Sebastian Loeb Rally

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Sebastian Loeb Rally

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 csüt. dec. 24 14:30

HELL DIGITAL RALLY TEAM

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Re: Sebastian Loeb Rally

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 hétf. dec. 28 18:19

rallyfenegyerek írta:folyt.

https://www.youtube.com/watch?v=xlO_1rVjLII
Ez nekem személy szerint nagyon nem tetszik... a Dirt Rallynak sokkal jobb a fílingje ránézésre is...
Sajnos egyikkel sem tudtam még játszani!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 hétf. dec. 28 20:15

Finkoo[HUN] írta:
rallyfenegyerek írta:folyt.

https://www.youtube.com/watch?v=xlO_1rVjLII
Ez nekem személy szerint nagyon nem tetszik... a Dirt Rallynak sokkal jobb a fílingje ránézésre is...
Sajnos egyikkel sem tudtam még játszani!
Pályák nem tűnnek rossznak.
Dirt Rally valóban jobb, én is nyomom azzal.

https://www.youtube.com/watch?v=PlXOtYFQmSY

Simán veri a Dirt :)

Pályák sztem nem rosszak.

https://www.youtube.com/watch?v=MkE-WXwzlNE

Hang az valami borzalmas.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 hétf. dec. 28 20:51

Dirt3-at és WRC4-et próbáltad?

És a wrc5-öt?
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 kedd dec. 29 12:37

atiwrc írta:Dirt3-at és WRC4-et próbáltad?

És a wrc5-öt?
WRC4 meg dirt 3 igen

WRC5 nem.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd dec. 29 12:49

rallyfenegyerek írta:
atiwrc írta:Dirt3-at és WRC4-et próbáltad?

És a wrc5-öt?
WRC4 meg dirt 3 igen

WRC5 nem.
Akkor egy pár mondatos összehasonlítást(fizika, grafika, hang, gépigény, menü, kezelés) tudnál mondani ílyen tekintetben:

Wrc4 vs. Sebastian Loeb Rally

Dirt3 vs Dirt Rally
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 kedd dec. 29 18:22

WRC4 és a Dirt3

Inkább arcade mint szimulátor, grafika mind a kettőnél nem rossz, de a hangok az nagyon gyenge.

Dirt Rally ami hasonló mint egy szomulátor, de nem egy rfactor fizika.
Nagyon igényes pályák és hangok, jelenleg a legjobb rally-s játék ami új grafikai motorral megy.
Loeb Rally Evo-t nem tudom még mert csak demo van Xboxra.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd dec. 29 19:21

rallyfenegyerek írta:WRC4 és a Dirt3

Inkább arcade mint szimulátor, grafika mind a kettőnél nem rossz, de a hangok az nagyon gyenge.

Nagyon igényes pályák és hangok, jelenleg a legjobb rally-s játék ami új grafikai motorral megy.
Azt hittem 24én jött a demo pc-re is SLRE-ből.

Direkt nem akartam a két game között párhuzamot vonni, úgy gondoltam a codies-t és a milestone játékait hasonlítsd össze páronként(wrc4vs loeb, dirt3 vs dirt rally).

Grafika wrc4 nél szerintem nem volt valami szép, dirt viszont igen. Hangokban a wrc4 pocsék, dirt jó, bár nem mindegyik.

Videók alapján a dirtrally talán fejlődött picit hangban a dirt3 hoz képest, de kicsit olyan érzésem van, mintha csak rátoltak volna 1-2 efektet. Alapjában jó volt szerintem a hang dirt3-ba olyan vérbeli versenyautós, de nem az adott autó rendes hangja, pl a delta nagyon nem illet hozzá.

Még 1 kérdés mindenhol azt olvastam, hogy azon panaszkodnak, hogy hetek óta játszanak de el-el dobják még mindig a szakaszokon. Tényleg ennyire kezelhetetlen, egy RBR-hez szokott embernek is?
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 szer. dec. 30 20:17

atiwrc írta:
rallyfenegyerek írta:WRC4 és a Dirt3

Azt hittem 24én jött a demo pc-re is SLRE-ből.

Direkt nem akartam a két game között párhuzamot vonni, úgy gondoltam a codies-t és a milestone játékait hasonlítsd össze páronként(wrc4vs loeb, dirt3 vs dirt rally).

Grafika wrc4 nél szerintem nem volt valami szép, dirt viszont igen. Hangokban a wrc4 pocsék, dirt jó, bár nem mindegyik.

Videók alapján a dirtrally talán fejlődött picit hangban a dirt3 hoz képest, de kicsit olyan érzésem van, mintha csak rátoltak volna 1-2 efektet. Alapjában jó volt szerintem a hang dirt3-ba olyan vérbeli versenyautós, de nem az adott autó rendes hangja, pl a delta nagyon nem illet hozzá.

Még 1 kérdés mindenhol azt olvastam, hogy azon panaszkodnak, hogy hetek óta játszanak de el-el dobják még mindig a szakaszokon. Tényleg ennyire kezelhetetlen, egy RBR-hez szokott embernek is?
Aki ment RBR-el, meg rfactor annak nem nehéz menni sztem, igaz ez csak a saját véleményem és tesztjeim alapján állítom.
Nekem nem volt nehéz megszokni már első próbára sem, főleg hogy most az új gép már viszi is :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2016 vas. jan. 03 18:46

Remélem valamit meg is fogadnak a tanácsaiból. :cool2:

https://www.youtube.com/watch?v=vXlMgdhMBIk
HELL DIGITAL RALLY TEAM

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2016 csüt. jan. 21 15:26

Van PC demo

Momo-val nem nagyon akar müködni :omg:
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. jan. 21 16:11

lacka6 írta:Van PC demo

A wrc1,2,3,4 ment? A wingmanomat az sem látta....
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. jan. 21 19:47

lacka6 írta:Van PC demo

És vélemény?

Ezt olvastam most....

"
I played the SLRE demo and I must say some arguments:
- Graphics are standard for Milestone (nothing interesting) and have very awful reflections on everything.
- Sounds. I think they recorded on some low budget smartphone and repeated to all cars with some minor changes.
- Physics is the weakest in this game, I tried and car is just floating like hoverboat. I don't also saw any difference between gravel or asphalt or snow.
- Tried with old logitech wheel and don't worked (I ...cant even configure buttons) while in DiRT Rally i just plug and play.

I must admit that the scenery and car models looks very good (for me)
I want to warn people from this game......
"
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2016 pén. jan. 22 16:38

Nos kipróbáltam a demot, a steamről töltöttem le és míg telepítette elmentem wc-re biztos ami biztos alapon, amikor visszatértem épp jókor már indítottam is.
És akkor fogadott egy valami amire azt hittem hogy a wc-n hagytam, kormány G27 a controlsba a következő lehetőségek vannak keyboard illetve Wheel, rámentem a másodikra és mikor állítottam volna be akkor az ég világon semmit nem reagál, van olyan, hogy automata beállítás megnyomtam és szépen be is állította magának a nagy büdös semmit!
Nem akadok fenn apróságokon nyomok egy test driveot, autó mi lenne más mint régi kedvence Loebnek egy Polo WRC.... na nyomom a pedálokat persze semmi reakció, gombokat próbálom és elindult a kormányon levő bal felső gombra, kis keresgélés után a jobb felső (logikusan) a fék is meglett!!
Szuper jó volt mind a 2 perc amit így elbohóckodtam!!!!! Valami isten király a fizika kb mint a Schumi féle gokart játékban, kb ugyan az a kategória!
Kormányt 90 fokban lehet balra illetve jobbra tekerni, pont mint a valóságban! kitekertem jobbra nyomtam féket majd gázt majd féket majd esc-et mikor sehogy se akart megcsúszni!!

Köszönöm ennyi nekem elég is volt! Hozzáteszem minden segítséget kikapcsolva próbáltam ki!
Csak a legmazoistábbaknak ajánlom kipróbálásra! :fear:

Én hülye előbb kellett volna megnéznem a videót!! :omg:
https://www.youtube.com/watch?v=QfsG7dfLFdc
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 pén. jan. 22 17:53

Írtok itt minden félét, de próbáltátok ti a Milestone korábbi játékait?? WRC 1-4

Ezek abba is pocsékak voltak. A kérdés, hogy fejlődött e valamit. A kormánygondokra biztos jön majd patch.

Ha másra nem, legalább arra jó, hogy van pár modell, ami eddig ilyen részletességgel nem volt egy játékban sem. Saxo kit-car és S1600, Toyota GT86 CS-R3, ezeket ebből ki tudjuk venni.
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2016 pén. jan. 22 18:20

Tibi írta:Írtok itt minden félét, de próbáltátok ti a Milestone korábbi játékait?? WRC 1-4

Ezek abba is pocsékak voltak. A kérdés, hogy fejlődött e valamit. A kormánygondokra biztos jön majd patch.

Ha másra nem, legalább arra jó, hogy van pár modell, ami eddig ilyen részletességgel nem volt egy játékban sem. Saxo kit-car és S1600, Toyota GT86 CS-R3, ezeket ebből ki tudjuk venni.

Screamer Rally?? :D
Itt nem a kormánygondokról van szó, az autó fizikája kb egy telefonos játékéval megegyező, én nem is értem Loeb mit tudott pofázni annyit erről a videókba, ez pocsék!!
Ebben a korban ahol Loeb seggébe is feldughatnak egy szenzort, hogy milyen erőhatások érik vezetés közben, kiadnak egy játékot aminek a fizikához semmi köze sincsen, de még távolról sem!!
Ennyire szarnak a fizikára? Úgy is megveszik mert Loeb mutatja be? majd a 6 évesek ellesznek vele otthon jó lesz nekik??
Ehhez, hogy adhatta a nevét egy 9X-es Világbajnok?? Ezt csak én érzem égőnek?? :rolleyes:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 pén. jan. 22 22:11

Nem vesztegetek rá mert szót sem érdemel, ígyis 800MB minusszal zártam a c-men az egész próbálgatást ezzel a vacakkal..
(Nagynehezen 1,4GB feltornázom az üres helyem, erre ennek a fosnak minden szart telepítenie kell.... Most megint 600mb van, egy normális filmet nem lehet végig nézni így online lapról.)

A hameről ennyit:
:reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio: :reklamacio:
:omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:
:bolond: :bolond: :bolond: :bolond:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szomb. jan. 23 08:59

Kicsit lenyugodva a tegnap esti bosszankodásom :rolleyes: :

Letöltöm Steamről, ha már a k.b.szott demót is onnan kell letölteni.
Lejött steam bezár mert lehet nektek nem fontos de nekem az a 100MB memória is sokat számít, pedig a 4GB-t annyira nem érzem kevésnek.... Indítanám meglepődve látom van x64-es exe is, sajnos mindkettő valami dll-t hiányolt. Gondoltam hátha a steam a kínja, megpróbálom onnan elindítani. Rányomok a playre, erre kiírja(ha jól emlékszem nem kérdezte hogy engedem-e neki), hogy telepít valami microsoft VC redist package vagy valami hasonlót. Reméltem hogy más hasonló cuccal nem fog összeakadni. De hogy a 5 pontból álló telepítés közben az 5 pontnál állva egyszer csak átírta a nevet a redist packageről diretctX telepítésére....(Csak reméltem hogy más gamet nem csesz el, ugyanis valami 2010es directx telepítő fájlok voltam az SLRE mappájában, aminél tuti van már frissebb felrakva.....)
Végre befejezte, mondom akkor steam bezár indítom az exet, erre kiírja futni a kell a steam kliensnek, na b.meg. Ok elínditom a steamet (had egye a memóriát) és úgy próbáltam az exet de az sem volt elég neki, muszáj abban a vacakban rányomni a playre....

Már ez is hosszúnak tűnik, de az igazi bosszúság csak most kezdődött. Elinditom a gamet, videón nem enged tul lépni már ott gyanús volt, bejön a kezdőkép(az egyébként mi a bánatnak kell, nem csak pcre, xbox vagy ps-re) és ott megálltunk. Nem fagyott meg de sehova sem ment akármit nyomtam, usb-s billt lehúztam hogy csak a laptopomon üssem szét a gombokat, de semmi.
Tibinek jött az ötlete, hogy dugjam rá a kormányt(logitech wingman), mondom neki hülye vagy te dfp meg g25öket se látja normálisan. Rádugtam , game újra indít végi nyomkodom a gombokat rajta de sehova nem ment utána sem. Rávágtam az enterre dühömben erre tovább lépett.... :think: :bolond:

Ha van telepítve valami a jatékvezérlőkbe, akkor nem hajlandó tovább menni addig amíg azt nem érzékeli csatlakoztatva????

Már a menü szaggatott, felfelé a gázra lépve ment a menüben, néha...Lefelé a le nyillal nagy nehezen.... Beállítom a billt aztán go a tesztpálya. kb 15-20 fpsel kifordultam abból a boxból, amint ki értem a murvás placra olyan diafilm fogadott amilyet már régen nem láttam! Nagy nehez kiléptem.

Közeped grafikáról minden le 0ára, 640x480, menüben lenyomkodtam minden kijelzőt, go a tesztpályára. Billet elfelejtettem beállítani ismét, (mert nem képes megjegyezni), de tudtam hogy az e,w a gáz fék, a kanyarodást meg majd meg találom :D, de az e-re nem volt hajlandó elindulni, holott arra volt beállítva. Megint altf4, felfelé nem tudok menni a yesre szóval feladatkezelőt kellet elővarázsolni.... Megint start ujra beállít minden, mondom megpróbálom a minivel a másik szakaszt. Első kanyarban annak rendje és módja szerint a nagy szaggatásban, fel a bucka tetejére a kis minivel és fent akadtam. Gomb nincs hogy lerakjon vissza pályára, semmilyen menüt sem lehet felhozni a game közben.

Már csak azért is kipróbáltam a 208ast is hagy lássam hogy néz ki(szerintem az üldöző nézet túlságosan hátul van egyébként.), ezzel kicsit több kanyarig jutottam el de a 10-15 fps-el csak szenvedés volt.

Nem szoktam ilyet csinálni, de ez volt szerintem az első játék ami elindult, de telepítés után 1,5 órával már nem volt a gépemen. Pedig higgyétek el én sokat kipróbálok és több esélyt is adok a gameknek de ennek nem lehetett.....

Fizikáról nem tudok mit mondani a szaggatás miatt. Grafika talán javult egy kicsit, szebbek talán a fényviszonyok + mozognak a fák, bár ilyen vastag fák szerintem ennyire nem mozognak (télen levél nélkül). Hang talán egy picit másabb lett de nem sokat.

És minden ami változott nem magyarázza azt, hogy mitől lett ilyen a gépigénye....
(Két video kártyám van, az integrálttal szokta így futni a gamek, ha véletlen nem kapcsolom be hogy az nvidiat használja. Itt rádobtam az exere de eleve a steamből futtava már a setup menüben felismerte és az nvidiát akarta használni.)
Már 4 éves a gépem( pontosabban laptopom), nem várok tőle csodákat, de ha egy mafia2 meg még a medium grafikán is szépnek mondható dirt3, AC, + az RF2-t képes futtatni úgy hogy ne szaggasson és még szép is legyen, akkor úgy gondolom az SLRE-el igen nagy optimalizálási gondok vannak.

A Milestone eddigi wrc játékaival azért el tudtam szórakozni, és a maga szintjén a sok hiba ellenére egy összetett játék képét adták, de ezt a valamit jobb lett volna ha ki sem. Sem a rally-s társadalom, sem Loeb nem méltó ehhez a "valami amire azt hittem hogy a wc-n hagytam" :up: .

2016ban hogy lehetne komolyan venni egy olyan céget, aki képes egy kiadott demoba, a readme helyett a motogp14 readmejét belerakni, a pofám égne hónapokig ha ilyet csinálnék egy modom kiadáskor, ezek meg pénzt kapnak érte!!

A rossi-s gamet már nagyon várom.....
Kép

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2016 szomb. jan. 23 19:00

Ez a demó használhatatlan, nálam sem megy felfelé a menüben.
És tényleg benne van:

Kód: Egész kijelölése

MotoGP™14 ReadMe File

May 26th, 2014
:omg: :D
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 kedd jan. 26 15:41

:up: óriási lájk!!! :nevet2:
lacka6 írta:Ez a demó használhatatlan, nálam sem megy felfelé a menüben.
És tényleg benne van:

Kód: Egész kijelölése

MotoGP™14 ReadMe File

May 26th, 2014
:omg: :D

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2016 szer. feb. 03 16:56

Próbálta valaki a teljes verziót?
Nálam a futamok közben nem lehet megállítani a játékot és kilépni a főmenübe
Ha leesek a pályáról, és a program nem tesz magától vissza, akkor csak a Alt+F4-el tudok kilépni. De akkor az egész játékból.
Hiába van konfigurálva Respawn és pause gomb.
Vagy én állítok be valamit rosszul?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2016 szer. feb. 03 19:27

vyk írta:Próbálta valaki a teljes verziót?
Nálam a futamok közben nem lehet megállítani a játékot és kilépni a főmenübe
Ha leesek a pályáról, és a program nem tesz magától vissza, akkor csak a Alt+F4-el tudok kilépni. De akkor az egész játékból.
Hiába van konfigurálva Respawn és pause gomb.
Vagy én állítok be valamit rosszul?
Nekem is jelentkezett ez a hiba. De egy kalap szar a játék, töröltem is pát óra után.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 szomb. feb. 06 17:18

:up: :nevet2:
Akkor ez egy igen "jól' sikerült játék... nem is invesztálok bele biteket és byteokat...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szomb. feb. 06 17:50

Finkoo[HUN] írta::up: :nevet2:
Akkor ez egy igen "jól' sikerült játék... nem is invesztálok bele biteket és byteokat...
Csiklámpás saxo miatt én még megfontolom :)
A kereklámpás nem igen szebb mint az rbr-es.
Kép

Válasz küldése