Általános

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 csüt. okt. 16 18:09

valaki tud egy normális rallycross modot valamihez, amiben jó az ai, és egyéb más is...? :D

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 csüt. okt. 16 19:40

Finkoo[HUN] írta:valaki tud egy normális rallycross modot valamihez, amiben jó az ai, és egyéb más is...? :D
Olyan nincs :D

Most kb 4 játék ami eszembe jut, amibe lehet rallycross-ozni.

-CMR-Dirt1
Ai: Nem emlékszem
Fizika: közepes, furcsa
Grafika: szép
Pályák: jók

-CMR-Dirt2-3
Ai: jó
Fizika: kicsit árkádos, csúszós, de élvezhető
Grafika: szép
Pályák: kicsit elrugaszkodtak a látvány világába, nem rendes rallycross pályák

-LFS
Ai: viszonylag jó
Fizika: kicsit csúszós
Grafika: elavult
Pályák: csak 3 van ha jól számolok :S

Ezeknek a játékoknak a fő gondja hogy nem lehet modolni, egy idő után unalmasak lesznek a pályák, kocsik.

-Rfactor
Több mod is van, de egyik sem igazán kiemelkedő, a fő probléma a fizika múrván.
Ai: nagyon gáz
Fizika: nem jó
Grafika: elmegy
Pályák: Ehhez van a legtöbb Rallycross pálya, többsége valódi pálya.

-Rfactor2höz is van már murvás pálya, de nem próbáltam még milyen, videó alapján nem látok nagy változást az autók mozgásán....

Összességében az Online verseny sokkal több élményt nyújt ezekben a játékokban mint az AI, mert az lassú, vagy fellök.

A végére hagytam azt ami nekem a legjobb rallycross/autocross élményt adta.

-Cross Racing Championship 2005
Ai: Emlékeim szerint jó
Fizika: szerintem jó volt
Grafika: nekem jó volt
Pályák: kitalált, de szépen kidolgozott, élvezetes VERSENY-pályák

Nagyon sajnálom ezt a játékot, mert rosszkor jött ki, pont olyan nagy játékokkal egy időben mint pl az Rfactor, és akkoriban eléggé gépigényes volt. Pedig nagyobb potenciál lett volna benne. Mert a kezdetektől lehetett modolni, kocsit, pályát készíteni hozzá. Igaz csak 3dsMax-al, amit akkoriban én még nem tudtam kezelni.
El lehetett volna készíteni egy két rendes autocross, rallycross pályát, autókat, külön upgradekkel, rally-ra, rallycrossra, esetleg pályára.

(Volt ilyen igazából is, bár leginkább az a jellemző hogy a rallycrossban (a "zúzdában") kötnek ki a pálya, illetve rallyautók. Elég csak a Szamosvári Szupertúrás Volvó S40jére, vagy a kupás Astrákra, S1600as Ignisek, Swiftek, meg az egyik Saxo is.)
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 szomb. okt. 18 17:33

Én nem tudom, hogy a rallycross miért ilyen mostohagyerek... Óriási lehetőségek vannak benne...
Remélem most, hogy van már RX Rallycross WC felkarolja valaki, és csinál egy igazán F@SZA (csupa nagybetűvel) rallycross játékot...
Szerintem sokunknak hiányzik az életéből...

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 szomb. nov. 29 19:36

Ha valaki szeretné eredetiben gyűjteni a Simbin játékokat akkor itt egy pakk december 2ig rendelhető a csomag 12!!! játékot tatralmaz és az ára 2000 ft alatt van!!! :taps:

http://store.steampowered.com/sub/18370/
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 vas. nov. 30 11:41

Tusy írta:Ha valaki szeretné eredetiben gyűjteni a Simbin játékokat akkor itt egy pakk december 2ig rendelhető a csomag 12!!! játékot tartalmaz és az ára 2000 ft alatt van!!! :taps:

Én jobban szeretem a polcra rakni azt amit gyűjtök... :D

De egyébként tényleg olcsó még tescoba is a gtr1-2 meg gtl darabja tartja a 900ft-ot.

Az viszont nem értem, hogy gtrevo miért van kétszer, lehetne helyette mondjuk stcc2, wtcc2010 vagy retro pack
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 vas. nov. 30 11:49

atiwrc írta:
Tusy írta:Ha valaki szeretné eredetiben gyűjteni a Simbin játékokat akkor itt egy pakk december 2ig rendelhető a csomag 12!!! játékot tartalmaz és az ára 2000 ft alatt van!!! :taps:

Én jobban szeretem a polcra rakni azt amit gyűjtök... :D

Az igaz, viszont online játékra ez is tökéletes!! ;)
Kép

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2014 szer. dec. 03 18:13

Tusy írta:Ha valaki szeretné eredetiben gyűjteni a Simbin játékokat akkor itt egy pakk december 2ig rendelhető a csomag 12!!! játékot tatralmaz és az ára 2000 ft alatt van!!! :taps:

Nem tudom te mennyiért veszed az eurot de nekem a 27 euro sehogy nem jön ki 2000 alatt
de ha neked igen akkor szívesen veszek pár ezer eurot töled
:D :D :D
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 szer. dec. 03 18:34

Hlavacsek Istvan írta:
Tusy írta:Ha valaki szeretné eredetiben gyűjteni a Simbin játékokat akkor itt egy pakk december 2ig rendelhető a csomag 12!!! játékot tatralmaz és az ára 2000 ft alatt van!!! :taps:

Nem tudom te mennyiért veszed az eurot de nekem a 27 euro sehogy nem jön ki 2000 alatt
Más volt még az ára( írta is hogy dec2ig rendelhető)
Nem tudom mennyi volt az összes ára egybe, de rémlik hogy voltak olyanok a csomagban amik 1,9 meg 0,9 euro volt, most meg már egy sincs olyan.
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 szer. dec. 03 18:51

atiwrc írta:
Hlavacsek Istvan írta:

Más volt még az ára( írta is hogy dec2ig rendelhető)
Nem tudom mennyi volt az összes ára egybe, de rémlik hogy voltak olyanok a csomagban amik 1,9 meg 0,9 euro volt, most meg már egy sincs olyan.
6,99 volt asszem az egész még a múltkor.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2014 szer. dec. 03 19:00

Hlavacsek Istvan írta:

Én 6 euró alatti árra emlékszem 5,89 vagy valami ilyesmi az meg ugye 2000 alatt van, már néhányszor váltottam elhihetited ki tudom számolni! ;)
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 csüt. dec. 04 07:42

Igen, 6 alatt volt, én is néztem.
Szabó Zéé

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 szomb. dec. 06 16:36

ismét egy brutális húzás a simbintől...

https://www.youtube.com/watch?v=VRmfgqnVuGI

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 vas. dec. 07 09:29

Most nagyon belehúztak. ADAC GT, DTM-ek, WTCC2013, jövőre jön a WTCC2014.

Kezd lassan érdekelni ez a játék. Ha jól látom kocsikat valami vRP-ért lehet venni. Azt lehet valahogy szerezni online versenyen?

Amúgy egy protugál(?) csapat akik a Opel Adam kupát csinálták AC-ra, lemodellezték már elvileg mind a 4 TC1-es kocsit, már szeptember körül, de azóta semmi hír felőlük.... :S
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2014 vas. dec. 07 15:52

Tibi írta:Most nagyon belehúztak. ADAC GT, DTM-ek, WTCC2013, jövőre jön a WTCC2014.

Kezd lassan érdekelni ez a játék. Ha jól látom kocsikat valami vRP-ért lehet venni. Azt lehet valahogy szerezni online versenyen?

Amúgy egy protugál(?) csapat akik a Opel Adam kupát csinálták AC-ra, lemodellezték már elvileg mind a 4 TC1-es kocsit, már szeptember körül, de azóta semmi hír felőlük.... :S
Van olyan competition ahol az első 50-100 helyezettig lehet kapni vrp-t, de kemény valutáért is lehet venni...
A pályákat újramappolták, napszakok vannak, jön a dtm 1992 (huaztakurva), jön a TC1, ingyenes már egy csomó cucc (portimao az egyetlen ríííl ingyenes pálya, de azt pl. nagyon szeretem)... multiplayer, single player, competition, anyám kínja... és még mindig csak alfa-béta...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2014 pén. dec. 19 10:59

Nem szóltak neki, hogy nem szabad a Milestone-s gamekhez a nevét adnia?

http://sg.hu/cikkek/109642/sebastien-lo ... j-versenye

Kép
Kép

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2015 szomb. jan. 17 09:27

Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2015 szomb. jan. 17 10:04

astrati írta:Srácok ez mi?

http://www.realrally.com/real-rally-2015/

Egy mod az RBR-hez, olyasmi mint a plugin, megváltoztatják a fizikát meg új pályák és autók, viszont itt nincs online lehetőség!
Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2015 kedd jan. 27 13:18

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 kedd jan. 27 16:09

és ez miarákban fog eltérni az előző négytől? szerintem ugyanaz a bugyuta játékmenettel megáldott, árkád szarcsi...
de a remény hal meg utóljára (de ki fogja eltemetni?)...

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 kedd jan. 27 16:24

Csak bemásolom ide, amit az SG-re írtam.

Itt a honlapja az aktuális, hivatalos WRC játékoknak. Mondjuk én inkább úgy fogalmaznék, hogy a BigBen Interektiv kiadó wrc játékainak.
http://www.wrcthegame.com/news/

1. Az első a sorban a Milestone által fejlesztett WRC játékok eddigi utolsó része a WRC4, ami a 2013as évadot dolgozta fel.

2. A hivatalos 2014es játék egy "WRC The Official Game" névre hallgató, mobilos játék. (Nintendo DS, Android, iOS platformokon)
A fejlesztő a Firebrand Games, akik készítettek már Grid-et, Dirt2őt, NFS-t Nintendo DS-re. De ezekben a címén kívül semmi sem hasonlít a PC-s verzióra.... (Se pálya, se modell, de még csak a kijelző stílusa sem.....)

3. A kiadó 3. játéka lesz a WRC5, és ősszel érkezik majd.

A Milestone-os srácok meg szerintem ki fogják majd adni PC-re is SLRE-t. (=Sebastien Loeb Rally Evo)
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 kedd jan. 27 16:33

Finkoo[HUN] írta: és ez miarákban fog eltérni az előző négytől? szerintem ugyanaz a bugyuta játékmenettel megáldott,árkád szarcsi...
Az elsőnél vagy másodiknál nem te voltál az aki azt mondta, hogy arra jó hogy a CMR2őt leváltsa? Ha épp nem RBRezni van kedvünk.

Való igaz, hogy pl a Dirt2-3-al összahasonlítva a WRC sorozatot, az előbbi veri grafikában, hangban.
Fizikában egyik sincs a topppon, de talán picit jobb a dirt. Az csúszkálós a WRC meg tapadósabb.
Ami nekem jobban tetszik az a Karrier mód, bár ott a sezont jobban össze lehetne válogatni. De plussz pont, hogy külső festegetés nélkül lehet állítani saját festést, matricázást.
Dirt 2-3 ban az nem tetszett, hogy sokszor ilyen hülységekre kellet menni kapunátmenés, táblatörés...., hogy feloldjon újabb dolgokat.

Amúgy van pár kép a Loeb Ralllyról is, Havas pályáról, szerintem az nagyon szépen néz ki. Olyat a Milestonetól még nem láttam.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 csüt. jan. 29 17:55

Tibi írta:
Finkoo[HUN] írta: és ez miarákban fog eltérni az előző négytől? szerintem ugyanaz a bugyuta játékmenettel megáldott,árkád szarcsi...
Az elsőnél vagy másodiknál nem te voltál az aki azt mondta, hogy arra jó hogy a CMR2őt leváltsa? Ha épp nem RBRezni van kedvünk.

Való igaz, hogy pl a Dirt2-3-al összahasonlítva a WRC sorozatot, az előbbi veri grafikában, hangban.
Fizikában egyik sincs a topppon, de talán picit jobb a dirt. Az csúszkálós a WRC meg tapadósabb.
Ami nekem jobban tetszik az a Karrier mód, bár ott a sezont jobban össze lehetne válogatni. De plussz pont, hogy külső festegetés nélkül lehet állítani saját festést, matricázást.
Dirt 2-3 ban az nem tetszett, hogy sokszor ilyen hülységekre kellet menni kapunátmenés, táblatörés...., hogy feloldjon újabb dolgokat.

Amúgy van pár kép a Loeb Ralllyról is, Havas pályáról, szerintem az nagyon szépen néz ki. Olyat a Milestonetól még nem láttam.
:D erősen elhamarkodtam a véleményem...
Amikor századszor mentem végig az összeollózott pályon beadtam a kulcsot...
A graffal nekem úgy nem volt bajom mert egy gyenge gépen is szépen elröcögött... A fizika sem volt billel annyira vészes.... Viszont a játékmenet tragédia, a pályák pedig ismétlődő puzzle darabokból van összerakva... Így nagyon gyorsan megunható, mert az előrehaladással nem nyújt semmi újat...

Sajnos nem várok áttörést, annak ellenére sem, hogy más csinálja...

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 pén. jan. 30 07:28

Jah, a Dirtekbe legalább a nevéből látszik hogy a 3 szakasz úgy van összerekva hogy kapcsolódnak egymáshoz. 1 "hoszabb" meg a két fele...

Itt a wrcben meg mind a 7-8 pálya ugyanazon 7km-es pálya részletei.....
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 csüt. ápr. 09 12:48

SLRE:
The game features:
– Around 300 Kilometres of tracks
– 8 different rallies, 5 rallycross tracks and the Pikes Peak track
– Over 50 car models
– Over 20 car manufacturers
– 15 game modes
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 szomb. ápr. 11 09:44

atiwrc írta:SLRE:
The game features:
– Over 50 car models
– 15 game modes
A screenshotok gyönyörűek, de nincs olyan szerencsénk, hogy a fizika is király legyen... bár lehet, hogy Loeb neve kell ahhoz, hogy rendes játék legyen...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 vas. ápr. 12 05:51

Itt láthatunk egy kis töréstesztet, ahol mozgó autót is látunk....
http://www.hsw.hu/?p=39678
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 vas. ápr. 12 08:36

atiwrc írta:Itt láthatunk egy kis töréstesztet, ahol mozgó autót is látunk....
http://www.hsw.hu/?p=39678
Mind szép és jó. De minden úgyis majd a fizika számít. Lesz e ellenfele az RBR-nek vagy az Asettonak.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

kurti0010
Vendég

Hozzászólás Szerző: kurti0010 » 2015 kedd ápr. 28 12:37

Sziasztok segitsegeteket kernem. Arrol lenne szo hogy a napokban jelentkezett nalam az a problema hogy elindulok egy ver senyen lemegyek x gyorsasagit problema nelkul aztan amikor indulnek egy masik gyorsra akkor kiirja nekem a kovetkezot
TRACK PHSYHIC CHANGED. es nem tudok tovabb menni az updatek fel vannak rakva szoval nem tudom mi lehet a baj kerlek segitsetek. Koszonom elore is

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2015 csüt. ápr. 30 20:05

DiRT Rally külön topikba került.
viewtopic.php?f=6&t=1684
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 szomb. máj. 02 18:10

Focus wrc beltere?
Kép
link
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 vas. máj. 31 17:17

RaceRoom:

Hát most veszem észre, hogy magyar festés is van ebbe a játékba!!

Cserkuti Öcsi M3as BMWje benne van! ;)

Kép
http://game.raceroom.com/store/cars/tou ... m3-e30-gra

Bár közelebbről megnézve eléggé tákolmány. :D

Aki nem tudná röviden, annyit hogy Öcsi 1987től 1993ig versenyzett M3as E30as piros BMWkkel.
Igen 3 ilyen autó is volt, az első 2.3L-es, a másik kettő 2.5L-es! Később többen is mentek velük (piros színben), hegyen, pályán, illetve rallycrossban (Dudás Kokó) is. Az, hogy Kokó 92-es Ralis BMWje miből épült még nem tudjuk, de nagyon hasonlított ezekre, hiszen ugyanúgy piros volt, hungáriabiztosítóval az oldalán. (Erről mutatott pár napja képet atiwrc az AC topicban.)

Mivel 7 évig nyúzta ezeket a kocsikat Öcsi, ezért nagyon sok festésváltozata volt, nem csak évenként, de futamonként is változott. Először ami feltűnt, hogy amikor a Wyborova rajta volt, akkor nem volt ilyen üres a kocsi többi része. (Legalábbis azon a 8-10 fotón, amit láttam)

Rákerestem kedvenc hegyiversenyes lapomon. Hát 1988ban ment az St. Ursanne versenyen, ezzel a rajtszámmal, meg ilyen festéssel, de érthetetlen módon elég sok mindent lehagytak az oldaláról. "Lehel fókát", ShatzTuning logót.... KÉP

Aztán ami még feltűnt, hogy a PostaBank logó van a szélvédőn. Hát 87től 90ig Interág volt ott mindig... Meg ez a Kontrax is fura volt az orrán.
Az 1992ben támogatta. (Vagy még 93 esetleg, onnan nincsen képem)
Kép Kép2

Szóval kapunk egy félig kész oldalú 1988as kocsit, ami szemből nézve 1992es, hátulról nem láttam róla képet így azt nem tudom megmondani milyen. Öcsinek mindig volt valami lámpát betakaró logója (Taurus, Shell,...), de ezt lehet nem tudják kocsinként színezni. Ugyanez lehet a kerekekkel is, hiszen mindig ilyen arany-ezüst BBS-t használt, ami a képeken van. (A játékba lévőnek a modellje is más)
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 hétf. jún. 01 14:45

Tibi írta:RaceRoom:

Hát most veszem észre, hogy magyar festés is van ebbe a játékba!!

Cserkuti Öcsi M3as BMWje benne van! ;)

Kép
http://game.raceroom.com/store/cars/tou ... m3-e30-gra

Bár közelebbről megnézve eléggé tákolmány. :D

Aki nem tudná röviden, annyit hogy Öcsi 1987től 1993ig versenyzett M3as E30as piros BMWkkel.
Igen 3 ilyen autó is volt, az első 2.3L-es, a másik kettő 2.5L-es! Később többen is mentek velük (piros színben), hegyen, pályán, illetve rallycrossban (Dudás Kokó) is. Az, hogy Kokó 92-es Ralis BMWje miből épült még nem tudjuk, de nagyon hasonlított ezekre, hiszen ugyanúgy piros volt, hungáriabiztosítóval az oldalán. (Erről mutatott pár napja képet atiwrc az AC topicban.)

Mivel 7 évig nyúzta ezeket a kocsikat Öcsi, ezért nagyon sok festésváltozata volt, nem csak évenként, de futamonként is változott. Először ami feltűnt, hogy amikor a Wyborova rajta volt, akkor nem volt ilyen üres a kocsi többi része. (Legalábbis azon a 8-10 fotón, amit láttam)

Rákerestem kedvenc hegyiversenyes lapomon. Hát 1988ban ment az St. Ursanne versenyen, ezzel a rajtszámmal, meg ilyen festéssel, de érthetetlen módon elég sok mindent lehagytak az oldaláról. "Lehel fókát", ShatzTuning logót.... KÉP

Aztán ami még feltűnt, hogy a PostaBank logó van a szélvédőn. Hát 87től 90ig Interág volt ott mindig... Meg ez a Kontrax is fura volt az orrán.
Az 1992ben támogatta. (Vagy még 93 esetleg, onnan nincsen képem)
Kép Kép2

Szóval kapunk egy félig kész oldalú 1988as kocsit, ami szemből nézve 1992es, hátulról nem láttam róla képet így azt nem tudom megmondani milyen. Öcsinek mindig volt valami lámpát betakaró logója (Taurus, Shell,...), de ezt lehet nem tudják kocsinként színezni. Ugyanez lehet a kerekekkel is, hiszen mindig ilyen arany-ezüst BBS-t használt, ami a képeken van. (A játékba lévőnek a modellje is más)
egyébként már maga a tény is megsüvegelendő, hogy egy magyar versenyző által használt autót HIVATALOSAN beraktak a játékba... ez szerintem még nem nagyon történt meg egyszer sem! :up: :up: :up: az meg kifejezetten várható volt, hogyha nem magyar csinálja el lesz cseszve... :D

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 hétf. jún. 01 15:47

Ööööö, jah hogy Norbi is benne van a WTCC2013 packbe. :D :D

Meg annó a WTCC2009 packbe is benne volt a kék seattal, de az még Race07 volt.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 kedd jún. 02 16:38

Tibi írta:Ööööö, jah hogy Norbi is benne van a WTCC2013 packbe. :D :D

Meg annó a WTCC2009 packbe is benne volt a kék seattal, de az még Race07 volt.
jaaaaa igaaaz
és most jön a wtcc 2014

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd jún. 02 18:41

Finkoo[HUN] írta: egyébként már maga a tény is megsüvegelendő, hogy egy magyar versenyző által használt autót HIVATALOSAN beraktak a játékba... ez szerintem még nem nagyon történt meg egyszer sem! :up: :up: :up: az meg kifejezetten várható volt, hogyha nem magyar csinálja el lesz cseszve... :D
Igen és szerintem jóval nagyobb dolog mint hogy pl Norbi skinjeit megcsinálták, hisz ott egy 20 fő körüli mezőnyt nem nagy dolog megcsinálni, sőt elvárás ha azt mondják hogy wtcc adott szezonját csinálják meg. Na de egy hegyi verseny esetében, ahol a 100 körül van a mezőny és szinte futamonként/évenként sokat változik a mezőny ráadásul nem is ma volt, sokkal nagyobb elismerés ez.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 szer. jún. 03 19:39

:up: erre gondoltam...
atiwrc írta:
Finkoo[HUN] írta: egyébként már maga a tény is megsüvegelendő, hogy egy magyar versenyző által használt autót HIVATALOSAN beraktak a játékba... ez szerintem még nem nagyon történt meg egyszer sem! :up: :up: :up: az meg kifejezetten várható volt, hogyha nem magyar csinálja el lesz cseszve... :D
Igen és szerintem jóval nagyobb dolog mint hogy pl Norbi skinjeit megcsinálták, hisz ott egy 20 fő körüli mezőnyt nem nagy dolog megcsinálni, sőt elvárás ha azt mondják hogy wtcc adott szezonját csinálják meg. Na de egy hegyi verseny esetében, ahol a 100 körül van a mezőny és szinte futamonként/évenként sokat változik a mezőny ráadásul nem is ma volt, sokkal nagyobb elismerés ez.

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 szomb. jún. 13 19:40

Finkoo[HUN] írta:
atiwrc írta:SLRE:
The game features:
– Over 50 car models
– 15 game modes
A screenshotok gyönyörűek, de nincs olyan szerencsénk, hogy a fizika is király legyen... bár lehet, hogy Loeb neve kell ahhoz, hogy rendes játék legyen...
Első "ingame videó"
https://www.youtube.com/watch?v=uIOOzCPzkEE

A mozgás már rossz.... A pályák grafikája javult, de biztos megint kiszurják a szemünket ugyanazon pályarészeken futó pályákkal...
A Rallycross pálya meg egy vicc.... Ez olyan Global Rallycross-os.....
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd jún. 23 14:37

A Project Cars-t épp hogy csak kiadták már készül is a folytatás, amibe rally autók is lesznek:

Kép

Lancer teszt:
https://www.youtube.com/watch?v=UoHbIrVS3T4

Viszont ilyen minek? akkor legalább a rendes focus wrc-t raknák bele....
Kép
Kép
Kép
Kép

Kód: Egész kijelölése

PRO RACING. ANYTIME. ANYWHERE.

Building upon the huge success of Project CARS being one of the highest-rated and fastest-selling racing games of this generation, Project CARS 2 continues to expand and dominate with...

* THE LARGEST TRACK ROSTER EVER - 50 unique locations and 200+ courses including 'loose surface racing' on dirt, gravel, mud, and snow. All will have dynamic time of day and weather allowing you to play anytime, anywhere
    * THE WIDEST VARIETY OF MOTORSPORTS with 8 different disciplines now including Rallycross, Hillclimbs, and Touge. 200+ cars from over 40 different vehicle classes including never-before-seen Concepts and Banned Race Cars
    * CO-OP CAREER - Play as the Teammate Driver, Spotter, Driver Swap, or Co-Pilot. More choices, more opportunities, more strategy, greater risks and greater rewards
    * SEAMLESSLY CONNECTED - Socialize and compete via Online Track Days, have players from around the world take the place of AI-controlled drivers in your solo play, and get news updates on the Driver Network around you
    * PRO ESPORTS RACING - Skill & Behavioural-based matchmaking, create your own Online Racing Seasons, and Live Broadcast and Spectator functionality
    * YOUR HOME FOR RACING - Your own personal, customisable Test Track to tune and test your cars. Invite others to showcase your passion for racing and learn race craft and engineering with the Project CARS Academy

PROJECT CARS 2 is due for release on the following platforms...
PC 	Playstation 4 	Xbox One 	Steam OS
Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 szer. jún. 24 14:23

A hétvégén a Raceroom-on free hétvége lesz, szóval mindent (SZÓVAL MINDENT) ki lehet próbálni online és offline módban is! :up: :up: :up:

Azt hiszem a 7végén ne keressen senki! :D

https://www.facebook.com/raceroom/photo ... 89/?type=1

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 pén. jún. 26 19:56

Finkoo[HUN] írta:A hétvégén a Raceroom-on free hétvége lesz, szóval mindent (SZÓVAL MINDENT) ki lehet próbálni online és offline módban is! :up: :up: :up:

Kiszerettem volna próbálni, de nem mondta senki, hogy 16GB, a külsö vinyóra terveztem rakni, de ott is csak 8GB helyem van. Azt hittem letudom szedni magát a progit +1autó +1 pálya aztán valahogy variálom a kocsikat pályákat, de úgy látom ez mindent le akarna egybe tölteni :(
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 szomb. jún. 27 08:15

atiwrc írta:
Finkoo[HUN] írta:A hétvégén a Raceroom-on free hétvége lesz, szóval mindent (SZÓVAL MINDENT) ki lehet próbálni online és offline módban is! :up: :up: :up:

Kiszerettem volna próbálni, de nem mondta senki, hogy 16GB, a külsö vinyóra terveztem rakni, de ott is csak 8GB helyem van. Azt hittem letudom szedni magát a progit +1autó +1 pálya aztán valahogy variálom a kocsikat pályákat, de úgy látom ez mindent le akarna egybe tölteni :(
Hát igen, így egyszerre sok, de ha csak folyamatosan frissítget, akkor csak hízik, mint a mesében a kisgömböc... :nevet2:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 szomb. jún. 27 14:01

Finkoo[HUN] írta:
atiwrc írta:

Hát igen, így egyszerre sok, de ha csak folyamatosan frissítget, akkor csak hízik, mint a mesében a kisgömböc... :nevet2:
csak pont ez a szívás benne, hogy hiába töltöd le ha úgysem veszed meg nem mehetsz vele. Anno én leszedtem valami raceroomot, egy LMP szerü kocsival egy kitalált pályán mehettem, 2-3 GB lehetett max, vagy votl a dtm2013nak demoja az is 1 autó 1 pálya 1-2 gb

Dühömbe letöltöttem az Eurotruck simulator 2-t, mire lekapcsolam minden csicsát hogy jobban fusson kaptam egy Eurotrukc sim 1-et :D, a játék maga meg alig különbözik az 1től, gyakorlatilag kicicomázták néhány prost process effekktel, erre pénzt kiadni valakinek...
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 szomb. jún. 27 15:09

Hát onnan indult az egész, amiket említettél, de azóta eltelt egy kis idő... :D
Mostanra nagyon kinőtte magát a játék, nagyon jó AI, next gen grafika (de butítva elfut olyan buta gépen is, mint az enyém), mások által nem preferált bajnokságok (DTM, ADAC GT Maters, WTCC, stb...)...
Rengeteg jó pálya, és igazán jó játékélmény! Get real módban igazi sim (bár sokan most biztos hurrognak, pl. az elvetemült Assetto Corsa fanatikusok) és mind offline, mind online nagyon jókat lehet vele tolni... :D

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 szomb. aug. 01 10:08

"Csak jövőre jön a Sebastien Loeb Rally Evo!
Csak 2016-ban érkezik a Milestone új autóversenye, a Sebastien Loeb Rally Evo.
Tavaly decemberben jelentette be a Milestone, hogy a WRC, SBK és MotoGP franchise-ok után nekifogtak a Ride és a Sebastien Loeb Rally Evo fejlesztésének. Előbbi már megjelent, nem nagy sikerrel, utóbbi pedig az első tervek szerint az ősszel érkezett volna. Azonban a csapat ma bejelentette, hogy a projekt majd csak jövőre lesz elérhető.

A hivatalos indoklás szerint a Sebastien Loeb Rally Evo a csapat eddigi legnagyobb munkája és ezért olyan élményt akarnak adni, amit rally-játékban még sosem tapasztalhattak a rajongók.

A játék természetesen kap egy karrier-módot, melyben Loeb csapatának legújabb tagjaként kell kivívnunk az elismerést és végül elérni, hogy az úriember legyen a mentorunk. "
(Én inkább Loeb karierjét tolnám végig, ez is a vacak lesz....)
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2016 szer. feb. 10 09:01

Üdv.!
Paris Dakar Rallyhoz keresek 1.04-es Patch-et! Ha valakinek meg van , kérem jelezze! Köszönet!
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szer. márc. 02 20:11

8)

http://www.hsw.hu/?p=47976

(Ennyire nem fogy a win10-hogy ilyenekhez folyamodnak?)
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2016 csüt. márc. 03 11:02

atiwrc írta:8)

http://www.hsw.hu/?p=47976

(Ennyire nem fogy a win10-hogy ilyenekhez folyamodnak?)
"nem tartalmaz majd kormány támogatást sem"
Hát akkor mi a franccal lehet majd játszani? :think: (nem mintha elfutna a videokarimon :) )
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szer. jan. 04 12:52

Kép
Kép

Tibi