GTR (folytatás)

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Tomibá
[HFRT] Elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tomibá » 2007 hétf. jan. 01 17:37

most értem haza
Lada Samara 1.5 Kit Car

Petter
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Petter » 2007 hétf. jan. 01 21:44

Sziasztok.
Lenne egy kis problémám, hátha tudtok segíteni. Nos a GTR2, telepítés után picsorog, hogy nem hivatalos a lemez, pedig ennél gyáribb nem is lehetne. Esetleg zavarhatja az első GTR?

Tomibá
[HFRT] Elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tomibá » 2007 hétf. jan. 01 22:48

Petter @ Hétf. Jan. 01, 2007 9:44 pm írta:Sziasztok.
Lenne egy kis problémám, hátha tudtok segíteni. Nos a GTR2, telepítés után picsorog, hogy nem hivatalos a lemez, pedig ennél gyáribb nem is lehetne. Esetleg zavarhatja az első GTR?
Azt nem tudom hogy a gtr1 az bezavar e viszont ha volt fenn kamu verzió azt teljesen le kell irtani volt olyan hogy csak a vinfos újratelepítése oldotta meg.
Lada Samara 1.5 Kit Car

Petter
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Petter » 2007 kedd jan. 02 12:09

Tomibá @ Hétf. Jan. 01, 2007 10:48 pm írta:Azt nem tudom hogy a gtr1 az bezavar e viszont ha volt fenn kamu verzió azt teljesen le kell irtani volt olyan hogy csak a vinfos újratelepítése oldotta meg.
Nem volt fenn kamu, virtuális meghajtó szokott kavarni, de most az sincs. Azért köszi, majd próbálkozom, legfeljebb küldök nekik atomot.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 csüt. jan. 04 08:56

Kérdés:
Ti a gtrconfig-ban beállítottátok a Vsync-et?

Miért nem megy 30, 60, 75, 100fps fölé a játék során?

Ennek számos oka lehet.

Sok játéknak belső limite van, ami meggátolja a gyorsabb renderelést egy bizonyos fps-nél gyorsabban. Bizonyos esetekben ez okozza, hogy az fps fixen 30.

Másik lehetőség, hogy a Vsync engedélyezve van. A Vsync arra jó, hogy szinkronizálja a videókártya kimenetét a monitor megjelenítésével. Amikor a videókártya végzett a következő képkocka renderelésével vár a monitorra, hogy az befejezze az épp aktuális képkocka megjelenítését mielőtt vált a következőre. Ez azt jelenti, hogy a maximális framerate, ami elérhető az meg fog egyezni a monitoron beállított frissítési frekvenciával (ami általában 60, 72, 75, 85, 100hz).

Ha kikapcsoljuk a Vsync-et, akkor a videókártya folyamatosan renderel és nem vár arra, hogy az utolsó képkocka is megjelenítődjön. Gyors videókártyánál ez azt jelenti, hogy a monitor átválthat egy új képkockára félig a képernyőn. Ez az effektus úgy ismert mint a "szakadás", úgy tűnik, hogy egy látható vonal osztja a képet két részre. Ennek következtében/kiküszöbölésére általában hagyjuk bekapcsolva a Vsync-et.

Szóval ti be v. kikapcsolva használjátok?

Nekem az előző videókártyánál be volt kapcsolva és 50-60fps volt, tehát nem a monitor korlátozta be. Itt néha bebeszaggatott a monza pályán és imolában is amikor a box-hoz érkeztem.

a mostani gyorsabb kártyán bekapcsolva volt és 72 volt a max, mert ennyi a monitor max frissítése. Kikapcsoltam a Vsync-et és 100 fölé ment, és tényleg kettévágódik néha a kép (főleg kanyarban látni), viszont nem szaggat be monzán.

persze azóta felnyomtam a gtr2 patch-et is, és bekapcsolt vsync-el még nem teszteltem a két problémás pályát ;)
Szia!

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2007 csüt. jan. 04 11:08

KZ @ Csüt. Jan. 04, 2007 8:56 am írta:Kérdés:

Miért nem megy 30, 60, 75, 100fps fölé a játék során?

Ennek számos oka lehet.

Sok játéknak belső limite van, ami meggátolja a gyorsabb renderelést egy bizonyos fps-nél gyorsabban. Bizonyos esetekben ez okozza, hogy az fps fixen 30.

Másik lehetőség, hogy a Vsync engedélyezve van. A Vsync arra jó, hogy szinkronizálja a videókártya kimenetét a monitor megjelenítésével. Amikor a videókártya végzett a következő képkocka renderelésével vár a monitorra, hogy az befejezze az épp aktuális képkocka megjelenítését mielőtt vált a következőre. Ez azt jelenti, hogy a maximális framerate, ami elérhető az meg fog egyezni a monitoron beállított frissítési frekvenciával (ami általában 60, 72, 75, 85, 100hz).

Ha kikapcsoljuk a Vsync-et, akkor a videókártya folyamatosan renderel és nem vár arra, hogy az utolsó képkocka is megjelenítődjön. Gyors videókártyánál ez azt jelenti, hogy a monitor átválthat egy új képkockára félig a képernyőn. Ez az effektus úgy ismert mint a "szakadás", úgy tűnik, hogy egy látható vonal osztja a képet két részre. Ennek következtében/kiküszöbölésére általában hagyjuk bekapcsolva a Vsync-et.

Nekem az előző videókártyánál be volt kapcsolva és 50-60fps volt, tehát nem a monitor korlátozta be. Itt néha bebeszaggatott a monza pályán és imolában is amikor a box-hoz érkeztem.

a mostani gyorsabb kártyán bekapcsolva volt és 72 volt a max, mert ennyi a monitor max frissítése. Kikapcsoltam a Vsync-et és 100 fölé ment, és tényleg kettévágódik néha a kép (főleg kanyarban látni), viszont nem szaggat be monzán.

persze azóta felnyomtam a gtr2 patch-et is, és bekapcsolt vsync-el még nem teszteltem a két problémás pályát ;)
Hát én azt se tudom miről beszélsz. d3
Kép
SALGÓ A.S.E.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 csüt. jan. 04 12:59

Papa_G @ Csüt. Jan. 4 11:08 írta:Hát én azt se tudom miről beszélsz. d3
mit nem értesz? magyarul leírtam, nem az angol szöveget vágtam be :)
Szia!

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2007 csüt. jan. 04 13:18

KZ @ Csüt. Jan. 04, 2007 12:59 pm írta:mit nem értesz? magyarul leírtam, nem az angol szöveget vágtam be :)
Oké. Érteni értem, de attól még nemtom mivan. Életemben nem láttam még ilyet. Ahoz meg túl lusta vagyok, hogy megnézzem nekem miújság vele.
Kép
SALGÓ A.S.E.

Fecni
[HFRT] Profi

Hozzászólás Szerző: Fecni » 2007 csüt. jan. 04 14:55

KZ @ Csüt. Jan. 04, 2007 8:56 am írta:Kérdés:

Egyértelmű hogy nem használom :) Ja és eddig tényleg nem tudtad, hogy erre való, vagy csak most láttad az idejét, hogy megoszd velünk? :P
Nálam 110-150Fps között mozog a game.
A V-sync hiánya: A vágás poziciója a monitoron arányos az Fps és a Hz különbségével. Valahogy úgy, hogy ha az Fps másfélszer nagyobb, mint ahány Hz-en megy a moncsi, akkor a kép közepénél vág, de csak ha stabilan annyi!(100Hz/150Fps) Ha 100Hz/175Fps, akkor a kép 3/4-énél töri meg a kép. Ha meg már nagyon sok Fps, akkor úgy vágja, ahogy éri. :D

Egyébként én sose használtam a V-syncet, mert előhoz egy másik problémát, amit én nem nagyon csípek, ettől függetlenül alig jelentkezik nálam a vágás. Valószínűleg azért, mert mint írtam, csak akkor töri egy bizonyos helyen meg a képet, ha stabilan bizonyos százalékkal több az Fps, és ez elég ritka, mivel a képvágás csak vízszintes mozgásnál jelentkezik, és ilyen mozgás pl. autós játékokban a kanyar, a kanyarban viszont köztudottan visszábbesik az Fps egyenes mozgáshoz képest, így a vágás nem egy bizonyos pontban történik meg, hanem le-föl mozog aszerint, mekkora az Fps/Hz aránya(nehezebb konkrétan meglátni).
Ja, és nem csak akkor vágja a képet a közepén, ha az Fps 1.5* nagyobb, mint a Hz, hanem ha jól emlékszem a duplájánál is. Tehát nehéz kiszámítani, de vannak fix pontok, ahol biztos jelentkezik.
Összegezve, KZ nálad, ha tényleg 72Hz a max, akkor a vágás kb 100 és 144 Fps-nél fog zavaróan jelentkezni.
Verseim
SZIA! ©

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 csüt. jan. 04 15:47

Fecni @ Csüt. Jan. 4 14:55 írta:Egyértelmű hogy nem használom :) Ja és eddig tényleg nem tudtad, hogy erre való, vagy csak most láttad az idejét, hogy megoszd velünk? :P
Nálam 110-150Fps között mozog a game.
A V-sync hiánya: A vágás poziciója a monitoron arányos az Fps és a Hz különbségével. Valahogy úgy, hogy ha az Fps másfélszer nagyobb, mint ahány Hz-en megy a moncsi, akkor a kép közepénél vág, de csak ha stabilan annyi!(100Hz/150Fps) Ha 100Hz/175Fps, akkor a kép 3/4-énél töri meg a kép. Ha meg már nagyon sok Fps, akkor úgy vágja, ahogy éri. :D

Egyébként én sose használtam a V-syncet, mert előhoz egy másik problémát, amit én nem nagyon csípek, ettől függetlenül alig jelentkezik nálam a vágás. Valószínűleg azért, mert mint írtam, csak akkor töri egy bizonyos helyen meg a képet, ha stabilan bizonyos százalékkal több az Fps, és ez elég ritka, mivel a képvágás csak vízszintes mozgásnál jelentkezik, és ilyen mozgás pl. autós játékokban a kanyar, a kanyarban viszont köztudottan visszábbesik az Fps egyenes mozgáshoz képest, így a vágás nem egy bizonyos pontban történik meg, hanem le-föl mozog aszerint, mekkora az Fps/Hz aránya(nehezebb konkrétan meglátni).
Ja, és nem csak akkor vágja a képet a közepén, ha az Fps 1.5* nagyobb, mint a Hz, hanem ha jól emlékszem a duplájánál is. Tehát nehéz kiszámítani, de vannak fix pontok, ahol biztos jelentkezik.
Összegezve, KZ nálad, ha tényleg 72Hz a max, akkor a vágás kb 100 és 144 Fps-nél fog zavaróan jelentkezni.
ejj, ha te ennyire vágod a témát, akkor te is leírhattad volna előbb :)

Amúgy nekem kurvajó a szemem :), ezért minden szart meglátok, és zavar ha nem tökéletes. Ezért láttam meg régebben, hogy Vsync nélkül furcsa a kép, csak akkor még nem értettem miért. No én ezért használtam mindenhol vsync-et.

a másik:
már csak az anizo szűrést nem értem mire jó. Felnyomtam 8x-ra, de nem láttam különbséget attól mint ami alapból volt.
Szia!

Fecni
[HFRT] Profi

Hozzászólás Szerző: Fecni » 2007 csüt. jan. 04 16:21

KZ @ Csüt. Jan. 04, 2007 15:47 pm írta: a másik:
már csak az anizo szűrést nem értem mire jó. Felnyomtam 8x-ra, de nem láttam különbséget attól mint ami alapból volt.
:lol:
De azért tudod mire jó nem? Csak nem láttad a különbséget. :think:
Azt határozza meg, milyen távolságra van tőled az a pont, ahol már elmossa a textúrákat a videokari. Ha Bilinear, akkor tőled már 2m-re mosott szar az aszfalt, ha Trilinear, akkor mondjuk 4m. Ha bekapcsolod az Anisotropic filtert, akkor pl 4x-nél 10m, 8x-nál 20m. Tehát 20m-ig szép éles, normális minőségű az út, utána rögtön homályos az út.
Most ki is próbáltam GTR2-ben, de itt nem egészen úgy működik, mint kéne :think:
Itt kb így néz ki: Trilinear:50cm; 4X Anti:1m; 16x Anti: 1.5m :nevet2:
Verseim
SZIA! ©

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 csüt. jan. 04 18:15

Fecni @ Csüt. Jan. 4 16:21 írta::lol:
De azért tudod mire jó nem? Csak nem láttad a különbséget. :think:
Azt határozza meg, milyen távolságra van tőled az a pont, ahol már elmossa a textúrákat a videokari. Ha Bilinear, akkor tőled már 2m-re mosott szar az aszfalt, ha Trilinear, akkor mondjuk 4m. Ha bekapcsolod az Anisotropic filtert, akkor pl 4x-nél 10m, 8x-nál 20m. Tehát 20m-ig szép éles, normális minőségű az út, utána rögtön homályos az út.
Most ki is próbáltam GTR2-ben, de itt nem egészen úgy működik, mint kéne :think:
Itt kb így néz ki: Trilinear:50cm; 4X Anti:1m; 16x Anti: 1.5m :nevet2:
köszi, most már vágom!

amúgy kipróbáltam ma a cockpit nézetet (mert ugye én aszfaltból szoktam nyomni).
nem akartam hinni az órának, amikor 1mp-vel jobbat mentem Brno-n, mint a verseny alatt (mondjuk kicsit kevesebb benzin volt a kocsiban).

lehet hogy mégis rászokok erre a nézetre, és elindulok 1-2 gtr-masters futamon, elvégre az időjejijeim nem rosszak :)

ja, a héten mondta egyik haver, hogy nem csak előre hátra lehet állítani az ülést, hanem fel le is :) (egér jobb gomb nyomva tartva előre-hátra húz, és ugyanez a bal gombbal is)
Szia!

Fecni
[HFRT] Profi

Hozzászólás Szerző: Fecni » 2007 hétf. jan. 22 15:13

Csak azért írok, mert hibás volt az uccsó üzenet.
Verseim
SZIA! ©

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 hétf. jan. 22 17:38

KZ @ Csüt. Jan. 04, 2007 6:15 pm írta:köszi, most már vágom!

amúgy kipróbáltam ma a cockpit nézetet (mert ugye én aszfaltból szoktam nyomni).
nem akartam hinni az órának, amikor 1mp-vel jobbat mentem Brno-n, mint a verseny alatt (mondjuk kicsit kevesebb benzin volt a kocsiban).

lehet hogy mégis rászokok erre a nézetre, és elindulok 1-2 gtr-masters futamon, elvégre az időjejijeim nem rosszak :)

ja, a héten mondta egyik haver, hogy nem csak előre hátra lehet állítani az ülést, hanem fel le is :) (egér jobb gomb nyomva tartva előre-hátra húz, és ugyanez a bal gombbal is)
most mivel be van halva félig a videókártyám csak rbr-megy da az se túl jól.ha lesz új akkor már nevezek én is a hgtrm-be

Ifj Tóth
RBR Fan

HELP

Hozzászólás Szerző: Ifj Tóth » 2007 hétf. jan. 22 19:13

Legyen szives valaki leirni nekem mi a teendö ha akarok a magya GTR2 bajnokságba indulni mert nagyon nem tiszta számomra amiket irnak.Elöre is köszi

Tomibá
[HFRT] Elit
Kapcsolat:

Re: HELP

Hozzászólás Szerző: Tomibá » 2007 hétf. jan. 22 19:29

Ifj Tóth @ Hétf. Jan. 22, 2007 7:13 pm írta:Legyen szives valaki leirni nekem mi a teendö ha akarok a magya GTR2 bajnokságba indulni mert nagyon nem tiszta számomra amiket irnak.Elöre is köszi
Mi az ami nem tiszta?
1,regizel a saját neveddel
2,a játékban is a saját neved legyen csak angol módszerrel (Tamás Rigó)
3,ha úgy érzed akkor indulhatsz a kezdő bajnokságban is(nem szégyen, nem a rosszak mennek ott hanem a tapasztalatlanok)
3,4000ft a szerver egy évre ill az időarányos részt kell fizetned.
www.gtr-masters.hu
Lada Samara 1.5 Kit Car

Ifj Tóth
RBR Fan

Re: HELP

Hozzászólás Szerző: Ifj Tóth » 2007 hétf. jan. 22 22:30

Tomibá @ Hétf. Jan. 22, 2007 7:29 pm írta:Mi az ami nem tiszta?
1,regizel a saját neveddel
2,a játékban is a saját neved legyen csak angol módszerrel (Tamás Rigó)
3,ha úgy érzed akkor indulhatsz a kezdő bajnokságban is(nem szégyen, nem a rosszak mennek ott hanem a tapasztalatlanok)
3,4000ft a szerver egy évre ill az időarányos részt kell fizetned.
www.gtr-masters.hu
Köszi igazábol választ adttál amire kiváncsi voltam szoval ez pénzes játék, vagyis pénzes bajnokság:)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2007 csüt. jan. 25 16:39

Végre sikerült kipróbálnom a gtr2-öt, újra install után fel lehetett telepíteni, nagyon állat. A monzán GT Porshe911 biturbu-val mentem 1:49.73, de úgy hogy csak üzemanyagot tettem 5 körre valót, de minden egyéb, amit a gamma adott. Az milyen időnek számít?

Honnan lehet setapokhoz jutni?

BMW, Porshe, Saleen érdekelne, de bármi más is jöhet.

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2007 csüt. feb. 01 00:33

Nem beszélgetünk? :D

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 csüt. feb. 01 08:08

Attila Szocs @ Csüt. Jan. 25 16:39 írta:Végre sikerült kipróbálnom a gtr2-öt, újra install után fel lehetett telepíteni, nagyon állat. A monzán GT Porshe911 biturbu-val mentem 1:49.73, de úgy hogy csak üzemanyagot tettem 5 körre valót, de minden egyéb, amit a gamma adott. Az milyen időnek számít?

Honnan lehet setapokhoz jutni?

BMW, Porshe, Saleen érdekelne, de bármi más is jöhet.
a megosztott setup-ot le lehet tölteni a netről a játékon belül (online files)ha eredeti játékod van. de fölösleges mert elég trágyák.

Az időket itt nézheted meg:
http://www.gtr2-timetrials.com/
Szia!

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2007 csüt. feb. 01 10:25

KZ @ Csüt. Feb. 01, 2007 8:08 am írta:a megosztott setup-ot le lehet tölteni a netről a játékon belül (online files)ha eredeti játékod van. de fölösleges mert elég trágyák.

Az időket itt nézheted meg:
http://www.gtr2-timetrials.com/
Köszi, feltételezem, hogy 1:38-as idő valami komolyabb setap-al van futva.

És ami nem trágya setap, olyan van valahol?

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 csüt. feb. 01 10:27

Attila Szocs @ Csüt. Feb. 1 10:25 írta:Köszi, feltételezem, hogy 1:38-as idő valami komolyabb setap-al van futva.

És ami nem trágya setap, olyan van valahol?
ja, gondolom mindenki féltve őrzi :)

porsche-val nem mentem, de M3-as setup-ot tudok küldeni monzára
Szia!

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2007 csüt. feb. 01 23:00

KZ @ Csüt. Feb. 01, 2007 10:27 am írta:ja, gondolom mindenki féltve őrzi :)

porsche-val nem mentem, de M3-as setup-ot tudok küldeni monzára
Jöhet, megköszönném!

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 vas. feb. 04 16:09

Attila Szocs @ Csüt. Feb. 1 23:00 írta:Jöhet, megköszönném!
m3_monza6.svm
Szia!

gedikart
Vendég

Hozzászólás Szerző: gedikart » 2007 vas. feb. 04 20:18

Hello,

GTR2-ben hogyan lehet kikapcsolni a szellemautót?

gedikart
Vendég

Hozzászólás Szerző: gedikart » 2007 hétf. feb. 05 20:43

gedikart @ 2007 Vas. Feb. 04 20:18 írta:Hello,

GTR2-ben hogyan lehet kikapcsolni a szellemautót?
megvan

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2007 hétf. feb. 05 21:04

KZ @ Vas. Feb. 04, 2007 4:09 pm írta:m3_monza6.svm
Köszi, leszedtem, majd megnézem.

Nagypál Péter
Vendég

Hozzászólás Szerző: Nagypál Péter » 2007 szer. feb. 07 16:37

forum.gtr-masters.hu/

Itt sok jo dolgot lehet talalni, setupoktol kezdve, jatek beallitasokig, esetleg Motec hasznalat. stb stb stb

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 csüt. feb. 08 20:55

a bátyám a9600-ával próbáltam.most már egyértelmű,hogy a videokari a szar.de ez a videót is szebben jeleníti meg és a játékban is szebbek a dolgok ugyanolyan grafikai szintnél

Nagypál Péter
Vendég

Hozzászólás Szerző: Nagypál Péter » 2007 pén. feb. 09 11:01

VJ @ 2007 Csüt. Feb. 08 20:55 írta:a bátyám a9600-ával próbáltam.most már egyértelmű,hogy a videokari a szar.de ez a videót is szebben jeleníti meg és a játékban is szebbek a dolgok ugyanolyan grafikai szintnél
En mondhatom akar azt is, hogy a GTR 2-ert vettem egy total uj szamitogepet, hogy a bajnoksagban ne legyen problema az FPS-el.

gedikart
Vendég

Hozzászólás Szerző: gedikart » 2007 szer. feb. 14 21:32

Hello,

GTR2-ben a nem gyári pályáknál nincsen Corner Marker, hol lehet ezt írni? Melyik fájl tartalmazza?

Köszi!

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 vas. feb. 18 19:38

eh he miért van az,hogy mostanában egy-két helyen a pálya közepén rak le verseny rajtjánál?most az előbb pl a pályán kívülre rakott és nem tudtam menni versenyt :(

Tomibá
[HFRT] Elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tomibá » 2007 hétf. feb. 19 09:13

VJ @ Vas. Feb. 18, 2007 7:38 pm írta:eh he miért van az,hogy mostanában egy-két helyen a pálya közepén rak le verseny rajtjánál?most az előbb pl a pályán kívülre rakott és nem tudtam menni versenyt :(
Az bug. Van rá gyógyszer ha origi a játék az 1.1peccs orvosolja.
Lada Samara 1.5 Kit Car

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 hétf. feb. 19 18:41

Tomibá @ Hétf. Feb. 19, 2007 9:13 am írta:Az bug. Van rá gyógyszer ha origi a játék az 1.1peccs orvosolja.
fen van a peccs :eek:
hmm?

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2007 pén. márc. 09 14:34

Valaki ért az autók betételéhez?
Kép
SALGÓ A.S.E.

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 pén. márc. 09 18:05

Papa_G @ Pént. Márc. 09, 2007 2:34 pm írta:Valaki ért az autók betételéhez?
ezt szerintem megkérdezed az ő fórumukon akkor hamarabb kapsz kielégítő választ ;)

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2007 pén. márc. 09 18:30

VJ @ Pént. Márc. 09, 2007 18:05 pm írta:ezt szerintem megkérdezed az ő fórumukon akkor hamarabb kapsz kielégítő választ ;)
Állítólag ott nem lehet semmi jogtisztátalant kérdezni. Vagy ez nem az? :think:
Kép
SALGÓ A.S.E.

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 pén. márc. 09 18:32

Papa_G @ Pént. Márc. 09, 2007 6:30 pm írta:Állítólag ott nem lehet semmi jogtisztátalant kérdezni. Vagy ez nem az? :think:
az miért lenne fekete ha csinálnak hozzá autót és azt akarod betenni?simán megkérdezheted!

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 vas. márc. 11 18:54

olyan jót mentem most.doningtonba GT3 RSR-el.voltak GT-k is és én nyerte :cool2:

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 pén. ápr. 20 20:00

Készül a játékhoz a Drift Mod. :D

http://www.youtube.com/watch?v=ltZOLdv6rzg

http://www.youtube.com/watch?v=Tgayo9JDdEg

http://www.youtube.com/watch?v=eApBp-UwBLk

Esetleg vki vmi bővebbet tud róla? Talán még csak béta verzió létezik, de én olyat se találtam sehol. :(

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2007 pén. ápr. 20 20:38

Cikó @ 2007 Pént. Ápr. 20 20:00 írta:Készül a játékhoz a Drift Mod. :D

Esetleg vki vmi bővebbet tud róla? Talán még csak béta verzió létezik, de én olyat se találtam sehol. :(
A BRNO-i belsö az nagyon kafa,sztem ez a driftelés tetszene a rallysoknak mert itt aztán lehet kilincsel előre menni igazán :D
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO3

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szomb. ápr. 21 08:43

Cikó @ Pént. Ápr. 20, 2007 8:00 pm írta:Készül a játékhoz a Drift Mod. :D

http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=3032

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2007 csüt. máj. 10 16:08

múlt hét pénteken mentem első versenyemet.itt egy kis összeállítás.ne ijedjetek meg ez egy márkaverseny vagy minek hívják volt azért vannak egyfajta autók.
http://jani3793.extra.hu/gtr.avi

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2007 pén. máj. 11 09:10

Cikó @ Szomb. Ápr. 21, 2007 8:43 am írta:http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=3032
letöltöttem a DRIFT mod-ot, de nem nagyon bírok vele! túl sok a ló!!! elől puha slick, hátul inter, vagy hard? :confused2:

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 pén. máj. 11 12:21

hát én nem mertem feltenni, mert volt valami ilyesmi a leírásban, hogy "not realistic, just for fun". szóval elállítja az eredeti fizikát, gondolom.

amúgy próbáltam driftelgetni a normál fizikával. az egyik bmw-vel még nagy nehezen lehet kicsiket, de nem nagyon jön össze azzal se igazán...
Szia!

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2007 csüt. máj. 24 18:57

Sziasztok!

valahogy megoldható a netes játék? mert nekem kódot kér

(ugye nem bolti a játék)

talán hamachival LAn ba?
Vaszily László

Petter
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Petter » 2007 kedd jún. 19 19:45

Sziasztok!
Szoktatok versenyeket csinálni, ha igen mikor?
Végre van netem, kipróbálnám.
Üdv.

Terenyi Krisztian
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Terenyi Krisztian » 2007 szomb. júl. 28 20:05

Azt szeretném kérdezni hogy honnan lehet verseny közben tudni a gumikopás állapotát? mert csak a benzin meg viz van. gondolom valami gombot kö megnyomni. vagy nem? :D
Kép

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 hétf. júl. 30 07:50

terenyikrisztian @ Szomb. Júl. 28 21:05 írta:Azt szeretném kérdezni hogy honnan lehet verseny közben tudni a gumikopás állapotát? mert csak a benzin meg viz van. gondolom valami gombot kö megnyomni. vagy nem? :D
http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=268638

ezt a progit kell futtatni, és menet közben mindent kiír. kiteheted a második monitorra, de helyi hálózatban is működik. én pl a laptopot odateszem a nagygép monitora mellé, és azon nézem az adatokat.
Szia!

joepapi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: joepapi » 2007 szomb. aug. 18 16:03

A héten teszteltem a gtr2-t,nekem tetszik a game,de elég gyengécsként megyek egyelőre,szerintem jobb beállítások kellenének,mert vannak kanyarok,ahol kisodródok,míg a gép által vezetett kocsi simán befordul.Tud -e valaki olyan oldalt ahol vannak használható beállítások?
Arra rájöttem,ha a felajánlott segítségeket stabilitás stb.kikapcsolom,akkor jobban megyek.

Válasz küldése