltad?

A 2-vel gyakran játszottam :lollypop:
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 pén. máj. 20 10:15

Tusy írta:
Major Csabi írta:
naná hogy érdemes
GTR-t próbáltad?

A 2-vel gyakran játszottam :lollypop:
akkor fizikailag ahhoz tudnám hasonlítani, én szeretem, sokat játszom vele, meg a Race-on-nal is

Rolly
RBR Fan aktív tag
Tartózkodási hely: Pécs, Pécsi Hegyiversenypálya (N46°06'11'';E18°10'59'')

Hozzászólás Szerző: Rolly » 2011 szer. jún. 01 15:30

Jééé, már van "STCC The Game 2"
_Németh Roland_

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 szer. jún. 01 17:01

Rolly írta:Jééé, már van "STCC The Game 2"
Igen van!!! :D
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2011 kedd jún. 14 12:19

Nekem csak a sima Race van meg...mennyiben más, mint a 07? Fizika, köridők, setupok stb...
Kép

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 kedd jún. 14 12:35

Tocy írta:Nekem csak a sima Race van meg...mennyiben más, mint a 07? Fizika, köridők, setupok stb...
Erre konkrétan nem tudok válaszolni, majd az illetékesek, mert az elsővel nem gémeztem.
Erről most annyi tapasztalatom van, hogy a BMW hangja az valami istencsászár, meg úgy a kocsik hangja, fizika szerintem stimm, nincs vele gond.
A kormányt nem tudom belőni hozzá, bár nem nagy szám kormányom van,de azért az furi egy kicsit, hogy majdnem 60°-t elfordítom és csak akkor reagál :(
próbáltam állítgatni az alap kormány beállításnál, de semmi javulás.
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2011 csüt. jún. 16 14:10

Targo írta:
Tocy írta:Nekem csak a sima Race van meg...mennyiben más, mint a 07? Fizika, köridők, setupok stb...
Erre konkrétan nem tudok válaszolni, majd az illetékesek, mert az elsővel nem gémeztem.
Erről most annyi tapasztalatom van, hogy a BMW hangja az valami istencsászár, meg úgy a kocsik hangja, fizika szerintem stimm, nincs vele gond.
A kormányt nem tudom belőni hozzá, bár nem nagy szám kormányom van,de azért az furi egy kicsit, hogy majdnem 60°-t elfordítom és csak akkor reagál :(
próbáltam állítgatni az alap kormány beállításnál, de semmi javulás.
Nekem szerencsére jól működik a kormány, de haver ugyanúgy van, mint te, hogy sokat kell tekerni hogy reagáljon...nemtom miért lehet :confused2:

Amúgy asszem van WTCC2010-es keigészítés...azt tudna nekem linkelni? Mert én kerestem, de csak olyan találtam, hogy szerverhiba, fizessé, szerverhiba, de csak fizessé...
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 szomb. dec. 17 14:47

Most futottam bele a Race Injection játékba.
Leszedtem.
Egész jó kis játszható játék, bőséges autó palettával. Kormánnyal is nagyon élvezetes vele menni.

http://anaqin-games.blogspot.com/2011/0 ... ction.html
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése