MNASZ Rally I.o.(Hír, vélemény, élmény, találkozó) folytatás

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Re: MNASZ Rally I.o.(Hír, vélemény, élmény, találkozó) folyt

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 kedd máj. 23 14:08

Akkor úgy látszik a tavalyi Fiestás nem túl szép eredmény nem tántorította el :D
Kár hogy Ózdon nem ment Senki az Eurosol-os skodával(pl Lencse), legalább lett volna használva minden futamon.
Jah most esik le hogy nem Veszprém jön, van még egy Székesfehérvár rally-nk is....
Miskolc után is egyből ment a kocsi Ausztriába, de ha ózdon is ment volna akkor 3 hétvégén ment volna egy huzamban az lehet kicsit sok lett volna.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 kedd máj. 23 14:32

Finkoo[HUN] írta:
Ez a Proton nagyon tetszik... :D

Az azért látszik, hogy a túraautóban a TCR, rally-ban az R5 mutathatja a hosszútávú irányt... Még elég látványos, és top kategória, de már nem annyira nagyon-nagyon drága, sem fejleszteni, sem megvenni, sem fenntartani...

Rákaptak mindkettőre a gyártók is, így szépen bővül a paletta! Örülök... :D
Az S2000-re is rákaptak mégsem vezetett sehova:

R5: 208, ds3, fiesta, fabia, i20, proton?, corsa?
R5(egyéb): Mirage, Etios

S2000: 207(x2), punto(x2), corsa, fabia(x2), auris, corolla, mg, polo, lada, proton, fiesta(x2, bár lehet a régebbi ausztrálnak nem volt nemzetközi homologizációja)
S2000(RRC): ds3, fiesta, mini
S2000(egyéb): dacia, auris(ausztrál változat), és ki tudja még mennyi féle nem teljesen homológ dél afrikai VW.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2017 kedd máj. 23 19:32

atiwrc írta: Az S2000-re is rákaptak mégsem vezetett sehova:

R5: 208, ds3, fiesta, fabia, i20, proton?, corsa?
R5(egyéb): Mirage, Etios

S2000: 207(x2), punto(x2), corsa, fabia(x2), auris, corolla, mg, polo, lada, proton, fiesta(x2, bár lehet a régebbi ausztrálnak nem volt nemzetközi homologizációja)
S2000(RRC): ds3, fiesta, mini
S2000(egyéb): dacia, auris(ausztrál változat), és ki tudja még mennyi féle nem teljesen homológ dél afrikai VW.
Ez igaz, de ebből sok autó eléggé szét volt húzva időben, mindig csak 1-2 ütőképes típus volt, sok meg nem is ment igazából komoly bajnokságban...
Meg én csak f*szköszörűnek hívtam őket... azért kell az a turbó... :D

Ezek az R5-ös autók azért komolyabb versenyautók minden tekintetben... :up: :up: :up:

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 csüt. máj. 25 21:06

Csak végeztem a szombathelyi mozival is :)

VIDEÓ

Nem mondom, hogy életem versenye volt, van pár bejáratott hely a környéken, na ezeket próbáltam elkerülni az ugrató kivételével, de kiderült, hogy a bejáratott helyeken kívül továbbra sem annyira érdekesek ezek a pályák. Ettől függetlenül a verseny meg a tempó tetszett, én nem szuperáltam most annyira :) Cserébe most jön a 2 hazai verseny, szeretnénk odatenni magunkat és minden eddiginél jobb anyagot hozni a soron következő futamokról :)

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 pén. máj. 26 17:55

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szomb. máj. 27 15:06

Ideje volt már :)

Ha nyernék a lottón akkor nem lenne kérdés, szerintem a legszebb a csiklámpások közül a 2000-res, csak ne legyen subaru logo a motorháztetőn.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szomb. máj. 27 15:10

Bunyo írta:Csak végeztem a szombathelyi mozival is :)

VIDEÓ

Nem mondom, hogy életem versenye volt, van pár bejáratott hely a környéken, na ezeket próbáltam elkerülni az ugrató kivételével, de kiderült, hogy a bejáratott helyeken kívül továbbra sem annyira érdekesek ezek a pályák. Ettől függetlenül a verseny meg a tempó tetszett, én nem szuperáltam most annyira :) Cserébe most jön a 2 hazai verseny, szeretnénk odatenni magunkat és minden eddiginél jobb anyagot hozni a soron következő futamokról :)
Szerintem jó lett! Nekem pont az jött be, hogy olyan volt mintha valami új helyszínen járt volna az OB mezőnye :up:
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2017 szomb. máj. 27 17:05

Bunyo írta:Csak végeztem a szombathelyi mozival is :)

VIDEÓ

Arra kíváncsi leszek hogy ettől jobban hogy lehet jobb anyagot hozni? :D :D
Szuper volt ez is. :up: :up: :taps:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2017 szomb. máj. 27 17:55

Lencse vagyis Marozsi dizájn

Kép

Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 vas. máj. 28 10:41

Ez lila b.meg, nem kék :eek: :(
Kép

mc78chris
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: mc78chris » 2017 pén. jún. 02 09:57

Eurosolnál már 2 skodri!!!!!! Egy csak jut Beniknek :)

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2017 pén. jún. 02 15:50

mc78chris írta:Eurosolnál már 2 skodri!!!!!! Egy csak jut Beniknek :)
az elképzelés kifejezetten lájk! :D

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 pén. jún. 02 18:33

Úgy látom a Bútor-alá-való is megjött :D

Kép

Lassan szürreális mennyiségű Skoda érekzik kishazánkba. Belehúzhatna a többi gyártó már :)

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 pén. jún. 02 21:13

És még van pár amin magyar rendszám van :D
Csak hagy jöjjenek, jobbak mint a Micuk......

Épp írni akartam én is az Eurosol-os skodát, akkor csak igaz volt a szóbeszéd, hogy kettőt akar.
A Gryzb is érdekes figura, ERC-n meg lengyelbe(igaz ott egyelőre csak egy futamon) az Eurosol-os kocsival megy, A Cseh vagy Szlovák bajnokságba meg a Rufa Sport kocsijával.

Marozsi-t viszont nem láttam az Arad Rally nevezési listáján, nem úgy volt hogy ő Romániában megy?
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2017 vas. jún. 04 06:38

atiwrc írta: :D
...újabbak,ezáltal újdonság a szemnek :) sajnos minnél több lesz annál nagyobb az esélyük hogy micsuk "szintjén"végezzék...mert páran ki is autózzák,talán ..de látványban nem több mint a s2000-es.Sosem lesz wrc szintű látvány max videón 1-2% gyorsított lejátszással ami nem fair,persze reklámnak jó.Nyilván jót tett a fidesz hozzáállása hogy megszüntette a vagyonosodási eljárást,de ezzel még mindig max 4-5 ember fog autózni a dobogókért.... hosszútávon nem látok nagy változást .
Abba+ főleg vicces belegondolni hogy ha kivennék a nevezésből az ex RTE futókat... háát pénzfeldobással is lehetne versenyt nyerni.
HFRT Team

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 vas. jún. 04 15:23

NyilasM írta:
atiwrc írta: :D
...újabbak,ezáltal újdonság a szemnek :) sajnos minnél több lesz annál nagyobb az esélyük hogy micsuk "szintjén"végezzék...mert páran ki is autózzák,talán ..de látványban nem több mint a s2000-es.Sosem lesz wrc szintű látvány max videón 1-2% gyorsított lejátszással ami nem fair,persze reklámnak jó.Nyilván jót tett a fidesz hozzáállása hogy megszüntette a vagyonosodási eljárást,de ezzel még mindig max 4-5 ember fog autózni a dobogókért.... hosszútávon nem látok nagy változást .
Abba+ főleg vicces belegondolni hogy ha kivennék a nevezésből az ex RTE futókat... háát pénzfeldobással is lehetne versenyt nyerni.
Lehet hogy csak az ujdonság ereje, de számomra legalábbis, úgy tünik hogy szebben mennek ezekkel mint a lancerokkal, tehát itt nem érzem annyira hogy valaki nagyon spórol vele, mint ahogy sok lancer esetében éreztem anno. Illetve régen a wrc-knél is 1-2 pilótánál, igaz őket akkor elég sok N-es F2-es is verte.
Most aki R5-el megy ott mennek elől, 1-2 lancer csipegeti csak a utolsó néhány pilótát.

Azzal egyet kell értenem hogy 4-5 ember autózik a dobogóért, mert azt én is érzem hogy az R5-ösök pilóták között is vannak különbségek.
-Herczig, Hadik, Vincze, Turán, Ranga P még talán Velenceit és Kazárt is ide venném
-Ranga L, Ollé, Bodolai, Kovács, ifj. Kiss, Trencsényi és szerintem Lencse is kb itt lesz
-Lovász, Fogassy, Szabó

Kiss Ferit és Balogh Janit nehéz besorolni egy futam alapján. Balogh 5-6. időket ment Miskolcon amig ki nem estek. Ha jól láttam Fefe nem indul Fehérváron :(

Amit viszont a wrc-knél általában láttunk a kasztniból vagy elmondták a pilóták, hogy a kocsi milyen évjárat, mit tud, azt itt elég nehéz követni, hogy kié a legfrisebb technika, sokszor arról is kevés az info ha a skoda gyár vagy az msport csinált valami új motorfejlesztést vagy csak vezérlést, stb.
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2017 vas. jún. 04 18:08

Nincs is ezzel baj, mármint a sok jó autóval,csak a tulajok ha már a lóvét nem sajnálták a top vasakra akkor a gyakorlásra,önfejlesztésre se sajnálják a pénzt,időt....és ha már tényleg 10-12pilóta harcol a bajnokságért akkor tuti megéri ismét rallykra járni. ;)
HFRT Team

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 hétf. jún. 05 01:55

Mondjuk nekem hálisten sose volt szükségem semennyi % gyorsításra, hogy látványos R5-ösöket hozzak (szerintem :) )

Én egyébként gyökeresen más véleményen vagyok, az utóbbi 1-2 évben legalább annyira (néha jobban) élvezem a versenyre járást, mint a WRC korszak bármelyik évében, ahogy az R5-ös autók is most jutottak el arra a szintre, hogy már nem sírom vissza az (itthon járt) wrc-ket se. Pláne, hogy 2-3 normális autónál több sose volt egyszerre az országban (azok a Kordás subaruk, uramisten :rolleyes: ).
Nálam az r5 sokkal közelebb hozta azt a wrc-knél tapasztalt "hubazmeg" érzést, ami az S2000-nél nálam sose volt meg. Lassú kanyarokból elindul, tempósokon veszettül átmegy, féktávon megáll....
Persze lehet, hogy az is közrejátszik, hogy mostanában helyeket is jobban választok, de pl Királdon 2008ban voltam utoljára, és most nagyságrendekkel jobban tetszett mint akkor :) Most Fehérváron lesz néhány pálya ami a 2001-3 környékén voltak utoljára ebben a formában, az is jó összehasonlítási alap lesz.

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2017 hétf. jún. 05 10:55

Bunyo írta:Mondjuk nekem hálisten sose volt szükségem semennyi % gyorsításra, hogy látványos R5-ösöket hozzak (szerintem :) )

Én egyébként gyökeresen más véleményen vagyok, az utóbbi 1-2 évben legalább annyira (néha jobban) élvezem a versenyre járást, mint a WRC korszak bármelyik évében, ahogy az R5-ös autók is most jutottak el arra a szintre, hogy már nem sírom vissza az (itthon járt) wrc-ket se. Pláne, hogy 2-3 normális autónál több sose volt egyszerre az országban (azok a Kordás subaruk, uramisten :rolleyes: ).
Nálam az r5 sokkal közelebb hozta azt a wrc-knél tapasztalt "hubazmeg" érzést, ami az S2000-nél nálam sose volt meg. Lassú kanyarokból elindul, tempósokon veszettül átmegy, féktávon megáll....
Persze lehet, hogy az is közrejátszik, hogy mostanában helyeket is jobban választok, de pl Királdon 2008ban voltam utoljára, és most nagyságrendekkel jobban tetszett mint akkor :) Most Fehérváron lesz néhány pálya ami a 2001-3 környékén voltak utoljára ebben a formában, az is jó összehasonlítási alap lesz.

:respect: :up:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

mc78chris
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: mc78chris » 2017 kedd jún. 06 15:47

Fogynak az R5-k? Fehérváron "csak " 12 indul!!!
Lencse debütál,Fogassy visszatér,de hol van Kiss Fefe,ifj.Kiss Laci,Lovász,Kovács Anti???
ok a miskolci 16-ból Balogh eladta a skodát,Ollé tk-s lett,de jön Lencse az új skodával,Botka nem tudom vett-e már új autót? Ahogy nézem az ewrc-t már Bútornak is megjött a skoda,Puskádiéknak már 2 van,Tagaiéknál már 3 skoda...nincs hiány R5-ben :)

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 kedd jún. 06 20:41

mc78chris írta:Fogynak az R5-k? Fehérváron "csak " 12 indul!!!
Lencse debütál,Fogassy visszatér,de hol van Kiss Fefe,ifj.Kiss Laci,Lovász,Kovács Anti???
ok a miskolci 16-ból Balogh eladta a skodát,Ollé tk-s lett,de jön Lencse az új skodával,Botka nem tudom vett-e már új autót? Ahogy nézem az ewrc-t már Bútornak is megjött a skoda,Puskádiéknak már 2 van,Tagaiéknál már 3 skoda...nincs hiány R5-ben :)
Feféék lenyilatkozták, hogy Szombathely után Veszprém, Baranya Kupa, Mecsek és egy még meg nem nevezett verseny.

A többieket nem tudom én sem, talán ők mind úgy gondolták, hogy ezt minuszolják :)

Ellenben valószínűleg aki él és mozog Veszprémben mindenki indulni fog :)

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szer. jún. 07 06:11

Bunyo írta:
mc78chris írta:Fogynak az R5-k? Fehérváron "csak " 12 indul!!!
Feféék lenyilatkozták, hogy Szombathely után Veszprém, Baranya Kupa, Mecsek és egy még meg nem nevezett verseny.

A többieket nem tudom én sem, talán ők mind úgy gondolták, hogy ezt minuszolják :)

Ellenben valószínűleg aki él és mozog Veszprémben mindenki indulni fog :)
Fogassy-t nem értettem miért nem ment az előző futamon elvileg ha jól tudom van még két peugot-ja a TRT-nek.
Kovácsékat azt hittem a Delta Rally-n mennek a hétvégén Horváthba de azon a nevezési listán sem láttam őket.
Ifj Kiss-nek a tetőn hempergés esetleg közrejátszhat abban hogy nem megy?
Fefé-t tudtam hogy nem megy minden futamon, de leírva nem láttam konkrétan hol megy.
Lovász-ról sem olvastam semmit miért ne menne, viszont náluk sosem volt túl nagy a kommunikáció, az FB lapjuk-ra (mert honlap az minek...) is jóformán csak képeket videókat raknak, de szinte semmi szöveges beszámoló. Az Adac TCR-es KIA projektről sincs semmi info, igaz hogy idő közben már Botka Team-é avanzsáltak.
Ha már Botka ő ugye árulja a Citroent, de feltűnt, hogy az ERC-n Skodázó Tlustak csapatának neve Botka - Tlustak Racing. Ha elmenne a DS3 valószínüleg Botka se Hyundait vagy Fordot venne, a Peugot-al(207 s2000) is szívott már :D...
Ollét nem értem, hogy előfutni mi értelme, ha jól rémlik azt olvastam hogy az R5-el megy....
Balogh kocsija tényleg Írországban van már, azért sajnálom hogy nem itthon talált gazdára.
Ja ugyebár az előző futamon ment Szabó Zoltán is, bevallom nekem rá kellet guglizni hogy kicsoda is ő :confused2:

Az Eurosol-nál és a TRT-nél hiába van sok autó ha a legtöbb le van foglalva nemzetközi futamokra, amik előtt nem igen akarnak sokat kalapálni.....

Kép
Kép

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 szer. jún. 07 10:04

atiwrc írta:
Ifj Kiss-nek a tetőn hempergés esetleg közrejátszhat abban hogy nem megy? Nem tudom de tavaly se ment ezen a versenyen:) Talán csak nem tetszik neki :D

Lovász-ról sem olvastam semmit miért ne menne, viszont náluk sosem volt túl nagy a kommunikáció, az FB lapjuk-ra (mert honlap az minek... http://lpwinner.hu , bár itt sincs sokkal több minden )

Ollét nem értem, hogy előfutni mi értelme, ha jól rémlik azt olvastam hogy az R5-el megy.... Vmi Suzival gurul majd

Ja ugyebár az előző futamon ment Szabó Zoltán is, bevallom nekem rá kellet guglizni hogy kicsoda is ő :confused2: Pedig talán még vb-n is ment :D (Nekem sincs fogalmam se ki ez a fickó)

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2017 szer. jún. 07 15:42

http://www.nemzetisport.hu/egyeb_auto_m ... gi-2573621

Amióta visszakerült a sportág vérkeringésébe, a hétvégi lesz a negyedik Székesfehérvár-rali, amelyen 12 gyorsasági szakasz mellett idén is megrendezik a belvárosi Super Special etapot.

Hirdetés

Az országos bajnokság negyedik futamának szerdai sajtótájékoztatóján Lakatos Róbert, a verseny főszervezője kiemelte a környezetvédelem fontosságát, hiszen a két nap során több szakasz környezetvédelmi vagy Natura 2000-es területen halad majd át. A program szerint a rali mezőnye a székesfehérvári Super Special szakasz mellett Kincsesbánya, Árkipuszta, Bakonycsernye, Csákberény, Nagyveleg és Pusztavám környékén méri össze tudását.

A szervizpark új helyszínen, a Jüllich Glas területén (Holland fasor 5.) várja az érdeklődőket.

A bajnokságot vezető Herczig Norberték korábban kétszer is győztek Székesfehérváron, 2016-ban ráadásul ott ünnepelhették az abszolút magyar bajnoki címet is. A versenyző szerdán elmondta, idén biztosan nem itt szerzik meg a bajnoki címet, mivel a bajnokság szorosabb, illetve korábban van a Székesfehérvár-rali, mint egy éve. Herczigék jelenleg 16 pont előnnyel vezetik a bajnokságot, s mint ezúttal megjegyezte, ez azt jelenti, hogy nem nekik kell „sietniük”.

A címvédő kemény csatára számít, nemcsak Hadik Andrással vagy Vincze Ferenccel, hanem a többi R5-ös autóval szereplő versenyzőkkel is. Hozzátette, örül, hogy régi pályák kerültek vissza a versenybe, főleg a kincsesbányait emelte ki.

A Székesfehérvár-rali első szakasza szombaton 12.55 órakor rajtol. A célceremónia pedig vasárnap háromnegyed öt körül kezdődik Székesfehérváron.
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szer. jún. 07 16:32

Már volt szó róla régebben, hogy a friulmotorra hatással vannak a topp-cars-os dekorok, de kicsit utána nézve a dolgoknak, lehet inkább azt kellene mondani hogy Rangaék igazították a dekort a bérlőkhöz, (vagy a friulmotorhoz?, esetleg egy esetben a friulmotornak teccet meg a törökök dekorja), (kivétel 2015 lancer amikor Cukorova lancerja rá volt matricázva a Rangáéra). Bocs a képekért de több mint 15 link lett.

2015
Burak Cukurova (Lancer-Topp Cars):
Kép

2016
Burak Cukurova 3 futam az év elején törökbe és egy olasz futam (208-Friulmotor):
Kép

Burak Cukurova -Rally del Friuli (Fabia-Mark Wallenwein?):
Kép

Ugyanezen az olasz futamon ahol Burak a Fábiával ment a Friulmotornál volt egy R2-es Peugeot is és egy olasz vezette:
Kép

Burak Cukurova az összes többi török futamon (DS3-Friulmotor):
Kép

2017
Burak Cukurova - Sanremo Rallye Leggenda (Hyundai-Friulmotor):
Kép

Burak Cukurova - Ege Rallisi (Skoda[SP04-20]-Topp Cars):
Kép
Kép

Burak Cukurova - Rally Bulgaria (Skoda(Girtofantól bérelt)-Topp Cars szervizelte):
Kép
Kép

Ugur Soylu 2017-ben csatlakozott a BC Vision Motorsporthoz, előtte nem volt neki ilyen fehér piros kék dekorja.

2017
Ugur Soylu - Sanremo Rallye Leggenda (Skoda-Colombi Racing)
Kép
Ezen az olasz futamon ment egy másik török pilóta is Burkay, a S1600-as clioval:
Kép

Ugur Soylu - Ege Rallisi (Skoda[SP04-79]-Topp Cars):
Kép
Kép

Ugur Soylu - Rally Bulgaria (Skoda[SP04-20]-Topp Cars):
Kép
Kép
(Ezen a futamon a másik kocsit(piros tükrös) vezette, nem azt amit előtte, lehet hogy a Girtofan féle bérelt kocsi jobb, fejletteb mint a Topp Cars-osok, hogy azt kapta Cukorova?)

A fent említett S1600as Cliot kipróbáló Burkay, a Bulgaria rallyn egy 208 R2-vel állt rajthoz,
Kép
Kép
míg az Ege Rally-n Ünlüdögan Daghan ment egyedül 208-r2-vel, az itthoni indulásos képek alapján azt is a Topp Cars vitte nekik.
Kép
(Érdekes hogy az első versenyen Törökbe még egy szlovák rendszámos autó ment, a Bulgár rally-n már egy olasz renszámos kocsi, lenne több is a Toppcarsnál????)

Ez utóbbi pilóta (Daghan) sem ismeretlen a csapat számára:
2015:
Kép
És ez a kék fehér piros dekor sem áll messze tőle
2016:
Kép
És még Olaszban is indult egy clióval, ami elvileg akkor még Friulmotoros volt:D:
Kép

A másik pilótáról Burkay-ról is ugyanez mondható el.

2015-ben már ment legalább 1 futamon a Topp-Cars-os Lancerral:
Kép

2016-ban pedig Friulmotoros 208 R2 és DS3 R3T-t használt a legtöbb futamon, nem meglepő designnal...
Kép
Kép

Sőt az utolsó futamon egy 208 R5-öt is kipróbált, szerintem nem nehéz kitalálni hogy Friulmotoros volt és milyen lehetett a dekorja... :cool2:
Kép

Hogy a futam ne maradjon ilyen dekoros R2-es kocsi nélkül, egy szintén friulmotoros 208 R2-t próbált ki ezen a versenyen a Toktas Ismet, aki egyébként azelőtt és azóta is Fiestát vezet.
Kép

Az első topp-cars-os 'indulásos' képen 1 lancert láttam, míg a másikon 2-t, a duenenes riportba is azt említi hogy 4 kocsival mentek az Ege Rally-ra, 5-el mennek a Bulgár rally-ra.

Viszont én 3 ilyen lancert találtam az Ege-n és 2-t Bulgáriába:
Ege Rallisi 2017:
Güral Erkan (takarásban)( Rendszám??? - Csapat???)
Kép
Talán ez is ő:
Kép
Cetinkaya Burcu (MWH949 - ToppCars)
Kép
Cukurova Alparslan (34 GM 0911 - Csapat??)
Kép
Kép

Mint látható itt a képeken egy sátor alatt volt a 3 lancer a 208 és a két skoda is az első futamon, viszont elvileg csak 1 lancert vitt a topp cars, a másik kettőnek a színe sem olyan kék, az egyik török rendszámos, azon a hütőn vagy hűtőrácson sincs Topp Cars felirat, a másikról pedig nem találtam a linkeltnél jobb felvételt, de gyanítom az is valami török gép lehetett....

Rally Bulgaria 2017:
Güral Erkan (MJP330 - ToppCars)
Kép
Cetinkaya Burcu (MWH949 - ToppCars)
Kép

Cetinkaya Burcu és Güral Erkan idén csatlakozott a csapathoz, Cukurova Alparslan viszont már 2016-ban is ment 2 futamon, no vajon mivel?
Kép

Mivel elég sok friulmotoros bérautó száguldozik különféle színekben, úgy gondolom, hogy ez a fehér kék piros dekor nem az Olaszoktól hanem a Törököktől ered, pontosabban a BC Vision Motorsporttól, ugyanis minden egyes felsorolt pilóta ahol ilyen dekorral ment ebben a csapatban volt nevezve ;).
Ha jól emlékszem a magyar OB első futama és az az Olasz futam ahol a HyudaiR5-el is mentek pont egy hétvégére esett, így nehéz eldönteni melyik autón volt ilyen dekor hamarabb, tudták-e már akkor a ToppCars-osok hogy tőlük fogják a skodákat bérelni ebben az évben a törökök, illetve az olasz futamon akkor csak kényszerből béreltek a 2016-os 'beszállítójuktók' a Friulmotortól kocsikat arra a futamra a törökök?

Az sem teljesen világos hogy a BC Vision Motorsportnak van-e rendes szerelő gárdája, mert nekem az jött le, hogy idén azt az olasz futamot kivéve a Topp Cars biztosít nekik kocsit, míg előtte mindent a Friulmotor hozott. Az is érdekes egyébként hogy a felsorolt pilóták majdnem mindegyike 3-5 évvel ezelőtt még a Delta Sport(ez ugyanaz mint a Horváth Delta csapat?) majd Neo Sport csapatokban ment.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 szer. jún. 07 16:38

Bunyo írta:
atiwrc írta:
Ifj Kiss-nek a tetőn hempergés esetleg közrejátszhat abban hogy nem megy? Nem tudom de tavaly se ment ezen a versenyen:) Talán csak nem tetszik neki :D Lehet :D

Lovász-ról sem olvastam semmit miért ne menne, viszont náluk sosem volt túl nagy a kommunikáció, az FB lapjuk-ra (mert honlap az minek... http://lpwinner.hu , bár itt sincs sokkal több minden ) És ezt a google miért nem dobja ki az első lapon :omg:

Ollét nem értem, hogy előfutni mi értelme, ha jól rémlik azt olvastam hogy az R5-el megy.... Vmi Suzival gurul majd Akkor ok

Ja ugyebár az előző futamon ment Szabó Zoltán is, bevallom nekem rá kellet guglizni hogy kicsoda is ő :confused2: Pedig talán még vb-n is ment :D (Nekem sincs fogalmam se ki ez a fickó) Három vb futamon is ment lancerral :eek:
Kép

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2017 csüt. jún. 08 11:52

Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2017 vas. jún. 11 20:06

Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2017 hétf. jún. 12 08:19

Botka - Skoda

https://www.ewrc-results.com/carinfo/58 ... /?car=1471

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... unoMourato

Kép

Kép

Lencse - érdekes dolog történt

Sajnos az idei Székesfehérvár Rallye sem volt szerencsés számunkra, ahogy az előző három évben sem. Bíztunk benne, hogy az újonnan vásárolt Fabia R5-tel végre jó eredményt érhetünk el a hazai pályánkon, de a Skoda gyár egy más fajta tankot szerelt az új autókba. A múlt heti Acropolis Rallye-n történt incidenseket követően kiderült, hogy ezek a tankok lyukasak, ezért kénytelenek voltunk kihagyni a Székesfehérvár Rallye-t.
Reméljük Veszprémre már minden összeáll, hogy végre versenyautóba ülhessünk!
Köszönjük mindenkinek a támogatást!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 hétf. jún. 12 16:46

Akkor ezért nem volt Lencse.....

Hát látott sok mindent az a skoda https://www.youtube.com/watch?v=QRHxvgllHto
ott volt a Balogh Janié még pár hete...... de majd meglátjuk.
Kép

mc78chris
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: mc78chris » 2017 kedd jún. 13 10:21

atiwrc írta:Akkor ezért nem volt Lencse.....

Hát látott sok mindent az a skoda https://www.youtube.com/watch?v=QRHxvgllHto
ott volt a Balogh Janié még pár hete...... de majd meglátjuk.

Csak Balogh nem adta volna el annyiért és a citroen se számolta volna be! Kapott új kasznit,láthatod az ewrc-n (58/A) és gondolom kicseréltek mindent rajta...én szurkolok,hogy végre ne a technika hátráltassa.

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 szer. jún. 14 11:57

Kép

Most már tuti, hogy megy Veszprémben! :)

(Fehérvári videóm meg holnap érkezik, kicsit formabontóbb lesz mint az eddigiek :D )

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2017 szer. jún. 14 17:54

Bunyo írta:Most már tuti, hogy megy Veszprémben! :)

(Fehérvári videóm meg holnap érkezik, kicsit formabontóbb lesz mint az eddigiek :D )
Benik? :respect: :respect:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 csüt. jún. 15 05:20

Finkoo[HUN] írta:
Bunyo írta:Most már tuti, hogy megy Veszprémben! :)

Benik? :respect: :respect:
Mondta hogy ha indul akar előtte még egy hosszab tesztett szeretne, Veszprém vagy Mecsek volt szóban az egyik interjúban, azt mondta csak 1 fog beleférni idén, azért sajnálom mert aszfalton is megnéztem volna mire megy.
Kép

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2017 pén. jún. 16 10:47

Csütörtökből péntek lett, de megérkezett a Fehervar filmecske is, garantáltan gyorsítás mentesen :)

A nyár örömére ez most inkább pop lett, mint a szokásos epic zenei vonal, remelem azert így is fogyasztható :D

Jó szórakozást!

VIDEÓ

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2017 kedd jún. 27 20:34

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2017 csüt. jún. 29 08:01

Vizelli Korda Skoda R5-el Veszprémben

http://mnasz.rallylive.hu/24-veszprem-r ... rb/nevezok

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 csüt. jún. 29 17:17

Bunyo írta:Csütörtökből péntek lett, de megérkezett a Fehervar filmecske is, garantáltan gyorsítás mentesen :)

A nyár örömére ez most inkább pop lett, mint a szokásos epic zenei vonal, remelem azert így is fogyasztható :D

Jó szórakozást!

VIDEÓ
Képileg jó, a zenét nem kommentálom :D
Bunyo írta:Egy egészen elvadultnak tűnő Skodás teóriát (avagy "tuti tippet") is hallottam ma, de feleslegesen nem akarok beleülni ebbe a hintába, majd a miskolci nevezési lista után legyen inkább egy "utópletykálás". :D :D
Elárulod a skodás teóriát? :rolleyes:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 csüt. jún. 29 17:20

ifj Hatar Istvan írta:Vizelli Korda Skoda R5-el Veszprémben

http://mnasz.rallylive.hu/24-veszprem-r ... rb/nevezok
Akkor még ígyis meglesz a 20 autó, hogy nem mennek Fefék és Botka sem.
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2017 csüt. jún. 29 17:53

Szabó Zéé

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2017 csüt. jún. 29 20:05

:( :rip:
HFRT Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2017 pén. jún. 30 15:34

:rip:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

hopti22
Vendég

Hozzászólás Szerző: hopti22 » 2017 pén. jún. 30 15:50

:rip: :(

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2017 pén. jún. 30 16:26

Nekem Ők voltak a nagybetűs MITSUBISHIS páros... :rip: :(

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2017 szomb. júl. 01 06:32

Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2017 vas. júl. 02 14:15

Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2017 kedd júl. 04 13:37

A végén még kiderül hogy eleve Skodára volt tervezve ez a dekor azért olyan fura minden más kocsin :)
(Bár igaz hogy alakitgattak rajta, nem teljesen olyan mint az i20on.....)

Kép

Kép

Kép
Kép

Válasz küldése