Rally Trophy

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Rally Trophy

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szer. feb. 08 10:46

Játszottatok ti ezzel? Nekem a korábbi gépemen fennvolt, de állandóan akadt és ezért kötöttem ki akkor a Colin 2.0 mellett.

Szerintem a Rally Trophy az RBR előtti első igazi rally szim volt. Akkori szinten szép grafikával, de szerintem ma is megállja a helyét.

Véleményeket várok. ;)
Johnnie Walker Racing Team
Škoda Fabia S2000 Evo2

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 szer. feb. 08 10:49

Sztem is baromi jó volt bár soha nem játszottam vele, és nemis láttam :Đ de a vízhangok meggyőztek róla hogy jó. 1x újságmelléklet volt, de nem tudtam megvenni az újságot. Kár pedig szívesen kipróbáltam volna :( :sir4:

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szer. feb. 08 10:57

illegal_alien írta:Sztem is baromi jó volt bár soha nem játszottam vele, és nemis láttam :Đ de a vízhangok meggyőztek róla hogy jó. 1x újságmelléklet volt, de nem tudtam megvenni az újságot. Kár pedig szívesen kipróbáltam volna :( :sir4:
Nekem asszem megvan, kicsit kitakarítom a C-t és felteszem. G-bornak postán küldtem el az RBR dvd-t, neked kell a Rally Trophy? :)
Škoda Fabia S2000 Evo2

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 szer. feb. 08 11:08

Velner Viktor írta:
illegal_alien írta:Sztem is baromi jó volt bár soha nem játszottam vele, és nemis láttam :Đ de a vízhangok meggyőztek róla hogy jó. 1x újságmelléklet volt, de nem tudtam megvenni az újságot. Kár pedig szívesen kipróbáltam volna :( :sir4:
Nekem asszem megvan, kicsit kitakarítom a C-t és felteszem. G-bornak postán küldtem el az RBR dvd-t, neked kell a Rally Trophy? :)
hálám örökké üldözne :respect3: de előszőr megnézem egy torrenten, hátha van ne kelljen fölösleges bonyodalmakba sodródnod ;)

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szer. feb. 08 11:13

Küldött egy olyan buborékos fóliás csomagban még egy olyat, volt benne egy dvd, én ráírtam és küldtem tovább. Egyszerű és nem kavarta el a posta sem. :)
Škoda Fabia S2000 Evo2

Petter
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Petter » 2006 szer. feb. 08 11:47

Szerény véleményem szerint, a mai napig nem készült olyan progi, amiben ennyire jó fényefektek vannak. A vilámlás, de főleg a nappal szembe autózás. Nekem csak a villámlásnál akadt egy picit, meg kicsit furcsán kezelte a kormányt. Egyébként pont néztem, hogy ZModeler-esek benne a kocsik. Nem értek hozzá, de nem lehetne valahogy átkonvertálni őket az RBR-be?

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szer. feb. 08 14:55

Petter írta:Szerény véleményem szerint, a mai napig nem készült olyan progi, amiben ennyire jó fényefektek vannak. A vilámlás, de főleg a nappal szembe autózás. Nekem csak a villámlásnál akadt egy picit, meg kicsit furcsán kezelte a kormányt. Egyébként pont néztem, hogy ZModeler-esek benne a kocsik. Nem értek hozzá, de nem lehetne valahogy átkonvertálni őket az RBR-be?
Ha jól emlékszem akkor a 4. orosz pálya volt olyan hogy mindig a nappal szembe kellett menni. Azt tényleg zseniálisnak oldották meg. :up:

A BH-n már szó volt ilyen konvertálós dologról, de nem tudom mire jutottak végül. :think:
Škoda Fabia S2000 Evo2

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szer. feb. 08 15:44

Megvan a cd. :jump:
Egész nap azon filóztam hogy hol lehet, de meglett... :)
Škoda Fabia S2000 Evo2

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szer. feb. 08 16:20

Most fülig ér a szám. :)

Megoldottam hogy legyen gáz meg fék is mert ugye én combined módban használom, és eddig nem volt... :nevet2: :nevet2: :nevet2:
Škoda Fabia S2000 Evo2

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 csüt. feb. 09 18:24

Tegnap este leültem és elkezdtem a bajnokságot haladó módban, és azt kell mondjam hogy úgy atomkönnyű. Egy versenyen vagyok túl, 6 gyorsból 6-ot nyertem, ha meglesz az összes pálya akkor kipróbálom a legnehezebbet, hátha az durvább, úgy emlékszem a régebbi leírásokból hogy nagy a lépcső a 2 nehézség között. Remélem így lesz. :)
Škoda Fabia S2000 Evo2

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2006 csüt. feb. 09 21:01

Arról beszéltek amiben a Stohl András navigál? Mert az nekem megvan aszem Gamestaros. Nem kell póstázni, ha érdekel privet küldjön akinek kell, szétszedve, csomagolva felteszem valahova. Csak azt nem tudom igy indul e , nincs e másolásvédelem, de megpróbálni meglehet.

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 csüt. feb. 09 21:25

rbalint írta:Arról beszéltek amiben a Stohl András navigál? Mert az nekem megvan aszem Gamestaros. Nem kell póstázni, ha érdekel privet küldjön akinek kell, szétszedve, csomagolva felteszem valahova. Csak azt nem tudom igy indul e , nincs e másolásvédelem, de megpróbálni meglehet.
Nekem szerencsére az angol másolt verzió van meg, ezért nem Mr. ValóVilág osztja az észt. Bár etapon jókat tudék beszélgetni vele az ittas vezetésről... :nevet2:

Ha valakinek kell dc-kód akkor adok.
Škoda Fabia S2000 Evo2

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 szer. feb. 15 14:21

Na beszereztem a gémet. 7végén kipróbálom . . . :think: de rég is volt amikor utóljára új rally gémet próbáltam ki. . . talán az rbr volt az ucssó.

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szer. feb. 15 14:55

illegal_alien írta:Na beszereztem a gémet. 7végén kipróbálom . . . :think: de rég is volt amikor utóljára új rally gémet próbáltam ki. . . talán az rbr volt az ucssó.
Próbáld ki 100%-os feedback-el, nekem majdnem leszedte az aszfaétról a kormány saját magát. Én kapaszokodtam, és okos enged szamár szenved... :D
Škoda Fabia S2000 Evo2

Nagy Attila
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » 2006 vas. feb. 19 19:30

Belebeszélek kicsit én is. Azt hiszem nagyon szép kis játék volt a maga idejében, toltam is elég sokat vele, a grafika tényleg nagyon jó volt, szép csak kevés pálya volt. Az irányitás hagyott némi kivánni valót, de a Colintól jobb volt. Azt hiszem az RBR a csúcs, és nincs semmi készülőben ami letaszithatná, bár ha igy fejleszgetik akkor nekem még sokáig jó lesz. A Rally Masters-t is évekig nyomtam. RBR előtt az volt a csúcs, és még ha grafikát nem kritizáljuk ma is jó játék lenne.
RBRChamp 2007 A8 egyéni 2. hely, csapat 1. hely, 2008 egyéni 3. hely, csapat 1. hely
I. Lada 2107 Kupa egyéni és csapat 1. hely
II. Lada 2107 Kupa egyéni 2. hely, csapat 1. hely
IV. Lada 2107 Kupa csapat 1. hely

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 vas. feb. 19 20:09

Nagy Attila írta:Belebeszélek kicsit én is. Azt hiszem nagyon szép kis játék volt a maga idejében, toltam is elég sokat vele, a grafika tényleg nagyon jó volt, szép csak kevés pálya volt. Az irányitás hagyott némi kivánni valót, de a Colintól jobb volt. Azt hiszem az RBR a csúcs, és nincs semmi készülőben ami letaszithatná, bár ha igy fejleszgetik akkor nekem még sokáig jó lesz. A Rally Masters-t is évekig nyomtam. RBR előtt az volt a csúcs, és még ha grafikát nem kritizáljuk ma is jó játék lenne.
Egyetértek, a maga korában a Rally Trophy tényleg nehéz volt, de most ha játszok vele van néhány szitu ahol RBR-ben már borult volna, itt meg semmi nem történik.
Škoda Fabia S2000 Evo2

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 szomb. ápr. 29 14:29

Nem műxik a kormánnyal, csak billel :sir2: Miért van ez?

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 szomb. ápr. 29 14:37

illegal_alien @ Szomb. Ápr. 29, 2006 3:29 pm írta:Nem műxik a kormánnyal, csak billel :sir2: Miért van ez?
Ez biztos júzerhiba, nálam megy kormánnyal. :nemtom:
Škoda Fabia S2000 Evo2

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 vas. ápr. 30 12:44

Velner Viktor @ Szomb. Ápr. 29, 2006 15:37 írta:Ez biztos júzerhiba, nálam megy kormánnyal. :nemtom:
nembiztos, de már nálam is ;)

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 kedd máj. 02 13:30

Nekem még az a bajom, hogy ez a kocsi nem akar felborulni, vagyis nagyon nehezen :eek: Amúgy jó gém, de börnsz után nagyok az ember elvárásai, de tényleg nagyon jó játék :up:

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 kedd máj. 02 13:39

illegal_alien @ Kedd. Máj. 02, 2006 2:30 pm írta:Nekem még az a bajom, hogy ez a kocsi nem akar felborulni, vagyis nagyon nehezen :eek: Amúgy jó gém, de börnsz után nagyok az ember elvárásai, de tényleg nagyon jó játék :up:
A saját korában tényleg nehéz volt, de nem akarnak borulni a verdák ez igaz. :yes:
Škoda Fabia S2000 Evo2

Jenck Galatz
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Jenck Galatz » 2006 szomb. júl. 01 11:37

Nagy Attila @ Vas. Feb. 19, 2006 8:30 pm írta:Belebeszélek kicsit én is. Azt hiszem nagyon szép kis játék volt a maga idejében, toltam is elég sokat vele, a grafika tényleg nagyon jó volt, szép csak kevés pálya volt. Az irányitás hagyott némi kivánni valót, de a Colintól jobb volt. Azt hiszem az RBR a csúcs, és nincs semmi készülőben ami letaszithatná, bár ha igy fejleszgetik akkor nekem még sokáig jó lesz. A Rally Masters-t is évekig nyomtam. RBR előtt az volt a csúcs, és még ha grafikát nem kritizáljuk ma is jó játék lenne.
Akar en is ezt irhattam volna .... ;)
A rally Masters az mindig a szivembe marad !!!!
Kép

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2006 vas. dec. 17 11:01

Feltettem a játékot és nekem negyon bejön!
Jó-jó egyszerű(bb), nem olyan realisztikus, mint az RBR, de nagyon élvezhető kis játék! A műszerfel még jobb is, mint az RBR-ben sztem! :)
most töltöm a wrc-mod-ot, remélem jó lesz! Nincs valami track unlocker?

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2006 vas. dec. 17 11:16

milano @ Vas. Dec. 17, 2006 11:01 am írta:Feltettem a játékot és nekem negyon bejön!
Jó-jó egyszerű(bb), nem olyan realisztikus, mint az RBR, de nagyon élvezhető kis játék! A műszerfel még jobb is, mint az RBR-ben sztem! :)
most töltöm a wrc-mod-ot, remélem jó lesz! Nincs valami track unlocker?
Névnek ezt írd be: KALJAKOPPA
Így engedélyezed az Expert módot, az összes kocsit és az összes pályát.

Amúgy ha ilyen problémád van, http://www.cheatland.hu/
Van egy kis programjuk ami állandóan frissül.
Kép
SALGÓ A.S.E.

milano
[FTRT] Tag

Hozzászólás Szerző: milano » 2006 vas. dec. 17 11:26

Papa_G @ Vas. Dec. 17, 2006 11:16 am írta:Névnek ezt írd be: KALJAKOPPA
Így engedélyezed az Expert módot, az összes kocsit és az összes pályát.

Amúgy ha ilyen problémád van, http://www.cheatland.hu/
Van egy kis programjuk ami állandóan frissül.
Köszi szépen! :respect: :respect: :respect:

Dr!ftMan
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dr!ftMan » 2007 vas. feb. 18 00:10

NEkem is nagy tetszett ez a játék. Csak annyi volt a gond, hogy egy nap alatt kiakasztottam a bajnokságot és nem tudtam multizni. Meg nem ártott volna bele egy kicsit több pálya se :( De a hátsókerekes autók vezetési élménye elfeledtette velem ezeket a hibákat :D

Endre
Vendég

Hozzászólás Szerző: Endre » 2007 csüt. márc. 01 19:19

Van itt valakinek sok türelme és normális sávszéle? :D Nekem megvan a játék, de néhány fájl olvashatatlanná vált. :( Ha tudna valaki segíteni, privátoljon meg legyen oly' jó... Köszi!

Bivaly
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Bivaly » 2007 csüt. márc. 22 07:48

"3,..2,..1,..RAJT!!!!!!!.................Nno!"

Nagy 'Bivaly' Krisztián

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2007 csüt. márc. 22 14:09

Anno nekem 1200-es is volt hozzá azzal csapattam mint egy állat. :)
Jó kis játék volt. A Masters az volt a kedvencem azon nőttem fel meg a Colin 1 és 2.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

twyster
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: twyster » 2007 szomb. okt. 06 08:31

http://www.youtube.com/watch?v=4FiCXh6C ... ed&search= ez az a rally trophy?? :D elég csöves game-nak néz ki :( :P

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2007 szomb. okt. 06 11:58

Jol látom hogy ez meg jani kocsija meg valami uj pálya??

http://www.youtube.com/watch?v=KY2OHidD ... a%20odciek.
Kép

Kezifekes Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kezifekes Laci » 2009 hétf. feb. 09 00:03

Annak idejen en is toltam a gamat. Vegig is nyomtam. Az MK II-es ford nagyon jo volt benne. Folyton elozni akart a hatulja.

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2013 kedd feb. 05 15:11

Kezifekes Laci írta:Annak idejen en is toltam a gamat. Vegig is nyomtam. Az MK II-es ford nagyon jo volt benne. Folyton elozni akart a hatulja.
Én is nyomtam vele sokat és a korábbi rally játékokhoz képest (beleértve a rally masters is) az irányítás volt az ami a legjobban tetszett benne de a látvány része is egyedibb volt mint a korábbi játékok.

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Re: Rally Trophy

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 csüt. feb. 28 08:04

Gondoltam játszok egyet a Rally Trophy-val, rég mentem vele.
Viszont van egy olyan problémám, hogy felraktam az 1.01-es javítást és indításkor "Wrong Disc inserted"-et ír ki. A CD eredeti.
Mit tudok ezzel kezdeni? :think:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 csüt. feb. 28 09:27

CSEKO Arpad írta:Gondoltam játszok egyet a Rally Trophy-val, rég mentem vele.
Viszont van egy olyan problémám, hogy felraktam az 1.01-es javítást és indításkor "Wrong Disc inserted"-et ír ki. A CD eredeti.
Mit tudok ezzel kezdeni? :think:
Keress egy nocd patchet.
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2013 csüt. feb. 28 17:10

atiwrc írta: Keress egy nocd patchet.
Sikerült! ;)

Ezzel a Patch-el tényleg sokkal jobb lett a játék, vagyis az irányítás sokat javult (nehezebb lett)!
Ugye a sima játéknál van egy bizonyos kormányzási szög, ahol az autó megindul. Ezt szépen kijavították, így már még élvezhetőbb a játék! Hú, ha akartok egy jót hátsó kerekessel menni, csakis ezt ajánlom! ;) Főleg így az 1.01-es patch-el! Régen sokat játszottam ezzel, de most egy újabb érzés ezzel a javítással.

A segítség innen jött: A #3-as hozzászólás.
http://www.nogripracing.com/forum/showt ... hp?t=19213
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2017 kedd szept. 05 21:06

Segítséget szeretnék kérni.
Olyan problémám van, hogy amikor a főmenünél kiválasztom a "controller" részt, olyankor egy külön felugró ablaknak kellene megjelenni. Egy villanást látok csak, hogy feljön, de marad a beállítás menünek a képe, és onnantól kezdve nem tudok semmi se csinálni. Csak reset-elni a gépet.
Erre tud valaki megoldást, hogy hogy tudnám előhozni láthatóra azt a "contorller" ablakot? A kormányt szeretném beállítani.
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2017 szer. szept. 06 00:05

CSEKO Arpad írta:Segítséget szeretnék kérni.
Olyan problémám van, hogy amikor a főmenünél kiválasztom a "controller" részt, olyankor egy külön felugró ablaknak kellene megjelenni. Egy villanást látok csak, hogy feljön, de marad a beállítás menünek a képe, és onnantól kezdve nem tudok semmi se csinálni. Csak reset-elni a gépet.
Erre tud valaki megoldást, hogy hogy tudnám előhozni láthatóra azt a "contorller" ablakot? A kormányt szeretném beállítani.
Próbáld meg úgy, hogy miután bevillan. CTRL+ALT+DEL feladatkezelő inditása majd ha ott látod a listában az alkalmazások között, akkor kattints rá, majd az átváltás gombra.

Ha nem megy így akkor valahogy meg kell próbálni ablakban futattni a játékot.

Melyik Win alatt nézed amúgy?
Kép

CSEKO Arpad
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CSEKO Arpad » 2017 csüt. szept. 07 11:42

Tibi írta:
Próbáld meg úgy, hogy miután bevillan. CTRL+ALT+DEL feladatkezelő inditása majd ha ott látod a listában az alkalmazások között, akkor kattints rá, majd az átváltás gombra.

Ha nem megy így akkor valahogy meg kell próbálni ablakban futattni a játékot.

Melyik Win alatt nézed amúgy?
Xp-n van a játék. De közben kipróbáltam egy másik variációt, átállítottam kisebb felbontásba a játékot, úgy már "engedelmeskedett" a külön felbukkanó menü!
Köszönöm a segítőkészséget! :respect:
Kép

Válasz küldése