Dirt3

Mindenféle autó szimulátor topicja van itt.

Moderátor: Moderátor

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Dirt3

Hozzászólás Szerző: Laller » 2010 vas. nov. 14 10:17

Némi bizakodásra adhat okot szerintem a következő cikk és video:

Nemrég az IGN egy fejlesztői videót tettek közzé a jövőben megjelenő Dirt 3-ról. Ebben megtudhatjuk, hogy a játékban visszatérnek a klasszikus Colin McRae Rally stílushoz. A kiadó hozzájutott WRC licenszekhez, és ennek köszönhetően felhasználhatják a hivatalos WRC autókat.
A “házigazda” Ken Block amerikai csillag lesz majd. Tehát úgy néz ki hogy a Dirt 2-vel egyelőre vége az extrém sport irányba elmenő rally-játékoknak. Mindez nem jelenti azt, hogy az amerikai stílus teljesen eltűnik a játékból. Lesz az amerikai kontinensen kedvelt zárt pályás sodródás és ugratás.
A Dirt 3-ban a korábbiaknál részletesebb és változatosabb időjárási körülményeket akarnak szimulálni. Visszatér a jól megszokott hó és jég, valamint lesznek újra éjszakai szakaszok, így helyet kapnak majd finn, norvég és kenyai helyszínek is.
A jelenlegi tervek szerint a játék 2011 április és június között kerülhet a boltokba, pontos megjelenési dátumot sajnos még nem tudunk. A Dirt 3-ban dinamikus időjárás is lesz, hasonlóan az F1 2010-hez, és osztott képernyőben is játszhatunk majd, a fejlesztők ígérete szerint…

Video: http://www.youtube.com/watch?v=wZ0TOjom ... r_embedded

Forrás: www.simracing.hu

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Dirt3

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2010 vas. nov. 14 11:03

Colin Mcrae rally DIRT 3-romba lehet driftelni? alig várom milyen márkáju autok lesznek benne?
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 vas. nov. 14 12:18

1, nem az a neve
2, miért lehetne driftelni?
3, légyszíves ne írj minden topicba mindenféle nyilvánvaló dolgot :( vagy legább picit tagold... vesszők, pontok, nagybetűk gondolatonként... ha meg tudod fogalmazni, szerintem ezt is meg tudod oldani ha kicsit odafigyelsz... mert így baromi idegesítő még elolvasni is :(

jahm és igen, talán többet ígértet, mint a wrc2010... :)
Egészség legyen, meg nyomaték!

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 vas. nov. 14 13:17

jónak tűnik... de nem kell attól félnem, ahogy nézem, hogy el fog menni a gépemen :)
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 hétf. nov. 15 15:02

Ifj. Geringer Zoli írta:jónak tűnik... de nem kell attól félnem, ahogy nézem, hogy el fog menni a gépemen :)
Ebben egyetértünk. :D :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 pén. máj. 20 21:03

Egész tűrhető a hangja, főleg a rajtnál: http://www.youtube.com/watch?v=ZvlAx8LE ... e=youtu.be :)
Összehasonlítva :) http://www.youtube.com/watch?v=1uwwuFXugaE
Csery azt mondta, hogy nagyon jó, próbáljam ki valahol :rolleyes:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 szomb. máj. 21 09:33

Bóta Róbert írta:Egész tűrhető a hangja, főleg a rajtnál: http://www.youtube.com/watch?v=ZvlAx8LE ... e=youtu.be :)
PC-s verzio már van? xboxos lehet "venni" még csak ugytudom.
Kép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2011 szomb. máj. 21 10:20

Sajnos ez sem néz ki többnek egy sima arcade rallynál. De egyáltalán nincs is gond vele, hiszen ez úgy készül, hogy széles közönséget fedjen le, ezáltal nem lehet valamit kizárólag szimulátorosra csinálni.
Nekem már az elég lesz ha hozza a Dirt2 szintjét, abban a játékban kellemeset csalódtan, kiváló kikapcsolódást nyújtott, legjobban a rallycross tetszett. :)
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 szomb. máj. 21 11:20

atiwrc írta:
Bóta Róbert írta:Egész tűrhető a hangja, főleg a rajtnál: http://www.youtube.com/watch?v=ZvlAx8LE ... e=youtu.be :)
PC-s verzio már van? xboxos lehet "venni" még csak ugytudom.
Cserynek xboxa van, azon próbálta Ő is.

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 szomb. máj. 21 12:55

ps-re is lehet már "venni", néztem tegnap...

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 kedd máj. 24 00:47

én már letöltöttem, remélem este mire visszaérek az Audi gyárból, az is lesz :) kíváncsi vagyok, hogy nyújt-e élvezetet, vagy ez is hamar törlésre kerül :)
Bizonyos rész javítva Hlavi

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 kedd máj. 24 01:30

Hamar törölték is a torrentet, pedig működni működne a telepítő, csak serial-t kérne :P

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 kedd máj. 24 16:33

kisBenko írta:Hamar törölték is a torrentet, pedig működni működne a telepítő, csak serial-t kérne :P
clone dvd-s verzió már van fent
de ahogy nézem kevés hozzá a gépem :(

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2011 kedd máj. 24 18:34

Major Csabi írta:
kisBenko írta:Hamar törölték is a torrentet, pedig működni működne a telepítő, csak serial-t kérne :P
A clonedvd-s verzióra gondolt szerintem a Benkő Ádám. :) Csak az lófaszt nem ér, mert ahogy ő is mondta, serial nélküli. Nem is értem ezeket a verziókat, hiába szeded le előbb, serialra úgyis várni kell, rá 2-3 napra még már úgyis megtöri 1-2 nevesebb csapat mint a Skidrow vagy a Reloaded, és lehet játszani vele minden gond nélkül. :)

Edit: És igen, ebben a percben néztem rá torrentre, és a Skidrow-s verzió már fent is van, cuppanok is rá mán jelleggel. :D
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 kedd máj. 24 19:05

Szasz Lorant írta:
Major Csabi írta:
A clonedvd-s verzióra gondolt szerintem a Benkő Ádám. :) Csak az lófaszt nem ér, mert ahogy ő is mondta, serial nélküli. Nem is értem ezeket a verziókat, hiába szeded le előbb, serialra úgyis várni kell, rá 2-3 napra még már úgyis megtöri 1-2 nevesebb csapat mint a Skidrow vagy a Reloaded, és lehet játszani vele minden gond nélkül. :)

Edit: És igen, ebben a percben néztem rá torrentre, és a Skidrow-s verzió már fent is van, cuppanok is rá mán jelleggel. :D
Saját szememme is látni kellene azt a pályát amin 1:30as köröket lehet elsőre menni :D
Nincsnek nagy vágyaim, legyen olyan fizikailag mint a dirt2 az már jó lenne. Ugyis csak 1 dologra jók ezek a gamek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atiwrc 2011 kedd máj. 24 19:09-kor.
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 kedd máj. 24 19:06

nektek elindul a töltés?

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 kedd máj. 24 19:36

Nincs WAREZ!!!!

Laller
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 kedd máj. 24 20:31

naja, csak a clonedvd-t már shift del-lel letöröltem :D

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 kedd máj. 24 23:31

nos hát az úgy volt... hogy olyan majdnem 1 óra alatt sikerült használhatóvá varázsolni a kormányt... a 131 Abarth rohadtul tetszik, az S2000 elmegy, a gymkhanára meg gyúrni kell :D
pár órát azért lehet szentelni neki, csak az érdekesség kedvéért...

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2011 szer. máj. 25 12:14

Milyen a gamma urak? Van reális fizika? Valaki majd valami kis infót legyen szíves :)
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2011 szer. máj. 25 17:03

Kipróbáltam!

SEMMI KÖZE A SZIMULÁTORHOZ..............

kb 14 perc alatt sikerült elindulnom egy finn pályán.(interaktív barom menü)
Első érzésre nagyon élvezetes játék,igaz hogy én NEM szimulátort vártam,így nem is csalódtam!
-Az autók hangja nagyon kellemes.
-A pályák minősége is gyönyürű (4 pályát próbáltam de az mind rövid volt)

Szerintem játszani,mindenképp jó....
Részemről simán veri a WRC-t és a Rajd Polskit is!
KépKép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2011 szer. máj. 25 18:27

Ifj. Geringer Zoli írta:Milyen a gamma urak? Van reális fizika? Valaki majd valami kis infót legyen szíves :)
Miért vársz reális fizikát?? Mindenki tudja szerintem, hogy ezek a játékok a széles nézői skálát céloznak meg. Ezáltal nem is lesznek szimulátorhoz hűek. De ez így van rendjén, nekem bejött tökéletesen a 2. része is, jó kikapcsolódást nyújt. Szimulátorozásra ott az RBR meg az rfactor, szerintem bőven elég.
Kép

Farkas21
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Farkas21 » 2011 szer. máj. 25 19:44

leszedtem én is de nem indul el, tudna valaki küldeni nekem hozá ....... Ezt szedtem le: Dirt.3-SKIDROW
ehhez kellene nekem ez a SKIDROW.dll, paul.dll meg a binkw32.dll. Ha valakinek esetleg meg vanak küldje mán el nekem emailben, köszönöm. ( farkas19870@gmail.com)
Kép

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2011 szer. máj. 25 19:48

És nekem küldene valaki 1 ....... rallyfan028@gmail.com

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2011 szer. máj. 25 20:08

Farkas21 írta:leszedtem én is de nem indul el, tudna valaki küldeni nekem hozá cracket? Ezt szedtem le: Dirt.3-SKIDROW
ehhez kellene nekem ez a SKIDROW.dll, paul.dll meg a binkw32.dll. Ha valakinek esetleg meg vanak küldje mán el nekem emailben, köszönöm. ( farkas19870@gmail.com)
Ha a Skidrow féle verziót szedted le, akkor kizárt, hogy nincs ...... Ott található a virtuális imagen, a SKIDROW mappában mindhárom fájl. A skidrow.nfoban pedig midnen levan írva, hogy miként kell csinálni. A 3 fájlt be kell másolnod a telepítési mappába.
Kép

Farkas21
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Farkas21 » 2011 szer. máj. 25 20:23

Szasz Lorant írta:
Farkas21 írta:leszedtem én is de nem indul el, tudna valaki küldeni nekem hozá ......? Ezt szedtem le: Dirt.3-SKIDROW
Ha a Skidrow féle verziót szedted le, akkor kizárt, hogy nincs ...... Ott található a virtuális imagen, a SKIDROW mappában mindhárom fájl. A skidrow.nfoban pedig midnen levan írva, hogy miként kell csinálni. A 3 fájlt be kell másolnod a telepítési mappába.
igen, de a SKIDROW.dll meg paul.dl fájlokat nem másolja át
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2011 szer. máj. 25 21:18

No. Végignyomtam az első szintet. Dirt sorozathoz viszonyítva nem csalódtam. Eddig az összes rész tetszett, de nem RBR az tény.
Kikapcsolódásnak tökéletes. WRC 2010-hez képest még mindíg jobb.
Ami továbbra sem tetszik az a szintek közötti töltés ideje, mert az túl hosszú, annak ellenére, hogy nem látom dolgozni a HDD-t. (az összes EGO engine-s játékkal ez van nálam)
Jó ideig eltartott mire kányelmesen belőttem DF GT-re, de most nagyon baba :D
Kép
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2011 szer. máj. 25 21:37

én arra vélem a sok töltést, hogy ugye az alatt végig az előre szépen fizető szponzorok által felmatricázott autót mutatja...
ergo 1perces reklám blokk... :)

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2011 szer. máj. 25 21:45

Farkas21 írta:
Szasz Lorant írta:
Farkas21 írta:leszedtem én is de nem indul el, tudna valaki küldeni nekem hozá ......? Ezt szedtem le: Dirt.3-SKIDROW
igen, de a SKIDROW.dll meg paul.dl fájlokat nem másolja át
Kapcsold ki a vírusirtót, és úgy másold át!
Kép

Gabee73
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Gabee73 » 2011 szer. máj. 25 23:27

A teszt itt is megvolt, 5ös szintig elgurulgattam vele. A Fiat Abarthot meglepően jó vezetni, bár a segge nem jár úgy, mint Mici néninek a korzón, de feelinges.
Hangok, Grafkó, Modellek pöpec, a Dirt 2 höz képest fejlődött, de meg sem közelíti az RBR árnyékát sem.
A hátterek, a versenylogók inkább illenek az NFS sorozatba, mint rallyba, nekem ez a streetgraffity stílus nem ide való.
A terepjárós történetet is igazán kihagyhatták volna, de mivel ez a szépreményű Ken Block amerikai, ezért nem maradhat el sajnos.
A töltögetés ideje nekem is hosszú, bár ez csak reklámcélú valószínűleg, mert mint Code is említette, a HDD meg sem moccanik.
Néha néha előveszem majd, ha játékterem feelinget akarok.
Kép

Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 csüt. máj. 26 09:14

Gabee73 írta:A teszt itt is megvolt, 5ös szintig elgurulgattam vele. A Fiat Abarthot meglepően jó vezetni, bár a segge nem jár úgy, mint Mici néninek a korzón, de feelinges.
Hangok, Grafkó, Modellek pöpec, a Dirt 2 höz képest fejlődött, de meg sem közelíti az RBR árnyékát sem.
A hátterek, a versenylogók inkább illenek az NFS sorozatba, mint rallyba, nekem ez a streetgraffity stílus nem ide való.
A terepjárós történetet is igazán kihagyhatták volna, de mivel ez a szépreményű Ken Block amerikai, ezért nem maradhat el sajnos.
A töltögetés ideje nekem is hosszú, bár ez csak reklámcélú valószínűleg, mert mint Code is említette, a HDD meg sem moccanik.
Néha néha előveszem majd, ha játékterem feelinget akarok.
Hosszab leirás később, egyelőre csak 17,8 as szinten vagyok kb 20tól kapom a mini wrc-t, :cool2: bár most volt egy kis havas norvég csapatás ahol már ki lehetett próbálni. A töltésnél azért azt is nézük hogy a kocsit például már nem kell töltenie, legfeljebb belsőt, ez is nagyon sokat gyorsit a betöltésen, de nekem nem tünik többnek amig bejön egy pálya mint pl ameddig bejön egy rbres pálya, tudom az hoszabb, de ez meg összetettebb...

Inkább lennének terepjárok még(főleg a stock baja hiányzik a 2ből), mint ez a gyhakamas szar, azok a szakaszok a halálom, de muszály csinálni mert nem jutol tovább anélkül. :(

Ami még nem tetszik a 2höz képest, hogy még a time trialba se tudok olyat csinálni hogy pl arallykocsival menjek rallycross pályán, vagy gyyhakama pályán( nem is akarok ott :D). Az egyik fajta monacoi rallycross pálya nagyon élvezetes, kipróbáltam volna focus wrcvel , de nemlehet :S.

Van benne 2 ford skin (ken blocké régi lámpás ugyebár, meg van a gyári új lámpás), de mindkettőbe szekiváltó van, de hogy miért azt nemtudom. A minibe meg majd a fiesta wrc ugye alap hogy szeki válto lesz, de ha a c4|rcbe faszán megcsinálták a kormány vltot, jol kapcsolgatja, akkor a focusba miért nincs azt nem értem.
Kép

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2011 csüt. máj. 26 12:25

Fekete Misi írta:Ezúton közölném minden kedves fórumozóval, hogy bármilyen warez téma SZIGORÚAN TILTOTT a fórumon! Amennyiben bármilyen crack-et, serial-t, torrentet látunk valakinél, habozás és felszólítás nélkül töröljük az adott hsz-t. A google is nézi a fórumot, és nem szeretnénk, hogy ha bármilyen probléma adódna ilyenfajta tevékenységből.

Megértéseteket köszönöm és további kellemes fórumozást kívánok mindenkinek!

Fekete Misi
Légyszives vegyétek figyelembe
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 pén. máj. 27 16:46

nekem tetszik :D
800x600, ultra low grafika, de szerintem így sem csúnya, force & vibration kikapcsolva, szóval ez 'játék' :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 pén. máj. 27 16:49

Major Csabi írta:nekem tetszik :D
800x600, ultra low grafika, de szerintem így sem csúnya, force & vibration kikapcsolva, szóval ez 'játék' :D
Szerdán én is ki tudtam próbálni egy havernál, igaz sajnos csak billel.
Nekem is tetszett, eljátszanék vele, ha futna nálam is.
Igaz, hogy billel egyáltalán nem tudtam megfogni, ha elindult a segge, egyből megforogtam, de gondolom ez kormánnyal korrigálható. :)

TothAlex

Hozzászólás Szerző: TothAlex » 2011 pén. máj. 27 18:48

Nah felraktam én is eléggé bizonytalan voltam hogy win7-en 1gb rammal elfog-e indulni, de elindult levettem a grafit eléggé de megy és annyira nem is akad, sztem nagyon jó kis játék nekem tetszik, élvezetes!

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2011 pén. máj. 27 21:10

Első próba, nekem pozitív tapasztalat..
Szerintem jókat fogok szórakozni vele...
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 vas. máj. 29 12:16

ez a rallycross nagyon király :taps:
az viszont nem tetszik h ráhúzom a kézit és 1esbe sem akar elindulni az autó :rolleyes:

Paya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Paya » 2011 hétf. máj. 30 21:26

aki online szeretné tolni az itt megtalálja a leírást: http://www.xfire.com/blog/ds1246/2645051/
kipróbáltam ,nagyon frankó! :up:

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2011 kedd máj. 31 13:21

Paya írta:aki online szeretné tolni az itt megtalálja a leírást: http://www.xfire.com/blog/ds1246/2645051/
kipróbáltam ,nagyon frankó! :up:
ÓÓÓÓ köszi erre már vadásztam én is de nem leltem eddig meg. Köszi Paya ;) :respect:

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 kedd máj. 31 14:26

megcsináltam úgy ahogy le van írva, de játékon belül nem tudok csatlakozni egyikhez sem :S

Paya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Paya » 2011 kedd máj. 31 15:54

Major Csabi írta:megcsináltam úgy ahogy le van írva, de játékon belül nem tudok csatlakozni egyikhez sem :S
igen,egy kicsit bonyolult,szórakoztam vele vagy 1,5 órát én is ,mire minden összejött!
majd megpróbálok csinálni egy leírást,ha sokan nem boldogulnak vele!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 kedd máj. 31 19:08

az első free dlc-t aktiválta már valaki?
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 kedd máj. 31 22:30

Mesa már akkor kész lett ezekkel amíg én a képeket gyűjtöttem össze hozzájuk :D
Kép
Kép
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2011 szer. jún. 01 11:18

hogy kell menteni a játékot?

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2011 szer. jún. 01 11:19

Csomos Miklos írta:hogy kell menteni a játékot?
Németes vagy? Vagy az autosaving neked nem mond semmit Mixi?
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2011 szer. jún. 01 11:28

Szasz Lorant írta:
rámegyek hogy újprofil,megkérdezi h autosaving,rámegyek h igen,és utána saving failed ..vagy vmi ilyesmit ír ki,rámegyek h retry ugyan ezt dobja ki.
Amúgy egyik havernál vagyok,nem az éngépemen van d3

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2011 szer. jún. 01 11:36

Csomos Miklos írta:
Szasz Lorant írta:
rámegyek hogy újprofil,megkérdezi h autosaving,rámegyek h igen,és utána saving failed ..vagy vmi ilyesmit ír ki,rámegyek h retry ugyan ezt dobja ki.
Amúgy egyik havernál vagyok,nem az éngépemen van d3
Amikor felraktam és először csináltam profilt, akkor nálam is volt hasonló,bár nem pont ez! Megcsinálta a profilt, játszottam pár percet, kiléptem. Majd amikor később megint játszani akartam, akkor nem tudta betölteni a profilom, elkezdi can't load profile! Mondom mi a [cenzor], azt csináltam újat, azzal már jó volt.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 szer. jún. 01 12:45

Optionsba a profilon belül van mentés gomb az lehet ment csak az autosave baszakszik,
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2011 szer. jún. 01 12:49

atiwrc írta:Optionsba a profilon belül van mentés gomb az lehet ment csak az autosave baszakszik,
úgy sem sikerült...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2011 szer. jún. 01 13:40

Csomos Miklos írta:
atiwrc írta:Optionsba a profilon belül van mentés gomb az lehet ment csak az autosave baszakszik,
úgy sem sikerült...
Akkor go to bolt venne eredeti :)
Kép

Válasz küldése