Need for Speed Pro Street

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Milyennek találod az eddigi NFS-eket?

A szavazás 2007 vas. júl. 01 22:26-kor befejeződött.

Királyak
1
6%
Minden részével játszottam és nagyon tetszett
3
18%
Az előző részeket is csak megnéztem,hogy milyenek,és eztis kipróbálom
4
24%
Elmegy
1
6%
Semmit nemér
8
47%

Szavazatok száma: 17

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Need for Speed Pro Street

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2007 pén. jún. 01 22:18

Az Electronic Arts már képeket és egy videót is adott ki az NFS legujabb részéről, ami a Need for Speed Pro Street elnevezést kapta.Novemberre tervezik a játék kiadását,amiben mostmár ellentétben az előző részekkel az autó törni fog.Egy próbát mindenesetre megér majd.

Kép

Kép

Kép

És az emlegetett videó

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2007 hétf. jún. 25 17:24

Kategoriájában verhetetlen, de ideje volt váltani sztem. Akármennyire raj volt a tuning de az undergroud2 ota semmi extrát nem ad számomra és igy az arcad nem köt le sokáig.

Becu
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Becu » 2007 hétf. jún. 25 18:03

I. Peremicki @ 2007 Hétf. Jún. 25 17:24 írta:Kategoriájában verhetetlen, de ideje volt váltani sztem. Akármennyire raj volt a tuning de az undergroud2 ota semmi extrát nem ad számomra és igy az arcad nem köt le sokáig.
Az underground óta ugyanolyan az összes NFS. :(

Mou
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mou » 2007 hétf. jún. 25 18:34

Hát jah, nem bírnak tőle elszakadni. Én anno az underground egyben, amikor a gép csalt (vagy csak én voltam gyér? :D ), egyből kivettem a meghajtóból a CD-t és kettétörtem :D (nem eredeti volt, természetesen).
Aztán utána az underground2-t végignyomtam 206-ossal, de a többi már nem érdekelt, mert volt már RBR :D
Egyébként ha arcade-ozni akarok, ott van a Trackmania (Nations). Nem akarok offolni nagyon, de játszik itt valaki Trackmaniát?

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2007 hétf. jún. 25 19:52

Nah bele is fogok, Szóval az én véleményem:

Tulajdonképpen nicns semmi gondom a Need For Spees szériával. A Need for Speed III Hot Pursuit-tel rengeteget játszottam, majd jött a Need For Speed I. Ezekután nagy kihagyás következett, majd jött az Need For Speed Underground. Ez egy nagyon jól eltalált, nem unalmas, tuningolós, utcaiverseny lett. Nemvolt tulbonyolítva. Eztunán jött a foyltatás, a második rész. Ez tulajdonképpen ugyan az volt annyi különbséggel, hogy lehetett kedvünkre mászkálni a városban, kaptunk 3 új versenymódot, több autót, több tuningfelszerelést, illetve nagyobb gépigényt, amit nemértek. Ezek mind jók voltak, viszont hiányoztak belőle a rendőrök. Ezt követően az Electronic Arts Próbált az Undergroundok lázában lévő játékosok kedvében járni. Szerintem egyátalán nemsikerült. Megkaptuk a Need For Speed Most Wanted-et és mind ehhez kaptunk egy olyan játékot, amiben egy elcseszett játékmenet van, arra épül az egész, hogy a rendőröket kell szivatni. Ez mind szép és jó lenne, csak angyon túlzásba van víve. Ráadásul mind ezt a napszakok váltakozása nélkül. Ezzel se lenne gond, ha nem ígérték volna, hogy mind éjszaka, mind nappal mehetünk majd.
Ezt az egészet követte a Need For Speed Carbon. Mindenki azt hitte, hogy valami új lesz. Visszatértek az Éjszakai Versenyzések világába, nem a rendőrök szivatására épül a játék, de aktívan résztveszenk a játékmenetben a fakabátok. Kaptunk még Csapattársakat, akikkel együttműködve a város rivális bandáit kell legyőzni, Ráadásul a főnököket ugynevezett "Kanyon Versenyeken". Az elmosódást nagy sebességnél, vékony, lófasz csíkok váltották fel, hála valamelyik okosnak az Electronic Arts-nál.

Nah ezek után szerintetek mit várok az Electronic Arts tól?
Zárt pályák?
-Épp ideje már abbahagyni az illegális versenyzést.
Törnek az autók?
-Ennek is épp ideje

Ehhez képest szerintem szar Játék lesz, Kurvanagy gépigénynel, Remélhetőleg játszhatatlan fizikával. ( a Carbon szerintem már kezd errefelé dőlni)

Ez a véleményem.. picit hosszú lett de Én aíkkor se várok sokat ettől, az EA valahogy már nemtud újat kitalálni...
Vaszily László

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 hétf. jún. 25 19:58

szerintem jó, hogy ez a profiversenyzős téma lép a gyorsuljunkestevazze téma helyébe... én sokat ökörködtem mindegyik résszel és szerintem a legárkádabb árkád játék... és ez így van jól... aztán meg még a graf is szép lesz... hurrá...

inkább egy ilyen árkád, mint egy rally árkád... hámosnem? vazze... :D

Marvik
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Marvik » 2007 hétf. jún. 25 20:04

Street Legal Racing : Redline(ennél jobb játék nincsen...)
;) :cool2: :rolleyes:

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2007 szomb. júl. 07 16:35

Nekem a nagy vágyam az lenne, ha csinálna az EA megint egy NFS Porsche kategóriás gamát. Azt élvezetes volt vezetni, volt benne szintén tuning, meg karrier mód és még a karrier után is szívesen játszogattam vele, mert jó volt vezetni.

SEV
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: SEV » 2007 kedd júl. 10 19:33

sebgutkopf @ 2007 Szomb. Júl. 07 16:35 írta:Nekem a nagy vágyam az lenne, ha csinálna az EA megint egy NFS Porsche kategóriás gamát. Azt élvezetes volt vezetni, volt benne szintén tuning, meg karrier mód és még a karrier után is szívesen játszogattam vele, mert jó volt vezetni.
Ezzel egyet értek! Nekem a : Need For Speed - Porsche Unleashed tetszett a legjobban eddig. Bár az Underground 2 sem volt rossz! ;)

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 szer. júl. 11 19:15

nem tudom miért húzzák le annyira az NFS játékokat... árkád a játék, de nem is akar másnak látszani... nem kínál vezetési élményt, meg realisztikus részleteket...
ellenben pl. a dirt igen... pedig nem kéne...

brutal
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brutal » 2007 pén. júl. 13 08:52

Finkoo[HUN] @ 2007 Szer. Júl. 11 19:15 írta:nem tudom miért húzzák le annyira az NFS játékokat... árkád a játék, de nem is akar másnak látszani... nem kínál vezetési élményt, meg realisztikus részleteket...
ellenben pl. a dirt igen... pedig nem kéne...
A Dirtben okozott vezetési élmény megegyezik a kereken megfirkantott nullával, ez az én véleményem. :)
Számomra minden játék unalmas, ami nem igényel kellő figyelmet. Ezek ilyenek.
Brutal
Dimension Technics

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 pén. júl. 13 10:40

brutal @ Pént. Júl. 13, 2007 8:52 am írta:A Dirtben okozott vezetési élmény megegyezik a kereken megfirkantott nullával, ez az én véleményem. :)
Számomra minden játék unalmas, ami nem igényel kellő figyelmet. Ezek ilyenek.
na ebben is van valami... mondjuk nekem az utolsó árkád játék a gépemen a colin2 a kazholos wrc 2002 moddal, meg a rc 2000... :D amúgy meg rfactor, gtr2, és rbr a menü... :D na meg egy kis fifa07 faragó ricsivel... :D

monjuk asszem fenn van még a carbon is...

brutal
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brutal » 2007 hétf. júl. 16 08:33

Finkoo[HUN] @ 2007 Pént. Júl. 13 10:40 írta:na ebben is van valami... mondjuk nekem az utolsó árkád játék a gépemen a colin2 a kazholos wrc 2002 moddal, meg a rc 2000... :D amúgy meg rfactor, gtr2, és rbr a menü... :D na meg egy kis fifa07 faragó ricsivel... :D

monjuk asszem fenn van még a carbon is...
Na éppen erről írtam a másik topicban, hogy azért mert Faragó Ricsi szövegel, még a fifa is egy NFS kategória a PRO EVOLUTION SOCCER 6-al szemben.
De ez már egy másik történet.
Brutal
Dimension Technics

Smicy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Smicy » 2007 pén. nov. 02 23:35

www.gamestar.hu/demo-nfs-pro-street-megerkezett.html

Kijött a DEMO, ha vki ki akarja próbálni szvsz ne most kezdje el szedni, mert most szedi a fél világ :o :D
sok mohó ember.. :D
Daihatsu Charade GTti
videó:
http://www.youtube.com/watch?v=tGpGF4chAws

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2007 szomb. nov. 03 14:17

Smicy @ 2007 Pént. Nov. 02 23:35 írta:www.gamestar.hu/demo-nfs-pro-street-megerkezett.html

Kijött a DEMO, ha vki ki akarja próbálni szvsz ne most kezdje el szedni, mert most szedi a fél világ :o :D
Nyugi,én nem foglalom mások elől a sávszélességet, az biztos. :D
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO3

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 csüt. nov. 08 19:27

Smicy @ Pént. Nov. 02, 2007 11:35 pm írta:www.gamestar.hu/demo-nfs-pro-street-megerkezett.html

a demo szerintem szar,annak ellenére,hogy én pozitívan éltem meg az összes nfs-t

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2007 hétf. nov. 19 09:08

A hĂŠtvĂŠgĂŠn kiprĂłbĂĄltam ezt a pro street-et. NFS viszonylatban kimondottan jĂł. :) Ugyan messze van a szimulĂĄtortĂłl, de mĂĄr kĂśzel sem annyira durvĂĄn arcade-os mint az utĂłbbi idĂľk termĂŠsei, sĂľt ezt mĂĄr kormĂĄnnyal is lehet jĂĄtszani nem csak gombokkal :D
A kocsi tĂśrik, nem csak csĂşszni lehet, hanem mĂŠg megpĂśrdĂźlni is. Van vĂŠgre tuning rĂŠsz egyedĂźl az kĂĄr, hogy nincs egyĂŠni teszt lehetĂľsĂŠg mint az ug2-ben volt.
A gĂŠpigĂŠnye sem olyan druva mint hittem volna. Igaz nincs minden maxra ĂĄllĂ­tva, de tĂśk jĂł, hogy AA-t is be tudok mellĂŠ lĂľni ĂŠs meg se rĂśccen, pedig nem egy csĂşcs vga-m van.

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2007 hétf. nov. 19 11:58

RĂĄadĂĄsul, milyen autĂłval kezdhetjĂźk a karrier mĂłdot?? Igaz, ez 2.4 szĂ­vĂł, enyĂŠm meg 1.8 turbĂł, de mĂŠgis! :D :D :D

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2007 hétf. nov. 19 13:22

MĂĄr ĂŠn is Ă­rni akartam, hogy milyen jĂłl sikerĂźlt ez az Ăşj nfs, a porsche Ăłta ennek van a legjobb fizikĂĄja. FĂľleg az tetszik, hogy igencsak hatĂĄrozott kĂźlĂśnbsĂŠg van az elsĂľ-, hĂĄtsĂł-, meg nĂŠgykerĂŠk hajtĂĄsĂş ĂłtĂłk kĂśzt, teljesen mĂĄshogy kell vezetni Ăľket. Az M.I. is normĂĄlisabb lett, kivettĂŠk vĂŠgre a catchup-ot belĂľle.
Mondjuk ĂŠn ezt is billentyĂťzettel jĂĄtszom, nĂĄlam kormĂĄnnyal kĂŠptelensĂŠg a gĂĄzt meg a fĂŠket finoman adagolni, rĂĄadĂĄsul az ffb is igencsak trĂŠ lett.
De mindent Ăśsszevetve a tavalyi borzalom utĂĄn nagyon kellemes kis jĂĄtĂŠk lett ez az Ăşj nfs, jĂśvĂľre legalĂĄbb lesz mit elcseszniĂźk. :D
Too weird to live, and too rare to die.

zolus
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zolus » 2007 hétf. nov. 19 16:24

A kormány kezelése valóban nem tökéletes, de most már legalább irányítható vele, csak mintha késne az irányítás. Én is kellemeset csalódtam a játékban, az NFS szériát eddig a porsche kivételével utáltam. Ebben is van parasztvakítás bõven, de legalább lehet játékélményrõl beszélni. A driftet viszont nagyon elkúrták, olyan mintha 10 tonna lenne az autó, és nagyon szarul reagál a kormányzásra. Egyelõre még az eleje felé járok, kíváncsi vagyok hogy le fog-e kötni annyira, hogy végigvigyem.
"When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen a Le Mans című filmben

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2007 hétf. nov. 19 17:30

Nos nekem nincs jĂł tapasztalatom, 7900gt-n akadozik, pedig fraps szerint
35-65 fps-em van,mindez egy 2500Ghz-es A 64-en.
De az is lehet hogy vmi hiba van a leszedett verzioban,mert pl 3-4 inditĂĄs kĂśzĂźl egyszer exe hibĂĄval leĂĄll.
A kormĂĄnyt nem tudtam kalibrĂĄlni ugy hogy gĂĄz ĂŠs fĂŠk egyszerre mĂźkĂśdjĂśn csak kĂźlĂśn, (vagy gĂĄz vagy fĂŠk) ĂŠs kilĂŠpĂŠs utĂĄn a gĂŠp vagy 1 percig nem tĂŠr magĂĄhoz, fekete kĂŠpernyĂś ĂŠs egyenkĂŠnt jĂśnnek vissza az ikonok.
KonklĂşziĂł: kĂĄr a sĂĄvszĂŠlessĂŠget (vagy)2 DVD-t elpocsĂŠkolni. :D

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2007 szer. nov. 21 20:50

bodoo @ HĂŠtf. Nov. 19, 2007 11:58 am írta:RĂĄadĂĄsul, milyen autĂłval kezdhetjĂźk a karrier mĂłdot?? Igaz, ez 2.4 szĂ­vĂł, enyĂŠm meg 1.8 turbĂł, de mĂŠgis! :D :D :D
S12 rulz!

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2007 szer. nov. 21 20:52

zolus @ HĂŠtf. Nov. 19, 2007 4:24 pm írta:A kormĂĄny kezelĂŠse valĂłban nem tĂśkĂŠletes, de most mĂĄr legalĂĄbb irĂĄnyĂ­thatĂł vele, csak mintha kĂŠsne az irĂĄnyĂ­tĂĄs. Én is kellemeset csalĂłdtam a jĂĄtĂŠkban, az NFS szĂŠriĂĄt eddig a porsche kivĂŠtelĂŠvel utĂĄltam. Ebben is van parasztvakĂ­tĂĄs bĂľven, de legalĂĄbb lehet jĂĄtĂŠkĂŠlmĂŠnyrĂľl beszĂŠlni. A driftet viszont nagyon elkĂşrtĂĄk, olyan mintha 10 tonna lenne az autĂł, ĂŠs nagyon szarul reagĂĄl a kormĂĄnyzĂĄsra. EgyelĂľre mĂŠg az eleje felĂŠ jĂĄrok, kĂ­vĂĄncsi vagyok hogy le fog-e kĂśtni annyira, hogy vĂŠgigvigyem.
A reakciĂł kĂŠslekedĂŠs azĂŠrt van, mert nagyon nagy a dead zone a jĂĄtĂŠkban. Viszon eddig nem jĂśttem rĂĄ, hol lehetne ezt 0-ra levenni. :confused2:

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2007 szer. nov. 21 20:53

fsasa @ HĂŠtf. Nov. 19, 2007 5:30 pm írta:Nos nekem nincs jĂł tapasztalatom, 7900gt-n akadozik, pedig fraps szerint
35-65 fps-em van,mindez egy 2500Ghz-es A 64-en.
De az is lehet hogy vmi hiba van a leszedett verzioban,mert pl 3-4 inditĂĄs kĂśzĂźl egyszer exe hibĂĄval leĂĄll.
A kormĂĄnyt nem tudtam kalibrĂĄlni ugy hogy gĂĄz ĂŠs fĂŠk egyszerre mĂźkĂśdjĂśn csak kĂźlĂśn, (vagy gĂĄz vagy fĂŠk) ĂŠs kilĂŠpĂŠs utĂĄn a gĂŠp vagy 1 percig nem tĂŠr magĂĄhoz, fekete kĂŠpernyĂś ĂŠs egyenkĂŠnt jĂśnnek vissza az ikonok.
KonklĂşziĂł: kĂĄr a sĂĄvszĂŠlessĂŠget (vagy)2 DVD-t elpocsĂŠkolni. :D
FrissĂ­tst vga drivert, kapcsold be a vsync-et a jĂĄtĂŠkban.
TalĂĄn kevĂŠs a ram-od azĂŠrt jĂśn vissza nehezen a win. :rolleyes:

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2007 szer. nov. 21 22:34

sebgutkopf @ Szer. Nov. 21, 2007 20:50 pm írta:S12 rulz!
ÜÜÜÜÜÜÜ ez S13... meg, van S15 is
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodoo 2007 csüt. nov. 22 12:56-kor.

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2007 szer. nov. 21 22:38

sebgutkopf @ 2007 Szer. Nov. 21 20:53 írta:FrissĂ­tst vga drivert, kapcsold be a vsync-et a jĂĄtĂŠkban.
TalĂĄn kevĂŠs a ram-od azĂŠrt jĂśn vissza nehezen a win. :rolleyes:
Ezt a vsync-t megnĂŠzem, ramom kevĂŠs (2x512),de haverom X2 3800+-os 2500-ra huzott 2x1 GB-os 7900 GT-s gĂŠpĂŠn is megmeg akadozik vagy rĂśccen a kĂŠp.
Ha mĂĄsoknĂĄl hibĂĄtlanul fut akkor inkĂĄbb a mi verzionkba van a hiba, jĂĄrtunk mĂĄr igy mĂĄs jĂĄtĂŠkokkal is.

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2007 csüt. nov. 22 17:17

JĂĄtszottam vele tĂ­z percet. Nem tĂźnt annyira rossznak. Ha lessz idĂľm rĂĄnĂŠzek De mĂŠg ott a Crysis Gears Of War MOHA amiket vĂŠgig se vittem :(

Smicy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Smicy » 2007 pén. nov. 23 18:41

Daihatsu Charade GTti
videó:
http://www.youtube.com/watch?v=tGpGF4chAws

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2007 pén. nov. 23 21:16

Smicy @ 2007 PĂŠnt. Nov. 23 18:41 írta:prostreetromania.ro/prostreet.htm

:cool2:
AzĂŠ ezek a csajok nem semmik :D

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 pén. nov. 23 21:20

bodoo @ Szer. Nov. 21, 2007 10:34 pm írta:ÜÜÜÜÜÜÜ ez S13... meg, van S15 is
AE86
ehhhhhhh :cool2: :cool2: :cool2:

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2007 szer. nov. 28 09:00

I. Peremicki @ PĂŠnt. Nov. 23, 2007 9:16 pm írta:AzĂŠ ezek a csajok nem semmik :D
Ezek elmebetegek, de milyen nĂľkkel nyomulnak!!!!!! :eek: :eek: :ooo :ooo :ooo :ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Agrakos 2007 hétf. dec. 03 09:39-kor.
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2007 vas. dec. 02 21:46

Agrakos @ 2007 Szer. Nov. 28 09:00 írta:Ezek elmebetegek, de milyen nőkkel nyomulnak!!!!!! :eek: :eek: :ooo :ooo :ooo :ooo
Csak bámultam én is :) :D

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2007 hétf. dec. 03 09:44

Én kis naív, gondoltam kipróbálom ezt az új nfs-t, hátha jó lesz. Háát, nem, hogy nem lett jó, hanem egyenesen egy nagy rakás szar lett!!!!!!!!

Egyrészt, mindegy neki, hogy minimum vagy maximum grafikán megy, a lassító rutin miatt megakad bizonyos időnként, úgy, hogy a fraps szerint le sem esik az fps. Emmeg mi????? :reklamacio:

A másik, hogy kreáltam egy race day-t, hogy kipróbáljam a játékot. Elindulok, erre mutogat valami nyíllal az aszfalton különböző színekben. Mi a f*szom ez, itiner vagy mi? Na, meg amin kiakadtam, az a játék legelején volt, hogy milyen segítséget akarok igénybe venni. Hát ilyet: :fuck2: Mi a lóf*sz ez? Ez az első NFS, amit ki fogok hagyni, és nem, k*rvára nem érdekel, hogy már sérül az autó, az NFS4-ben is sérült!!!!

:mad2: :mad2: :mad2:

Szerk.: Jaj, nagyon ide kívánkozik az, amit Rónay Laci szokott írni: B*szomalássan!!!

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Kép
Kép

zolus
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zolus » 2007 hétf. dec. 03 11:29

A színes nyilacskák kikapcsolhatók, a segítségeket pedig le lehet venni a menüben, és king szintet kell beállítani, úgy tűrhető. Szerintem az utóbbi idők egyetlen játszható NFS-e, én végig is vittem. Ebben is sok a hiba meg a parasztvakítás, de olyat én még nfs-ben nem tapasztaltam, hogy keresztbe vegyek egy visszafordítót, kivéve ebben. A drift viszont nagyon szar lett, ha kikapcsolsz minden segítséget, akkor is a gép vezet helyetted.
"When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen a Le Mans című filmben

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2007 hétf. dec. 03 12:11

zolus @ Hétf. Dec. 03, 2007 11:29 am írta:A színes nyilacskák kikapcsolhatók, a segítségeket pedig le lehet venni a menüben, és king szintet kell beállítani, úgy tűrhető. Szerintem az utóbbi idők egyetlen játszható NFS-e, én végig is vittem. Ebben is sok a hiba meg a parasztvakítás, de olyat én még nfs-ben nem tapasztaltam, hogy keresztbe vegyek egy visszafordítót, kivéve ebben. A drift viszont nagyon szar lett, ha kikapcsolsz minden segítséget, akkor is a gép vezet helyetted.
Sejtettem, de mivel alapból a king szintet választottam, nekem ne mutogasson! Ja, egyébként az indokolatlan akadozás miatt döntöttem úgy elsősorban, hogy megy a kukába. A drift volt az egyetlen játékmód, amit az előző NFS-ekben igazán szerettem, ha elcsesztákl, akkor még jó, hogy nem jutottam odáig, mert belevertem volna a szerencsétlen billentyűzetbe. Szóval, nálam az értékelés 10-es skálán mínusz 50...

Kép
Kép

Pityu667
Vendég

Usenext account

Hozzászólás Szerző: Pityu667 » 2007 pén. dec. 07 15:54

Valaki tudna nekem adni egy Usenext accoun-tot légyszi?

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 szomb. dec. 08 17:15

na ez már tényleg egy szar játék... :(
pedig az előző részek árkád kategóriában jók voltak... nekem a legelső és a most wanted tetszett igazán, de a carbon meg ez egy rakás kaki...

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2007 szomb. dec. 08 18:58

Ma jött az ismerősék gyermeke, egy 12 éves srác, hogy kipróbálja ezt az új kiadást. Hát megmondom nektek fél óra múltán megkérdezte van e valami másfajta autós game fenn a gépen, mert ez unalmas, és nem jó!!! Pedig nagy NFS őrült volt eddig, a mai napig játszik otthon valamelyikkel, nem tom most melyik van fent neki. Szal ennyit erről. Arról nem is beszélve hogy ha szépet akarsz akkor paksi atomerőmű kell hozzá, mert most 1024-768- ban minden alap, de így sem mindig folyamatos a kép.

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 vas. dec. 09 08:35

Finkoo[HUN] @ Szomb. Dec. 08, 2007 5:15 pm írta:na ez már tényleg egy szar játék... :(
pedig az előző részek árkád kategóriában jók voltak... nekem a legelső és a most wanted tetszett igazán, de a carbon meg ez egy rakás kaki...
szerintem pedig fordítva van,a mw és a carbon egy retek ez pedig egy viszonylag elfogadható.az ug-k hiányoznak.sose voltak ezek igazán szimulációsak,de a td unlimited-hez hasonlítva......
mindenki csak szidja,de csak eljátszogat vele

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2007 hétf. dec. 10 11:31

Nekem tetszik ez a játék. persze nem kormánnyal játszom direkt. Az van hogy az irányítása sokkal jobb mint a Dirt-nek. ami azért elég gáz a CMR-ra nézve.
Tetszik, hogy egyszerre több autót is kell építeni külön versenyekre, meg tetszik a gyorsulási verseny része is.
Szóval el lehet vele szórakozni pár napig.

De az igaz, hogy egy erőmű kell hozzá.
Kép
SALGÓ A.S.E.

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2007 hétf. dec. 10 12:10

VJ @ Vas. Dec. 09, 2007 8:35 am írta: mindenki csak szidja,de csak eljátszogat vele
:nol:
Úgy letöröltem, hogy öröm volt nézni! :D

Kép
Kép

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2007 hétf. dec. 10 14:26

Agrakos @ Hétf. Dec. 10, 2007 12:10 pm írta::nol:
Én már unom a versenyeket, csak azért nyomo, mert autókat akarok építgetni. :)
Lehet keresni kéne valami pénz kódot.

Nincs valami ilyen autóépítős játék, ahol nem kell állandóan versenyezni?
Kép
SALGÓ A.S.E.

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2007 hétf. dec. 10 15:15

Papa_G @ Hétf. Dec. 10, 2007 2:26 pm írta:
Nincs valami ilyen autóépítős játék, ahol nem kell állandóan versenyezni?
De van, a legó! :fear: :D ;)

Kép
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2007 hétf. dec. 10 15:37

Agrakos @ Hétf. Dec. 10, 2007 12:10 pm írta::nol:
Mondtam osztálytársamnak hogy adja már ide a játékot hagy próbáljam ki. Ennek már vagy 3 hete. Azóta is itt van a monitor mellett az asztalon a lemez :D :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2007 kedd dec. 11 09:55

Agrakos @ Szer. Nov. 28, 2007 9:00 am írta:Ezek elmebetegek, de milyen nőkkel nyomulnak!!!!!! :eek: :eek: :ooo :ooo :ooo :ooo
Kép

Szerinted a 11-ből hány pattanna be melléd, ha beszuszognál egy RX-7-el a bandába... :D
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 kedd dec. 11 11:08

:hump:
Kép

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 pén. jan. 04 09:29

Bobák Norbi @ 2007 Kedd. Dec. 11 09:55 írta:Kép

Szerinted a 11-ből hány pattanna be melléd, ha beszuszognál egy RX-7-el a bandába... :D
Ahh! Ezek a nők kegyetlenek :D :ooo :sir: :banana4: Lehet elég lenne pár fénykép róla :D :D

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2008 vas. jan. 13 14:04

Végignyomtam a gamát. :)

Idővel lett néhány érdekes autóm. Ingyé befigyelt a zonda, meg vettem lambo-t, 911t-t és néhány más nyalánkság.

Papinak igaza van jó dolog építgetni az autót. Ami nagyon hiányzik az a test track, ami az ug2-ben volt. Ott lehetett finomhangolni és rögtön próbálni a verdát.

longtian006
Vendég

Re: Need for Speed Pro Street

Hozzászólás Szerző: longtian006 » 2013 szer. ápr. 03 06:26

Jónak néz ki, de egy faszányos Dakaros játékot valaki összehozhatna... :(

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Re: Need for Speed Pro Street

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2016 szomb. máj. 07 20:10

Most szedtem le az NFS Shift magyar verziót.

Kellemes meglepetés ért. Nagyon tetszetős grafika, jó autók és még kormánnyal is élvezhető versenyek. :up:
Főleg az egymás ellene csata amikor a másik mindent visz.
Aki esetleg még nem próbálta, csak ajánlani tudom. Rally után nagyon jó kis estéket ad. :respect:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése