LFS

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

LFS

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2006 szomb. jún. 17 21:29

Hali!

Ismeritek ezt a programot? Szerintem, elég jó a grafika, a fizika is karaj. Ráadásul, olyan jól kezelhető az autó, olyan gyönyörű drifteket lehet előadni vele, hogy ihaj! ( vagy ihaly??) Vannak direkt drit-szerverek, 2 napja csak ezt nyomom. Már a demót, ami 3 autót és 2 pályát (+ezeket visszafelé) ad, ezekkel online is lehet nyomulni.

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2006 vas. jún. 18 11:46

Hogyne ismernénk :D

Csak az a gázhogy az rbr melelt a gtl gtr vagy f1ch még ugy elmegy, de ha ezen nyomok pár kört és átszokom akkor nagyon sok idö kell hog yvisszaszokjak az rbrre.
Kép

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2006 hétf. jún. 19 16:47

nekem 1általán nem teszik...1 normális autó nincs köztük :) de amúgy játszom petykóval,mert tetszik :D

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2006 hétf. jún. 19 16:51

szerintem a fizika szar kormányt nehéz beállítani és irányítani is nehezen lehet vele

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2006 hétf. jún. 19 16:54

janiS1 @ Hétf. Jún. 19, 2006 5:51 pm írta:szerintem a fizika szar kormányt nehéz beállítani és irányítani is nehezen lehet vele
na igen az is kicsit fura...mindenki azt mondja de jó fizika! szerintem van benne jó pár reális mozdulat,de vmikor úgyérzem,hogy ez szart sem ér

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006 szer. jún. 21 09:44

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2006 szer. jún. 21 13:34

janiS1 @ Hétf. Jún. 19, 2006 17:51 pm írta:szerintem a fizika szar kormányt nehéz beállítani és irányítani is nehezen lehet vele
Nem tudom, mi nehézséget találsz a kormány beállításában, igaz, nem túl logikus, de azért egyszerűen megoldható. Irányítani meg, ha jó a setup, kormánnyal és gáz-fékpedállal is tökéletesen lehet. Szerintem...

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2006 szer. jún. 21 19:12

nem tudom nekem valahogy puritán és kicsit buta játék,ja és grafika a mai szintet nem üti azt elismerhetitek ti is.

bodoo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bodoo » 2006 szer. jún. 21 19:17

janiS1 @ Szer. Jún. 21, 2006 20:12 pm írta:nem tudom nekem valahogy puritán és kicsit buta játék,ja és grafika a mai szintet nem üti azt elismerhetitek ti is.
mint ahogy az RBR sem.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 szer. jún. 21 19:29

van ötletetek, hogy kell unlock-olni, hogy az S1 és S2 része elérhető legyen?
Szia!

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2006 szer. jún. 21 19:30

bodoo @ Szer. Jún. 21, 2006 8:17 pm írta:mint ahogy az RBR sem.
:yes:

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2006 szer. jún. 21 19:30

KZ @ Szer. Jún. 21, 2006 8:29 pm írta:van ötletetek, hogy kell unlock-olni, hogy az S1 és S2 része elérhető legyen?
crack,de tod akkor ONLINE nincs,csak 1 játékós módba müxiik

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 szer. jún. 21 19:35

Sz.Vysoky @ Szer. Jún. 21 20:30 írta:crack,de tod akkor ONLINE nincs,csak 1 játékós módba müxiik
most találtam valami 564MB-os oficial version-t. megnézem jó lesz-ééééééééé...
Szia!

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2006 szer. jún. 21 19:39

KZ @ Szer. Jún. 21, 2006 8:35 pm írta:most találtam valami 564MB-os oficial version-t. megnézem jó lesz-ééééééééé...
Ha menni fog kiugrok az ablakon :D én 4órát szörföztem és semmi ami megoldaná az online-t :omg:

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 szer. jún. 21 19:41

Sz.Vysoky @ Szer. Jún. 21 20:39 írta:Ha menni fog kiugrok az ablakon :D én 4órát szörföztem és semmi ami megoldaná az online-t :omg:
nem kell az online nekem..., de azért majd kipróbálom.
Szia!

Sz.Vysoky
[HJRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Sz.Vysoky » 2006 szer. jún. 21 20:23

KZ @ Szer. Jún. 21, 2006 8:41 pm írta:nem kell az online nekem..., de azért majd kipróbálom.
akkor csak google-be .... és van vagy 1mb..generál 1 licenszet és annyi :)

Jenck Galatz
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Jenck Galatz » 2006 szomb. júl. 01 11:22

Hat nekemis a haloresze idegesitett fel .
Sehogy nem tudtam megoldani pedig allat lett volna haloban !!
Amugy mar a demo megjelenesenel lattam hogy nem egy egyszeru guriga jatek.
Nekem nagyon tetszik bar reg nem jatszok mert nem keverem z rbr-el.
De realis a mozgas es ertekeltem az az efektet amikor a gumi megdol es csavarodik le a felnirol nameg a gumidefekt allati !!
a hanghatas a sebessegnel is ijeszto volt !!
Szep kis gamma !!
Nekem tetszett...
Kép

brutal
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brutal » 2006 pén. szept. 01 08:56

A RBR a létező legjobb, és legélethűbb irányítással rendelkező játék.
DE:
Az LFS valóban szimulátor, autoszimulátor, míg az RBR direkt a rallyra van kihegyezve, és alapvetően nem reális.
A céljuk az volt, hogy a rally feelingjét belevigyék egy kis monitornak nevezett dobozba, de ezt valós fizikával nehéz visszaadni.
Az RBR is valójában árkád játék, de a mezőnyben a legszimulátorosabb árkád.
Mindehez hozzáfűzném, hogy imádom a játékot, de a valóságtól azért távol van. Persze mindenképpen sokkal közelebb min a Colin sorozat.

Az LFS fizikája elég jól megközelíti a valóságot, de azért azzal is vannak fenntartásaim. Szintén csak a saját stílusában (pályaverseny) állja meg a szimuláció elnevezést. Sajnos nem volt még alkalmam kipróbálni egy öszkerekes verdát benne, mert az sokat elárulna róla.
Mindent összevetve az LFS tartalmazza a legtöbb leszimulált jellemzőjét egy valódi autónak.
Brutal
Dimension Technics

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 pén. szept. 01 09:32

brutal @ Pént. Szept. 01, 2006 09:56 írta:A RBR a létező legjobb, és legélethűbb irányítással rendelkező játék.
DE:
Az LFS valóban szimulátor, autoszimulátor, míg az RBR direkt a rallyra van kihegyezve, és alapvetően nem reális.
A céljuk az volt, hogy a rally feelingjét belevigyék egy kis monitornak nevezett dobozba, de ezt valós fizikával nehéz visszaadni.
Mindehez hozzáfűzném, hogy imádom a játékot, de a valóságtól azért távol van. Persze mindenképpen sokkal közelebb min a Colin sorozat.

Az LFS fizikája elég jól megközelíti a valóságot, de azért azzal is vannak fenntartásaim. Szintén csak a saját stílusában (pályaverseny) állja meg a szimuláció elnevezést. Sajnos nem volt még alkalmam kipróbálni egy öszkerekes verdát benne, mert az sokat elárulna róla.
Mindent összevetve az LFS tartalmazza a legtöbb leszimulált jellemzőjét egy valódi autónak.
Hát igen. A rád eső erőket nehéz leszimulálni egy székben űlve, de talán nem is ez volt a céljuk. Sokkal inkább a kanyarvételek életszerű lemodellezése, ami sztem teljesen jól sikerült. Pl én sokat tanultam (és tudtam talán át is ültetnis a "valóságba") kanyarvételek tekintetében, hogy hogy is a legcélszerűbb venni egy kanyart. A másik dolog talán még a vélatlenszerűség, amit szintén nem ad vissza a játék, mert ugyebár ott mindig ugyanúgy néz ki a kanyar. Semmi kő vagy gyalogos, vagy ilyesmi. Szóval 1 szó mint száz másképp tekintek a kanyarokra mióta börnszözöm és ez sztem nem kis eredmény 1 szimulátortól.

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2006 pén. szept. 01 10:15

brutal @ Pént. Szept. 01, 2006 8:56 am írta: Az LFS valóban szimulátor, autoszimulátor, míg az RBR direkt a rallyra van kihegyezve, és alapvetően nem reális.
?
Hogy mi?
??
Hogy miért?
Kérlek fejtsd ki bővebben, hogy mit értesz azalatt, hogy az RBR "árkád" játék?
?!?

Ha annyit akartál mondani, hogy "több minden van lemodellezve az LFS-ben", akkor teljesen igazad van, viszont ez a megfogalmazás kicsit sok volt ehhez. Remélem abban egyet tudunk érteni, hogy ami le lett modellezve az RBR-ben, az (kevés kivételtől eltekintve) nem kevésbé élethű, mint bármely más szimulátorban, nem is beszélve olyan dolgokról,
amelyek modellezésében az RBR abszolút világelső, ld. élethűnek tekinthető murvás gumimodell és aktív difik..

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 pén. szept. 01 10:32

Falcon77 @ Pént. Szept. 01, 2006 11:15 írta: és aktív difik..
Jah! Főleg.
nemtom miről beszél a Falcon, de igazat mond!

Falcon ez csak vicc vót ám ne vedd komolyan, tom kicsit KáZisra sikerült, de úgy látszik megszállt az ördög :)

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2006 pén. szept. 01 10:35

illegal_alien @ Pént. Szept. 01, 2006 10:32 am írta:Jah! Főleg.
nemtom miről beszél a Falcon, de igazat mond!

Falcon ez csak vicc vót ám ne vedd komolyan, tom kicsit KáZisra sikerült, de úgy látszik megszállt az ördög :)
Amíg látatlanba igazat adsz nekem, nagy baj nem lehet :Đ

brutal
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brutal » 2006 pén. szept. 01 11:39

Elég sokáig nem játszottam az RBR-el. Tegnap felraktam, miután megtaláltam ezt az oldalt és nyomtam vele pár szakaszt.
Az idő alatt amíg nem játszottam vele, játszottam az LFS-el, és a saját fejlesztésű gaméval is. Mind a 3 szimulátor teljesen más, bár megjegyzem, a saját game inkább az LFS felé hajlik, de az RBR dinamikájával. Nincs tökéletes szimu, és mindegyikben bele lehet kötni valamibe. (Főleg a sajátomba, mivel az mégiscsak egy garázsprojekt...)
Azt meg nem tudhatod, hogy az autó fizikájának a szimulálásakor hol és mit csalnak. Játszol a játékkal, és tetszik, de egyáltalán nem biztos, hogy annak kellene történnie ami történik. Az eddig kiadott játékok közül az RBR az abszolút rallyszimulátor, de lehet, hogy egyszer lesz helyette egy új, amihez képest már csak árkádnak számít majd.
Brutal
Dimension Technics

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 pén. szept. 01 11:49

brutal @ Pént. Szept. 01, 2006 12:39 írta:Elég sokáig nem játszottam az RBR-el. Tegnap felraktam, miután megtaláltam ezt az oldalt és nyomtam vele pár szakaszt.
Az idő alatt amíg nem játszottam vele, játszottam az LFS-el, és a saját fejlesztésű gaméval is. Mind a 3 szimulátor teljesen más, bár megjegyzem, a saját game inkább az LFS felé hajlik, de az RBR dinamikájával. Nincs tökéletes szimu, és mindegyikben bele lehet kötni valamibe. (Főleg a sajátomba, mivel az mégiscsak egy garázsprojekt...)
Azt meg nem tudhatod, hogy az autó fizikájának a szimulálásakor hol és mit csalnak. Játszol a játékkal, és tetszik, de egyáltalán nem biztos, hogy annak kellene történnie ami történik. Az eddig kiadott játékok közül az RBR az abszolút rallyszimulátor, de lehet, hogy egyszer lesz helyette egy új, amihez képest már csak árkádnak számít majd.
És jelentkeztél a bajnokságra is igaz?? csak 1 aprócska észrevételem lenne. a név - hez a teljes nevet kéne megadni (vezeték kereszt), mert így sose jelensz meg a listán (ez a szabály)

brutal
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brutal » 2006 pén. szept. 01 12:07

illegal_alien @ 2006 Pént. Szept. 01 11:49 írta:És jelentkeztél a bajnokságra is igaz?? csak 1 aprócska észrevételem lenne. a név - hez a teljes nevet kéne megadni (vezeték kereszt), mert így sose jelensz meg a listán (ez a szabály)
Köszi. Kijavítottam.
Brutal
Dimension Technics

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 pén. szept. 01 12:33

brutal @ Pént. Szept. 01, 2006 13:07 írta:Köszi. Kijavítottam.
én köszi ;)

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2006 pén. szept. 01 12:44

brutal @ Pént. Szept. 01, 2006 11:39 am írta:Elég sokáig nem játszottam az RBR-el. Tegnap felraktam, miután megtaláltam ezt az oldalt és nyomtam vele pár szakaszt.
Na ezétr is voltam kicsit élesebb hangvételű a véleményed megkérdőjelezésében.. ;)
a saját game inkább az LFS felé hajlik, de az RBR dinamikájával.
?? - hogyhogy az RBR "dinamikájával"?
Nincs tökéletes szimu, és mindegyikben bele lehet kötni valamibe. (Főleg a sajátomba, mivel az mégiscsak egy garázsprojekt...)
Mint az LFS. Csak az már vagy 6 éve íródik ;)
Azt meg nem tudhatod, hogy az autó fizikájának a szimulálásakor hol és mit csalnak. Játszol a játékkal, és tetszik, de egyáltalán nem biztos, hogy annak kellene történnie ami történik.
Bizonyos esetekben ennek nincs jelentősége. A "fekete doboz"-elv tud működni, elvileg csak az számít, hogy az eredményezett viselkedés mennyire közelíti a modellezettet - az más kérdés, hogy a megfelelő egyezés elérésének legegyszerűbb és legvilágosabb módja a valós fizika megfelelő részletességű lemodellezése, de a két dolog nem jár szükségszerűen együtt.
Az eddig kiadott játékok közül az RBR az abszolút rallyszimulátor, de lehet, hogy egyszer lesz helyette egy új, amihez képest már csak árkádnak számít majd.

A fogalomvita tipikus esete: az "árkád" jelleg nem modellezési minőség, hanem dizájn kérdése elvileg. Ezért nem tetszett az RBR "árkádosítása" az előbbi hozzászólásodban sem. A "tudomány jelenlegi állását" tükröző szimulátor szvsz by definition mindig szimulátor marad, lásd pl. GPL, maximum régi, egyszerű, túlhaladott.
(Az olyan versenyzők, mint a Colin1 vagy az NFS1 kicsit szürke területre tévedtek - azokat mostani megítélésükben inkább az utódjaik szorítják be az árkád kategóriába)

brutal
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: brutal » 2006 pén. szept. 01 13:02

Falcon77 @ 2006 Pént. Szept. 01 12:44 írta:A fogalomvita tipikus esete: az "árkád" jelleg nem modellezési minőség, hanem dizájn kérdése elvileg. Ezért nem tetszett az RBR "árkádosítása" az előbbi hozzászólásodban sem. A "tudomány jelenlegi állását" tükröző szimulátor szvsz by definition mindig szimulátor marad, lásd pl. GPL, maximum régi, egyszerű, túlhaladott.
(Az olyan versenyzők, mint a Colin1 vagy az NFS1 kicsit szürke területre tévedtek - azokat mostani megítélésükben inkább az utódjaik szorítják be az árkád kategóriába)
Én nem ezt írtam volna? :)
Na persze az árkád kifejezés, csak egy megszokás, de ha valaki ezt mondja, akkor mindenki tudja, hogy mire gondol.
Általában az árkád annyit tesz, hogy valóságostól eltérő.
A Colinra azt mondjuk, hogy légpárna szimulátor, de a Segarallyhoz képest még az is szimulátornak számít.
Brutal
Dimension Technics

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2006 pén. szept. 01 13:45

brutal @ Pént. Szept. 01, 2006 1:02 pm írta:Én nem ezt írtam volna? :)
Na persze az árkád kifejezés, csak egy megszokás, de ha valaki ezt mondja, akkor mindenki tudja, hogy mire gondol.
Általában az árkád annyit tesz, hogy valóságostól eltérő.
Mondom én, hogy fogalomvita :D
Azért én maradnék a saját meghatározásomnál -
Árkád (stílusú) az a program, ami a rendelkezésre álló információ és modellezési teljesítmény ellenére sem akart élethű lenni ;)

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 pén. szept. 01 19:25

Falcon77 @ Pént. Szept. 1 14:45 írta:Mondom én, hogy fogalomvita :D
Árkád (stílusú) az a program, ami a rendelkezésre álló információ és modellezési teljesítmény ellenére sem akart élethű lenni ;)
Az árkád jelentése boltív, vagyis a girland tükörképe. Akinek írására ez jellemző, feltehetően sündisznóállást vesz fel. Ha alkalmazkodik, az nem önkéntelen, hanem egy eltanult viselkedésforma. Tartózkodó, sőt bizalmatlan. Környezetéhez rosszul alkalmazkodik, vagy el akar rejteni valamit. Zárkózott típusú jellem, igen elővigyázatos és meggondolt mindennel szemben. Inkább konzervatív és távolságtartó, sok esetben számító. Nagyon bizalmatlan az idegenekkel.
Szia!

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 pén. szept. 01 19:32

Falcon77 @ Pént. Szept. 1 14:45 írta:Mondom én, hogy fogalomvita :D
Az árkád jelentése boltív, vagyis a girland tükörképe. Akinek írására ez jellemző, feltehetően sündisznóállást vesz fel. Ha alkalmazkodik, az nem önkéntelen, hanem egy eltanult viselkedésforma. Tartózkodó, sőt bizalmatlan. Környezetéhez rosszul alkalmazkodik, vagy el akar rejteni valamit. Zárkózott típusú jellem, igen elővigyázatos és meggondolt mindennel szemben. Inkább konzervatív és távolságtartó, sok esetben számító. Nagyon bizalmatlan az idegenekkel.
Szia!

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 szer. feb. 14 22:04

mivel ki akartam próbálni a H-váltót ezzel is, néhány napja rákattantam az online demózásra, és mitagadás nagyon tetszik - persze ha jó a társaság. ugyan csak 2x2 pálya van, és csúnyább is, mint a GTR, viszont nincs gond a hamachival. ha valakinek lenne kedve körözgetni, szóljon itt, vagy privben, oszt kenünk egy kevés gumit az aszfaltra! :rally:
Kép

Dr!ftMan
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dr!ftMan » 2007 szomb. feb. 17 13:18

Nekem is ez a kedvenc szimulátorom (az RBR-en kívül). Én szívesen csatlakozok a Hamachi-s Drifthez. Már nyár óta gyakorlom :D :rally2:

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 szomb. feb. 17 20:03

Dr!ftMan @ Szomb. Feb. 17, 2007 1:18 pm írta:Nekem is ez a kedvenc szimulátorom (az RBR-en kívül). Én szívesen csatlakozok a Hamachi-s Drifthez. Már nyár óta gyakorlom :D :rally2:
ööö...a hamachi a GTR-hez kell, hogy tudjak a neten játszani, az LFS-nél ilyen trükközés nem szükséges, fellépek egy demo szerverre, oszt jónapot.
ha szoktad használni az MSN-t legközelebb megkereslek, ha megyek!

"Én két ülést szeretek igazán. A kagylóülést és a közösülést."

:nevet2: :up:
Kép

Dr!ftMan
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dr!ftMan » 2007 szomb. feb. 17 22:22

Kösze @ 2007 Szomb. Feb. 17 20:03 írta:ööö...a hamachi a GTR-hez kell, hogy tudjak a neten játszani, az LFS-nél ilyen trükközés nem szükséges, fellépek egy demo szerverre, oszt jónapot.
ha szoktad használni az MSN-t legközelebb megkereslek, ha megyek!

"Én két ülést szeretek igazán. A kagylóülést és a közösülést."

:nevet2: :up:
Az LFS-nél azért jó a Hamachi, mert nem csak a demó verzió pályáin lehet menni. Úgyhogy...
Természetesen használom az MSN-emet.

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 szomb. feb. 17 23:52

Dr!ftMan @ Szomb. Feb. 17, 2007 10:22 pm írta:Az LFS-nél azért jó a Hamachi, mert nem csak a demó verzió pályáin lehet menni. Úgyhogy...
Természetesen használom az MSN-emet.
höhö d3 erről még elbeszélgetünk :D
Kép

Pataki Bálint
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pataki Bálint » 2007 vas. feb. 25 20:09

Azt hogy lehet hogy összes autó és összes pálya és neten is játszatsz???? Nekem csak autók és pályák vannak.

Dr!ftMan
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dr!ftMan » 2007 csüt. márc. 01 14:45

Pataki Bálint @ 2007 Vas. Feb. 25 20:09 írta:Azt hogy lehet hogy összes autó és összes pálya és neten is játszatsz???? Nekem csak autók és pályák vannak.
Hamachival természetesen igen, de az végülis egy helyi hálózatot csinál, tehát nem választhatsz HOST-ok közül.

Dr!ftMan
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dr!ftMan » 2007 vas. márc. 25 01:29

Csináltam magamról egy LFS-es képet. Íme: Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 szomb. dec. 08 12:37

Valaki nem tud segíteni hogyan tudnám elérhetővé tenni az S2-ben az autókat és pályákat?
Nagyon megköszönném.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Tommy78
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » 2007 csüt. dec. 13 14:54

rallyfenegyerek @ Szomb. Dec. 08, 2007 12:37 pm írta:Valaki nem tud segíteni hogyan tudnám elérhetővé tenni az S2-ben az autókat és pályákat?
Nagyon megköszönném.
De, meg kell venni a játékot. Szerintem simán megéri a pénzét. Naponta több száz szerveren vannak versenyek, jó mondjuk azok csak inkább autózgatások, de vannak jó kis bajnokságok. Egyszer kell csak megvenni, és onnantól csak frissítgetni kell, mert mindig fejlesztenek, újítanak rajta valamit.

zolus
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: zolus » 2007 csüt. dec. 13 15:45

rallyfenegyerek @ 2007 Szomb. Dec. 08 12:37 írta:Valaki nem tud segíteni hogyan tudnám elérhetővé tenni az S2-ben az autókat és pályákat?
Nagyon megköszönném.
S2 V-hez van unlockerem, újabb verzióhoz nem tudom hogy létezik-e, mostanában nem kerestem. Ha meg tudod szerezni az S2 V LFS-t, szívesen elküldöm emilben. Persze csak offline működik így.
"When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen a Le Mans című filmben

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 csüt. dec. 13 16:59

zolus @ 2007 Csüt. Dec. 13 15:45 írta:S2 V-hez van unlockerem, újabb verzióhoz nem tudom hogy létezik-e, mostanában nem kerestem. Ha meg tudod szerezni az S2 V LFS-t, szívesen elküldöm emilben. Persze csak offline működik így.
Már megszereztem, de köszike.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 vas. dec. 30 15:34

Az LFS 2 ben van olyan hogy kopik a gumi? mert mentem vagy 3 kört és a végére már alig tudtam irányítani annyira csúszott, előtte azért lapoltam vele bőven.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 vas. dec. 30 15:36

rallyfenegyerek @ Vas. Dec. 30, 2007 3:34 pm írta:Az LFS 2 ben van olyan hogy kopik a gumi? mert mentem vagy 3 kört és a végére már alig tudtam irányítani annyira csúszott, előtte azért lapoltam vele bőven.
tapasztalataim szerint igen, és defekt is van
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 vas. dec. 30 15:54

csery @ 2007 Vas. Dec. 30 15:36 írta:tapasztalataim szerint igen, és defekt is van
köszi akkor lehet az volt.:)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 vas. dec. 30 16:27

rallyfenegyerek @ Vas. Dec. 30, 2007 3:54 pm írta:köszi akkor lehet az volt.:)
Valamék gombbal fel lehet hozni a gumi kopását is. És ha ott már fekete akkor tuti kidurrant. Egyébkéntha kidurrant nehezen tudol menni vele, sztem csak nagyon elkoptak. Egyébként meg látszik is a defekt(a gumi felület lötyög a kereken)
söt ha puhára veszed a gumit vagy a felfujod keményre azt is lehet látni szemmel a különbséget. Ajánlom figyelmedbe ezt a két prostituált jó vidit.

http://don.vn.cz/s2/vids/slowmotion_tyres.avi
http://don.vn.cz/s2/vids/slowmotion_tyres2.avi
Kép

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2007 vas. dec. 30 16:28

atiwrc @ Vas. Dec. 30, 2007 4:27 pm írta:Valamék gombbal fel lehet hozni a gumi kopását is. És ha ott már fekete akkor tuti kidurrant. Egyébkéntha kidurrant nehezen tudol menni vele, sztem csak nagyon elkoptak. Egyébként meg látszik is a defekt(a gumi felület lötyög a kereken)
söt ha puhára veszed a gumit vagy a felfujod keményre azt is lehet látni szemmel a különbséget. Ajánlom figyelmedbe ezt a két prostituált jó vidit.

F9, talán...
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 vas. dec. 30 19:11

atiwrc @ 2007 Vas. Dec. 30 16:27 írta:Valamék gombbal fel lehet hozni a gumi kopását is. És ha ott már fekete akkor tuti kidurrant. Egyébkéntha kidurrant nehezen tudol menni vele, sztem csak nagyon elkoptak. Egyébként meg látszik is a defekt(a gumi felület lötyög a kereken)

Köszi Ati. :respect:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 vas. dec. 30 19:12

csery @ 2007 Vas. Dec. 30 16:28 írta:F9, talán...
Kipróbáljuk.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése