Need for Speed Pro Street

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Milyennek találod az eddigi NFS-eket?

A szavazás 2007 vas. júl. 01 22:26-kor befejeződött.

Királyak
1
6%
Minden részével játszottam és nagyon tetszett
3
18%
Az előző részeket is csak megnéztem,hogy milyenek,és eztis kipróbálom
4
24%
Elmegy
1
6%
Semmit nemér
8
47%

Szavazatok száma: 17

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Re: Need for Speed Pro Street

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 vas. máj. 08 06:28

rallyfenegyerek írta:Most szedtem le az NFS Shift magyar verziót.

Kellemes meglepetés ért. Nagyon tetszetős grafika, jó autók és még kormánnyal is élvezhető versenyek. :up:
Főleg az egymás ellene csata amikor a másik mindent visz.
Aki esetleg még nem próbálta, csak ajánlani tudom. Rally után nagyon jó kis estéket ad. :respect:
én a shift 2-t szerettem... nagyon élvezetes egyébként, jó kis simcade hangulata van, de vannak hozzá fizika modok, és onnan már eléggé elmegy simes irányba... :D
sajnos nagyon optimalizálatlan, és még az erős vasakat is kihajtotta brutál módon... a másik nagy gondja az input lag volt, amit nem sikerült tökéletesen még az utolsó patchben sem megoldani...
a játék menete és még a pályák jó része is megegyezik a shift 1el, de jobb grafikával, és komolyabb közösségi háttérrel... ez a közösségi háttér egyébként élő jelen pillanatban is, sokan játszanak vele...
egyenes ági leszármazottjának tekinthető a shift sorozatnak a project cars, amelyben a volt simbines srácok összefésülték a motyót a slightly mad studios fejlesztőivel, és látványvilágában shift, fizikai részében szimulátor lett a vége... én utóbbival még nem játszottam de a videók alapján nagyon tetszik... :D

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2016 vas. máj. 08 11:54

Finkoo[HUN] írta:
rallyfenegyerek írta:Most szedtem le az NFS Shift magyar verziót.

Kellemes meglepetés ért. Nagyon tetszetős grafika, jó autók és még kormánnyal is élvezhető versenyek. :up:
Főleg az egymás ellene csata amikor a másik mindent visz.
Aki esetleg még nem próbálta, csak ajánlani tudom. Rally után nagyon jó kis estéket ad. :respect:
én a shift 2-t szerettem... nagyon élvezetes egyébként, jó kis simcade hangulata van, de vannak hozzá fizika modok, és onnan már eléggé elmegy simes irányba... :D
sajnos nagyon optimalizálatlan, és még az erős vasakat is kihajtotta brutál módon... a másik nagy gondja az input lag volt, amit nem sikerült tökéletesen még az utolsó patchben sem megoldani...
a játék menete és még a pályák jó része is megegyezik a shift 1el, de jobb grafikával, és komolyabb közösségi háttérrel... ez a közösségi háttér egyébként élő jelen pillanatban is, sokan játszanak vele...
egyenes ági leszármazottjának tekinthető a shift sorozatnak a project cars, amelyben a volt simbines srácok összefésülték a motyót a slightly mad studios fejlesztőivel, és látványvilágában shift, fizikai részében szimulátor lett a vége... én utóbbival még nem játszottam de a videók alapján nagyon tetszik... :D
Az sem tudtam hogy van Shift 2 :think: :nevet2: :nevet2:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 vas. máj. 08 12:56

rallyfenegyerek írta: Az sem tudtam hogy van Shift 2 :think: :nevet2: :nevet2:
:up: :nevet2: :nevet2:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2016 hétf. máj. 09 08:09

Finkoo[HUN] írta:
rallyfenegyerek írta: Az sem tudtam hogy van Shift 2 :think: :nevet2: :nevet2:
:up: :nevet2: :nevet2:
Az első rész is annyira megfogott, hogy nem bírom letenni. Végigtolom, aztán megnézem 2. részt. :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése